Перейти до змісту

БОКС


Рекомендовані повідомлення

Не забуваймо сьогодні вболівати за Володимира Кличка. Трансляція на Інтері.

За нашим часом бій буде о 05.00 год. неділі 26.04.2015. На сайті НВО анонс, що бій почнеться о 22.00 год. за нью-йоркським часом.
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Немає сумнівів, що "накидає" Володимир Дженнінгсу, але бій подивитись варто....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти впевнений, що один..?)))

А я і не сумніваюся)) що таких хватає!

Ну що з Богом! давно він в Америці боксував ох і давно!

PS:Як завжди @ука стрьомно, хоча майже впевненний що все має бути добре.))

Змінено користувачем yura-patriot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго ранку

I ми приеднуемося до перегляду

Бажаемо перемоги Володимиру!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ледь-ледь, не дуже впевнена перемога.

Різниця в очках 2-3.

judge:

Max DeLuca

118-109 | judge:

Steve Weisfeld

116-111 | judge:

Robin Taylor

116-111

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ледь-ледь, не дуже впевнена перемога. Різниця в очках 2-3.

Onil, ти ж не забувай, що очко з Володі й до всього зняли.

це Вова вже не торт, чи бабай такий шустрий?

Вісім років різниця, відновлення в молодих йде надзвичайно швидко, це факт. Американець до всього в прямому розумінні виявився вискочкою ;) Стосується як швидкого росту у боксі, так і манері боксувати.

До всього, справді є такі суперники - "незручні". Вони можуть програвати усім твоїм суперникам, яких ти переміг, але усі зустрічі із ними програєш. Це я кажу із власного досвіду.

Змінено користувачем Miro
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ледь-ледь, не дуже впевнена перемога.

Різниця в очках 2-3.

judge:

Max DeLuca

118-109 | judge:

Steve Weisfeld

116-111 | judge:

Robin Taylor

116-111

Можна ще порівняти бій з Хеєм, там теж один бал з Володі зняли:

judge:

Michael Pernick

118-108 | judge:

Adalaide Byrd

117-109 | judge:

Stanley Christodoulou

116-110

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але ж всі бажали побачити мега шоу, не получили. Всі скажуть: це ж перемога!!!

Бокс-це ще й шоу, якого Клички давно не показували. І ми вже більше і більше починаємо казати, що суперник був гідний і тд ніби випрадовуєм їх.

Але ж перемога))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось я не зрозумів, це Вова вже не торт, чи бабай такий шустрий?

Вова і раніше не йшов у заруби, а зараз з донькою на руках і по-давно не піде. На осінь в нього має бути об'єднавчий бій і зайвий ризик травм чи програшів йому непотрібний. Бо в нього вже не буде часу щоб надолужити.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але ж всі бажали побачити мега шоу, не получили. Всі скажуть: це ж перемога!!!

Бокс-це ще й шоу, якого Клички давно не показували. І ми вже більше і більше починаємо казати, що суперник був гідний і тд ніби випрадовуєм їх.

Але ж перемога))))

Щось я не зрозумів, це Вова вже не торт, чи бабай такий шустрий?

Вова і раніше не йшов у заруби, а зараз з донькою на руках і по-давно не піде. На осінь в нього має бути об'єднавчий бій і зайвий ризик травм чи програшів йому непотрібний. Бо в нього вже не буде часу щоб надолужити.

У шаховому спорті давно помітили таку тенденцію. У гросмейстерів старших по віку рівень майстерності знаходиться на високому місці. Але результати падають. Усе складніше проводити складні тактичні атаки, більше робиться нахил на стратегію, що само по собі більш спокійніше та зводить ризик до мінімуму. Що ми зараз і помічаєм у Володі. Якщо незрозуміла ситуація, або ж пов"язана з небезпекою й т.д. - відразу клінч. Клінч - це стратегія. Візьмем ось цей бій, або ж пригадаєм бій із Поветкіним, там дуже яскраво це видно. Джеб лівою - це також стратегія. Не підпустити суперника на ближній бій, повністю контролювати його. Володимир зараз шукає "класичні" виходи із ситуації, ризикувати - є можливість втратити те, що він так важко завойовував роками. Ніхто не може йому докорити, що він неправильно робить. Він залишився чемпіоном, а це головне. Та він, в принципі. й сам про це заявив, після бою з росіянином.

І ще що помітив. У цьому двобої та бої із Кубратом. Емоції. Я б сказав навіть більше - азарт. Цим може скористатись суперник. Варто Володю легенько нахльостом настукати по обличчі, і у нього просинається азарт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Володимир Кличко прокоментував свою перемогу над Брайантом Дженнінгсом, віддавши останньому належне за старання.

"Брайант відмінно вів бій і я хочу подякувати йому. Він дуже атлетичний і маневрений боєць з унікальним стилеи. Але я був готовий до цього і виконав план на усі 12 раундів, зробивши, що було задумано.

