Перейти до змісту

БОКС


Рекомендовані повідомлення

Ну а хто може дати цікавіший бій Володимиру?

Мені цікаві були б його бої з Хеленіусом і Ф'юрі, хоча б тому що вони його габаритів і не мають поразок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бой с Мормеком равноценный поединку с Тайсоном, Мормек — это Тайсон в миниатюре, высоким ребятам очень непросто справляться с ними, считает Эммануэль Стюард.

Щойно переглянувши повтор поєдинку зловив себе на думці, що поєдинок Кличко - Мормек має багато спільного з поєдинком Льюїс - Тайсон. Мормек (як і Тайсон) ухиляється, підходить до соперника без ударів, а Кличко (як Льюїс) висне на ньому і б'є на вибір. От тільки інтриги не було. А якби бій продовжився до 8 раунду, то і Мормек з ніг валився б без удару.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приборкання мавпеняти.

Інакше і бути не могло!

З перемогою всіх!

ну Мормек,був якби хомо сапієнс.Поважний дядько,але вийшовши на ринг всравсь.Склалось враження,що він тупо приїхав скосити бабла

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вітаю з перемогою, Кличко ще раз довів окрузі що він сильніший на ринзі, а не на пресконференціях. Чиста перемога, суперник слабак рідкісний, з досить дивною тактикою ведення бою (від цих рухів він просто би не достояв до 8 раунду, а дійсно впав від втоми)

і ще, як на мене, ну нема там зараз рівних Володимру от і все... Томпсони, "сімпсони", це все навколишній піар, а дійде до діла, все стане на свої місця. Король рингу є один (у випадку з братами - їх двоє:))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з коментів на youtube:

жесть.. мормек что, хотел минет владимиру сделать?? постоянно его голова ниже пояса владимира))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

правильно говориа менеджер Хея, про менеджера братів Кличко, не вміє він їм гідних соперників підбирати.

Краще б вже Хею ще раз носа втерли щоб не рипався і то було б набагато цікавіше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

правильно говориа менеджер Хея, про менеджера братів Кличко, не вміє він їм гідних соперників підбирати.

Краще б вже Хею ще раз носа втерли щоб не рипався і то було б набагато цікавіше...

Ти впевнений, що це менеджер так вирішив, а не Клички? Я - ні.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Видертися на гору неймовірно важко, ще важче її втримувати,адже долю поєдинку в супервазі може вирішити один,єдиний удар..Кожен чемпіон збирається якомога далі бути на троні,тому користується правом підбирати собі відповідних суперників.

Так було ,є і буде.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Видертися на гору неймовірно важко, ще важче її втримувати,адже долю поєдинку в супервазі може вирішити один,єдиний удар..Кожен чемпіон збирається якомога далі бути на троні,тому користується правом підбирати собі відповідних суперників.

Так було ,є і буде.

Та хай підбирають, хто ж їм боронить? Просто треба бути наївним, щоб думати, що слабкі суперники Кличків - це самостійне рішення найманого менеджера. На початку кар'єри, коли Клички були пов'язані контрактами з промоутерськими компаніями, то так і було, але ж не тепер. Я їх навіть підтримую в таких хитрощах, як співвітчизник. Хоч в боксі ми перші. Але як глядача, мене такі бої не радують. Всі ми дивимося бокс через видовище, але з такими суперниками, нам не бачити гарних видовищ. Набагато цікавіше дивитися бій двох суперників, слабших за Кличків, але приблизно рівних по силі між собою, вони тоді показують видовище набагато цікавіше чим останні бої Кличків. Все імхо.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кожен чемпіон має обов'язкові захисти. І якщо для добровільних захистів вони можуть вибрати кого завгодно, то для обов'язкових захистів суперників призначає рада версії, пояс якої чемпіон захищає. Клички провели достатньо обов'язкових захистів щоб зрозуміти, що перемагають вони не лише слабких і спеціально відібраних суперників.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Окрім того, ВСІ чемпіони у всі часи для добровільних захистів обирали суперників, які давали найвигідніше співвідношення ризику (чи впевненості у власному виграші) до заробітку. І це цілком логічно і нормально, тому що як би хто не сприймав професійний бокс, але в першу чергу -- це бізнес. Як будь-який інший спорт. Єдине, чого дуже не хотілося б бачити -- договірні бої, хочеться вірити, що Клички перемагають чесно. Хоча, навіть при їх наявності -- ми ж про це не взнаємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто пам'ятає історію підготовки до бою з Льюісом? За скільки часу до поєдинку Кличку запропонували приймати участь в ньому? За два тижні, здається? І він вийшов не вагаючись, бо це був шанс його життя. І всьому світу показав, що таке справжній бій і справжній боєць. Завдяки тому поєдинку про нього заговорили всі. А що кажуть нинішні претенденти? "Я ще не готовий до бою з Кличками". То з ким їм битись?. Чи просто на пенсію йти, лишивши пояси іншим, новим боксерам?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я передбачав таку реакцію бордовців, тому підписав свій пост "імхом". ;) Чи мені все ж треба вам всім відписувати?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мож Мармэк и сам хотел попрыгать пару раундов и упасть себе на здоровье? Бои с такими чемпионами как Кличко хорошо оплачиваются! Он за этот бой разбогател на 900 000 ойро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І зовсім мало постраждав, на відміну від тих, кого Клички щедро молотили 12 раундів.Оце є оптимальне співвідношення заробітку та травм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мож Мармэк и сам хотел попрыгать пару раундов и упасть себе на здоровье? Бои с такими чемпионами как Кличко хорошо оплачиваются! Он за этот бой разбогател на 900 000 ойро.

