Перейти до змісту

"Доска позора"


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

або в спортлото :)

Сюди, напевно, було б простіше)))

До t0rik'а вже взивали)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

І чого мені здається, що джек 1974го року народження?)))

Та мене його вік абсолютно не цікавить, просто це він хотів, щоб ми у профілі вказували свій вік, а він по ньому нам оцінки буде ставити, мол, вон чєлу 34 роки, а писати не вміє, а в самого помилки в кожному повідомленні і анкета пуста. Як я і казав: в чужом глазу ано віднєє.

zdz.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І чого мені здається, що джек 1974го року народження?)))
так, Оксана, 74-го. Підходжу? ;)
... Да його від одного поста покоробило, а від 27 сторінок крєатіфа, воно ж з загнеться :)
по-перше, я тобі не "воно", а по-друге те, що ти вважаєш "крєатіфом" - тупа безграмотність.
джек, дафай так: я пешу, а ти счітай, харашо? еслі зібєшся то счітаєш нануво, дагаварилися?
давай :)
...Хочу побачити скан паспорта чувака, з іменем - jack74. Чи це також було аби пагавірть?
скан паспорта? ти за мене заміж зібрався, працівний? мову я вів про імена. Ну але ж ви читати нормальну мову не вмієте, ви тільки "крєатіф" "зацЄняєтє"

Певно я сильно зачіпив вашу пісочницю, що ви тут так розкудахтались :)

Та мене його вік абсолютно не цікавить, просто це він хотів, щоб ми у профілі вказували свій вік, а він по ньому нам оцінки буде ставити, мол, вон чєлу 34 роки, а писати не вміє, а в самого помилки в кожному повідомленні і анкета пуста. Як я і казав: в чужом глазу ано віднєє.
Анкету виправив, можеш перемалювати :) А на рахунок "вон чєлу 34 роки, а писати не вміє" - що, хіба не так? ;) Переживаєш? Соромно вже? ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І чого мені здається, що джек 1974го року народження?)))
так, Оксана, 74-го. Підходжу? ;)
Підходьте)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до речі, "мінусики" ви мені де понаставляли? :) Спеціально вишукували мої повідомлення в інших темах, щоб какнути? :) Мені це навіть лестить :) От ще б хтось розтлумачив який сенс з тих "+/-"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не розумію, це шо ще один "любітєль вніманія к сібє"?

Ви йому поясніть на картинках (бо ж в словах зразу помилки почне вишуковувати і червоним мітити) шо у нас один такий "дєятєль" курить бамбук більше чим пише :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"мінусики" мені де понаставляли? :)Спеціально вишукували мої повідомлення в інших темах, щоб какнути? :)Мені це навіть лестить :)

Мінусики.

І лестити собі не треба - це зайве)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не розумію, це шо ще один "любітєль вніманія к сібє"?

Ви йому поясніть на картинках (бо ж в словах зразу помилки почне вишуковувати і червоним мітити) шо у нас один такий "дєятєль" курить бамбук більше чим пише :)

так можна відразу ж писати червоним

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви йому поясніть на картинках

616167-2010.06.23-11.35.44-1276193084_28-w600.jpg

...і снова: ПОВЕРНІТЬ "ПІДТРИМАТИ" У ФЛЕЙМ!!! )

ЗІ. красним виділено мною )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kusya, ну якщо червоним виділяти помилки, то у Вас у двох останніх постах забагато помилок. Не стісняйтесь - пишіть албанською. ;)

a1e3de0248f5c57efd6eb03d9976a4f8.jpg

308201_zabanenyie.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І чого мені здається, що джек 1974го року народження?)))
так, Оксана, 74-го. Підходжу? ;)
... Да його від одного поста покоробило, а від 27 сторінок крєатіфа, воно ж з загнеться :)
по-перше, я тобі не "воно", а по-друге те, що ти вважаєш "крєатіфом" - тупа безграмотність.
джек, дафай так: я пешу, а ти счітай, харашо? еслі зібєшся то счітаєш нануво, дагаварилися?
давай :)
...Хочу побачити скан паспорта чувака, з іменем - jack74. Чи це також було аби пагавірть?
скан паспорта? ти за мене заміж зібрався, працівний? мову я вів про імена. Ну але ж ви читати нормальну мову не вмієте, ви тільки "крєатіф" "зацЄняєтє"

Певно я сильно зачіпив вашу пісочницю, що ви тут так розкудахтались :)

Та мене його вік абсолютно не цікавить, просто це він хотів, щоб ми у профілі вказували свій вік, а він по ньому нам оцінки буде ставити, мол, вон чєлу 34 роки, а писати не вміє, а в самого помилки в кожному повідомленні і анкета пуста. Як я і казав: в чужом глазу ано віднєє.
Анкету виправив, можеш перемалювати :) А на рахунок "вон чєлу 34 роки, а писати не вміє" - що, хіба не так? ;) Переживаєш? Соромно вже? ;)

КГ/АМ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kusya, ну якщо червоним виділяти помилки, то у Вас у двох останніх постах забагато помилок. Не стісняйтесь - пишіть албанською. ;)

ні ну ви що я такош за грамоніть. потрібно писати, непобоюс цього слова ГРАМИТНО.

оце коли багацьок помілок, аж оче ріже. як ото можна, га.

Шо нема ше рєпи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...і снова: ПОВЕРНІТЬ "ПІДТРИМАТИ" У ФЛЕЙМ!!! )

ЗІ. красним виділено мною )

Но-но)))

Якось вже один писав так І добавляв (в підписі) щось типу чого виділяю красним пАнятно? Мінусували жорстоко))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для тих, хто в танку. Що це?

Тиць

Якось вже один писав так І добавляв щось типу чого виділяю красним пАнятно?

Цей момент я десь пропустив, будучи в оффлайні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для тих, хто в танку. Що це?

Тиць.

пАддЄржАл
Якось вже один писав так І добавляв щось типу чого виділяю красним пАнятно?

Цей момент я десь пропустив, будучи в оффлайні...

Не може такого бути. Це тривало з тиждень))) герой
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скули болять від сміху)))))

Всім добраніч. Солодких снів.

Ах да ВЕРНІТЬ "ПОДДЄРЖАЛ" У ФЛЕЙМ!!! )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...