Радий повернутись в Америку після семи років. Це хороший досвід для мене", — заявив Кличко.

Змінено користувачем Michaylo
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я б так не сказав про те, що все йшло по плану. Особливо в 4-7 раундах... Мені навпаки здалось, що в цих раундах Володя не знав, що робити. Коли у нього відразу після бою на ринзі запитали чому він не включав свою праву руку, то була відповідь, що йому не дав Дженінгс на це можливості.

ІМХО але цей бій тактично команда Кличко як мінімум не виграла...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чемпіон світу в суперважкій вазі за версіями IBF, IBO, WBO і WBA українець Володимир Кличко(64-3, 53 КО) заявив, що свій наступний бій він найімовірніше проведе з ірландцем Тайсоном Ф'юрі (28-0, 18 КО).

"Я отримав інформацію про те, що зобов'язаний провести бої з обов'язковими претендентами на титул. Судячи з усього, моїм наступним суперником буде Тайсон Ф'юрі.

Очевидно, цей бій відбудеться не в США. Думаю, він повинен пройти в Європі — Німеччині чи Великій Британії. Знаю, що він обов'язковий претендент за версією WBA. Тому я зобов'язаний провести цей бій", — сказав Кличко.

http://sportanalytic...-supernika.html Змінено користувачем Michaylo
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Svityaz, але не все ж виграється тактикою. Ось цим і цінний колишній дует Кличків. Тим, що вони думали, прощупували суперника, намагаючись дізнатися, на що він здатен, та які "сюрпризи" він може пустити в ході поєдинку. Віталій, наприклад, був більше тактиком, ніж Володя. Володя стратег. З цим не посперечаєшся. Вміє думати головою. Хоча і старшому це було властиво, адже у Віталія не було жодного нокауту! А це у світі боксу щось да значить. Цікаво було б з Володимиром познайомитись. Дуже і дуже цікава людина як особистість. Взагалі творчо підходить до боксу, копітка кожноденна праця, досвід, та, без перебільшення, талант - ось що вигідно відрізняє його від таких метрів як Тайсон чи наприклад Л.Льюїс. Адже з часом приходить розуміня, що війну можна виграти й хитрістю.

Ось ви подивіться, як себе поводять/поводили Клички на прес-конференціях. Дуже доброзичливі, жодного брутального натяку на якусь перевагу над суперником. Ніякого подавленя своїм рівнем, чемпіонськими поясами. Те, що у звичайному розумінні людей є скромність. А взяти інших боксерів? Повєткіна, наприклад? Як його рекламували перед боєм - "руссский витязь бла-бла-бла". Він настільки був вибитий із колії своєї досконалості, та злий на Кличка за програш, що навіть не привітав Володимира із перемогою! Правильно сказав Розенбаум та Собчак.

Те саме стосується й інших боксерів. Згадаєм Хея. Та мало кого! Вони себе піарять, потрясаючи повітря бойовими кличами "Кличко, я йду за тобою! Розірву на шматки!!". Зрозуміло, для чого. Чим кращий піар. тим більші гонорари.

Клички ж хитріші. Не дають жодної можливості, жодного поганого слова у адресу супротивників. Щоб не було якоїсь особистої агресії у противника. Коли противник себе нагнітає штучно - зовсім інше, ніж коли є особиста ненависть. Ще один показник продуманості братів. Ще один їм величезний плюс як спортсменам та людям.

Змінено користувачем Miro
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки людей, стільки і думок)))) Є велика різниця між спогляданням з залу, і безпосередньої участі на ринзі. (власний досвід). Скільки б не вивчав тактику суперника, його " фінти", все одно досконало не підготуєшся. Бій був , як завжди, достойний. Вище писали про те, що бокс це ще й шоу - частково так,але, коли бій іде на такому рівні, шоу, як правило, відсутнє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я б так не сказав про те, що все йшло по плану. Особливо в 4-7 раундах... Мені навпаки здалось, що в цих раундах Володя не знав, що робити. Коли у нього відразу після бою на ринзі запитали чому він не включав свою праву руку, то була відповідь, що йому не дав Дженінгс на це можливості.

ІМХО але цей бій тактично команда Кличко як мінімум не виграла...

подивився повтор... нічого подібного не побачив. Всі удари Кличко ловить, вчасно відходить і всі спроби противника клінчує...

швидкість досить пристойна на його вік. Тому не бачу тут нагоди для спекулювання.

Добре відбоксував...Звичайно не так яскраво як завжди але шанс помилки дуже великий. Тому добре відпрацював...Все технічно і як він сказав за планом.

пс. Противник хороший. Хоча і видно що ще зелений...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

100500+ країн світу просто мріють отримати чемпіона у трьох світових версіях, який би ледве ледве, скучно, нецікаво вигравав би чемпіонські пояси на протязі багатьох років.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну він міг битися як завжди. Але тоді за таку гру можна було б втратити те що скільки років збирав...ТОму ваші слова тут недоречні. Він відпрацював. Переможця не судять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...