Перейти до змісту

бібікання на переході


Tarzanych

Рекомендовані повідомлення

Вот, такая безобидная, на первый взгляд, ситуация.

Темное время суток. Улица освещена. Перекресток, срзау за перекрестком нерегулируемый пешеходный переход. Я собираюсь переходить. Слева едет машина, но показывает правый поворот. Я начинаю идти, но решаю убедиться, что он собирается поворачивать. Он не собирается. Не сбрасывая скорости, пролетает в нескольких сантиметрах от моего носа. Удалился, дальше мигая правым поворотником.

Мне сейчас думается, что он меня и не видел. Потомучто я помню, что хороше его разглядела. Он увлеченно разговаривал с пассажиром. А разглядела я его, потомучто в салоне горел свет.

Случись чего, он бы доказывал, что я неожиданно выскочила, что я бросилась ему под колеса. Не была б я осторожна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 511
  • Створено
  • Остання відповідь

Я начинаю идти, но решаю убедиться, что он собирается поворачивать. Он не собирается. Не сбрасывая скорости пролетает в нескольких сантиметров от моего носа. Удалился, дальше мигая правым поворотником.

В мене рука аж потянулась вперед в пошуках клаксона. :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Правду написали на ЯП-і. Фуру йому на зустріч.

Логічно, що якщо людина дане тіло, возить з собою монтировку (фомку) то явно не цвяхи виймати! Він же ж для "устрашенія" її возить. Бо знає, що за свої дії може получити по фізіономії. От і возить - відмахуватися. А якби той чоловік із телефоном (камерою) травмата дістав?? Думаю, що ті 2 соски, що дзявуліли коло машини теж би отримали. Попереджувальним.. в голову.

Аж зло бере.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так судячи з відео, вони блокували рух автомобілів на переході, ходячи туди-сюди. В чувака не витримали нерви, ось і все. А "як би", "Попереджувальним.. в голову" - то схоже на дитсадок. Женя, подивись з позиції водія, ти успішна людина, кудись поспішаєш по важливим справам, а тут ходять ніщеброди якісь з прапором туди-сюди, незрозуміло чого вимагають, ще й ти тут ні до чого і тобі приходиться стояти на це все дивитись. Брали б краще не прапор, а монтировки і йшли захищати свої права, а перекривати рух в місті - це створювати незручності непричетним до їхніх проблем людям. Ще й Кривий Ріг - образно кажучи, це одна одна довга дорога, обабіч якої стоять будинки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так судячи з відео, вони блокували рух автомобілів на переході, ходячи туди-сюди. ...

100%.

І поки він проїзджав між "блокіраторщиками", йому хтось по машині гепнув, чути було.

Може в людей і проблеми якісь, що вони дорогу заблокували, але це називається "перекладати з хворої голови на здорову".

Я за водія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли нерви не витримують потрібно ліки пити

успішна людина, кудись поспішаєш по важливим справам

оце бидло з фомкою і матом через слово - успішна людина? Ви про що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І поки він проїзджав між "блокіраторщиками", йому хтось по машині гепнув, чути було.

Може в людей і проблеми якісь, що вони дорогу заблокували, але це називається "перекладати з хворої голови на здорову".

Я за водія.

так може йому ПДР вивчити не помішало б

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

йому хтось по машині гепнув, чути було

неадеквату потрібно і по голові нагепати, по-іншому не дійде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оце бидло з фомкою і матом через слово - успішна людина? Ви про що?

Обматюкав і полякав монтіровкою лохів, які не давали проїхати. Дії демонстрантів неадекватні, як ще поступати в даному випадку? Стояти кілька годин і чекати, коли їм набридне ходити туди-сюди??? Я хоч і підтримую "Свободу", але блокувати рух водіям, які не мають ЖОДНОГО відношення до їхніх проблем це неправильно, чому вони не пішли не заблокували виїзд якомусь чиновнику з дому? Чи поступили б якось більш радикально з тими, хто має відношення до їхніх проблем... Тим більше акція смахує на проплачену - одні ходили туди-сюди, а двоє для звіту знімали все на телефон, щоб потім отримати бабло.

Подивіться краще позитивне відео ))))))

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=fXPQ1XEu5e0

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • 1 місяць потому...

Їхав сьогодні по Гордіюк в сторону Соборності. Зупиняюся пропустити пішоходів на ПП і добре, що маю звичку під час гальмування ще краєм ока дивитись в дзеркало заднього виду. І бачу там автокран, який дуже слабо гальмує (скоріше всього несправна гальмівна система), і мушу прийняти вправо, щоб уникнути можливе ДТП. Крім цього, це відео лишній раз ілюструє, що пішоходи завжди повинні бути максимально уважними на ПП, бо залізяка може дати збій в самий непідходящий момент... Уявіть на місці уважної жінки з дитиною якихось підлітків з навушниками у вухах, які дивляться тільки прямо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уявіть на місці уважної жінки з дитиною якихось підлітків з навушниками у вухах, які дивляться тільки прямо

Тут даже представлять нечего, частенько наблюдаю ситуацию, переходит на переходе какой-то "перец" в наушниках, и на середине перехода останавливается и закуривая сигаретку - не спеша продолжает переходить улицу/проспект. При всем этот не смотря по сторонам, ну как так можно???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так майже завжди роблю. І це не рідкість. Правда, ще ні однієї баби не бачив, щоб кивнула... Певно, виховання не дозволяє...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по ходу,мне часто доводится пересекать "мутные" переходы, возле Променя, по обеим сторонам, хочу высловить риспект и уважуху водителю Хаммера, который часто там ездит,всегда уважительно смотрит на пешеходов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я тут на днях на велі катав на роботу. перехід біля церки на Д.Галицького. зупиняюсь пропустити пішохода, жіночка так глянула аж засміялась

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

культуру водіння автомобіля, руху велосипедистів та пішоходів потрібно починати з себе. Завжди стараюся пропустити повертаючий автомобіль (найчастіше при заїзді/виїзді на вул.8-го березня з Перемоги), подякувати аварійкою. Якщо мене як пішохода пропускає автомобіль - подякувати помахом руки, також стараюся тоді швидше переходити дорогу, а то деякі "красавіци" навіть не дивляться чи є перешкоди, ходять, наче по подіуму..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

!

У Росії чоловік перейшов дорогу по капоту автомобіля, який зупинився на пішохідному переході.

Відео з регістратора, яке опублікував водій-очевидець, лише за три дні набрало більше 400 тис. переглядів.

Подія сталась на вулиці Первомайській міста Ярославля (Росія).

«Опель» різко загальмував на червоне світло просто на «зебрі» у той час, коли люди вже переходили дорогу. Молодий чоловік не розгубився і вирішив покарати водія: він на секунду зупинився, а потім просто перейшов «Опель» по капоту.

Чоловік, що сидів за кермом, виліз з автівки і вилаяв відчайдуха. Чим закінчився конфлікт, невідомо – машина автора відео поїхала далі і розв’язку не показано

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відеоінструкція по боротьбі з бібіканням на переході:

1. Застосовуати у крайньому випадку.

2. Застосовувати лише для автомобілів обладнаних AirBag.

3. Не застосовувати до знайомого, який вирішив привернути вашу увагу, щоб привітатись і показати своє щойно придбане авто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...