Може він взагалі не хотів з Кличком битися, але 900к євро - це 900к євро, як не крути. Те саме стосується тих боксерів, які відмовилися від бою, ми ніколи не взнаємо справжніх причин відмови. Бокс, як писали вище, це - бізнес, тому якщо боксер (менеджер, промоутер і т.д.) вважає, що його краще не проводити, то можуть створити такі умови, що противник сам скаже: я не готовий до цього поєдинку з Кличком, важелів вистачає. Навіть мене можна фінансово переконати вийти проти Кличка, єдине моє завдання зробити так, щоб перший же удар (він же буде останнім) не був би для мене смертельним. І фсьо, як казав один батюшка на питання: як служба? - паки-маки гроши в кармакі, от і вся служба. :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мормек років три назад був досить хорошим боксером і Клички, мабуть, просто вирішили дати йому можливість підзаробити на безбідну старість. Краще битись з "мішком", ніж простоювати без боїв в часи переговорів з Валуєвим, Хеєм, Повєткіним.... Та зовсім нема вини ні Кличків, ні їх промоутера в тому, що вони перебили всіх більш-менш нормальних супертяжів і починають бити тяжів.

Коли старшому випав шанс битись з Льюїсом він дав згоду за 2 тижні до поєдинку. Хто з теперішніх проспектів на таке згодиться ??? Хто з них готовий битись за титул? Хей?- ніколи в житті, йому бабло давай і то багато. Повєткін? - тут ні бабло, ніщо не допоможе, тільки примус до кінця 2013 року з боку WBO. Хеленіус і Ф'юрі поки самі заявляють що не готові. Ареолу і Томсона вже раз били і другий раз нічим особливим відрізнятись не буде. Димитренко і Бойцов - ну не бачу змісту їх бити, супротиву не буде, а кар'єру після поєдинку з Кличками прийдеться завершити. От і приходиться, щось видумувати, щоб підтримувати інтерес до хевівейту.

П.С. Цікавим був би поєдинок з Валуєвим, але вся цікавість полягає в тому, щоб побачити останнього в нокдауні чи нокауті, але він уже "єдинорос" і в ринг його за "тарілку супу не витягнеш"; та й за 4$ млн теж.

Змінено користувачем frv
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І за яку суму вийдеш?

То ти контейнер через мене продаєш? Не треба, не вистачить :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чомусь після бою Віталія з Хеєм складалось враження, що реванш планувався зарані.Бабло викачується повним ходом.

Нещасний Чісора теж спробував зіграти в цю гру, але перегнув палку і втратив все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Томпсона - МОТИВАЦІЯ !

"Відірву йому голову за те, що він надер мені задницю..."

http://box.sport.ua/news/150992

Змінено користувачем Michaylo
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чомусь після бою Віталія з Хеєм складалось враження, що реванш планувався зарані

"Сдаётся мне, джентльмены, это была комедия"

Змінено користувачем TUBORG
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...