Перейти до змісту

бібікання на переході


Tarzanych

Рекомендовані повідомлення

я так розумію шо ти дітей не виховуеш - або в тебе іх нема ?

и если ты своим маленьким мозгом не заметил что я на кладбище не гнал с превышением скорости а просто катился с уклона

Тепер в мене нема сумніву, що на дорозі ти ведеш себе так само як і на форумі.

Чекаємо наступне відео з шкільного майданчика.

Не виправдовую батьків та дитину але КГ/АМ.

З.І. Ава в тему ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 511
  • Створено
  • Остання відповідь

MrVes, там всі їздять. В принципі, автор то й правий. Батьки реально не праві, що ен пояснюють дитині, як ходити. Не вискакувати з за автомобіля. Ззаду.

Інший же аспект. Що там справді не дорога, а пішохідна доріжка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MrVes, там всі їздять. В принципі, автор то й правий. Батьки реально не праві, що ен пояснюють дитині, як ходити. Не вискакувати з за автомобіля. Ззаду.

Інший же аспект. Що там справді не дорога, а пішохідна доріжка.

Женя, в мене права 12 років і я розумію, що хоче сказати автор.

Тому я і написав, що не підтримую батьків, але зверни увагу як він це говорить, особливо, що трактувати ситуацію можна двояко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це один приїхав,а другий думає ;шо я лох !Доречі,багато людей лишають машини за територією кладовища,і ногі не повихитувались.Влесне це імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це один приїхав,а другий думає ;шо я лох !Доречі,багато людей лишають машини за територією кладовища,і ногі не повихитувались.Влесне це імхо.

растояние от вьезда и до конца кладбищя знаеш ?

заезжать не запрещено

а детей у тебя по ходу нету -раз ты не вьехал в суть

стань перед воротами и предлагай свои услуги по переносу лопат ведр и грабль - я твой первый клиент- у меня могилки в самом конце

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це один приїхав,а другий думає ;шо я лох !Доречі,багато людей лишають машини за територією кладовища,і ногі не повихитувались.Влесне це імхо.

растояние от вьезда и до конца кладбищя знаеш ?

заезжать не запрещено

а детей у тебя по ходу нету -раз ты не вьехал в суть

стань перед воротами и предлагай свои услуги по переносу лопат ведр и грабль - я твой первый клиент- у меня могилки в самом конце

Як в стіну горохом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це один приїхав,а другий думає ;шо я лох !Доречі,багато людей лишають машини за територією кладовища,і ногі не повихитувались.Влесне це імхо.

растояние от вьезда и до конца кладбищя знаеш ?

заезжать не запрещено

а детей у тебя по ходу нету -раз ты не вьехал в суть

стань перед воротами и предлагай свои услуги по переносу лопат ведр и грабль - я твой первый клиент- у меня могилки в самом конце

Як в стіну горохом.

у меня кум воспитал и похоронил девочьку 18 лет - водитель был не виноват - но с кумом мы 1год вобще не общались - он замкнулся в себе

я когда вывожу ребенка из машины звучит команда - стоять рука

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у меня кум воспитал и похоронил девочьку 18 лет - водитель был не виноват - но с кумом мы 1год вобще не общались - он замкнулся в себе

я когда вывожу ребенка из машины звучит команда - стоять рука

Ти не кінолог випадково?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у меня кум воспитал и похоронил девочьку 18 лет - водитель был не виноват - но с кумом мы 1год вобще не общались - он замкнулся в себе

я когда вывожу ребенка из машины звучит команда - стоять рука

Ти не кінолог випадково?

а ты не дыбил випадково?

команда приказ это для ребенка есть то что он должен исполнить

но я если я не дал вовремя? потом я свою шею в петлю буду сунуть, так как моя жинь нечто по сравнению с жизнью моих детей и внуков.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ты не дыбил випадково?

команда приказ это для ребенка есть то что он должен исполнить

но я если я не дал вовремя? потом я свою шею в петлю буду сунуть, так как моя жинь нечто по сравнению с жизнью моих детей и внуков.

З твоїх слів виходить, що твоя дитина тільки виконує команди, які ти даєш, а не навчена батьками як себе вести. Тупо ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від нещасних випадків(ніхто і ніколи)не застрахований,і як би ви не берегли,станецься те що мусить статись.Неспорю,виховувати обережності,на дорозі тай будь де треба з малку,але цим можете загубити дитину (шо потім без вас буде боятись переходити дорогу)Тут досвідчених людей збивають(які прожили біля дороги,не один десяток літ) а ви говорите за дітей,да на пішоходних переходах луплять як худобу,інічого їм за це,про це ж ви не говорите!Тому в першу чергу пильнувати повинні ви,думати що Ви робите!

На мою думку у випадку з кладовищем ви неправі на 90% тому нетреба нікого обзивати,самі ж такі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в чём, собственно, водила не прав?

в том что на машине на кладбище заехал? а что, по вашему, инструментарий на собственном горбу тянуть пару километров? или на тачке сунуть?

да и двигался он с адекватной, как для той местности, скоростью, и стресс нехилый получил, чуть не сбив того ребёнка..

я на стороне водилы... а те родители - плохие.. видели же, что по аллее движется транспорт, и ноль внимания на ребёнка....

имхо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нікого в цій ситуаціїї не виправдовую і не звинувачую, але щось мені підказує, що дівчинка вийшла з припаркованого авто. Такщо питання спірне!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в чём, собственно, водила не прав?

в том что на машине на кладбище заехал? а что, по вашему, инструментарий на собственном горбу тянуть пару километров? или на тачке сунуть?

да и двигался он с адекватной, как для той местности, скоростью, и стресс нехилый получил, чуть не сбив того ребёнка..

я на стороне водилы... а те родители - плохие.. видели же, что по аллее движется транспорт, и ноль внимания на ребёнка....

имхо...

Ті люди які немають машини,на ващу думку,як тащать весь інструмент?...(звісно крім памятників,цементу)

Так вважаю шо заїхав,вже не прав,як ви правильно зазначили (по алее)де транспорту,впринципі.не повинно бути!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вы видеоролик внимательно смотрели?

А теперь включите соображалку...

1. это не скоростная трасса, где водитель просто физически не успевает тормознуть перед самоубийцей, выбежавшим внезапно перед капот...

водитель двигался адекватно, как для аллеи кладбища...

2.Мужчина, копавшийся у водительской дверцы, стопудово видел встречную машину, и стоял в пределах видимости нахождения ребёнка...

но он тупо колупался возле дверцы..

если бы не место, я бы посоветовал водиле ещё и по роже запустить этому......

имхо

Ті люди які немають машини,на ващу думку,як тащать весь інструмент?...(звісно крім памятників,цементу)

Так вважаю шо заїхав,вже не прав,як ви правильно зазначили (по алее)де транспорту,впринципі.не повинно бути!

(немного отойду от темы)

на этом форуме, как бэ не приветствуется поспешное штампование постов, да ещё и малограмотных...

Так вважаю шо заїхав,вже не прав,

не надо путать сельские кладбища, где можно за 10 минут обойти всех тех, кто похоронен в разные годы и, соответственно, в разных местах, и кладбища обл. центра, где площадь измеряется сотнями гектаров...

имхо..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вы видеоролик внимательно смотрели?

А теперь включите соображалку...

1. это не скоростная трасса, где водитель просто физически не успевает тормознуть перед самоубийцей, выбежавшим внезапно перед капот...

водитель двигался адекватно, как для аллеи кладбища...

2.Мужчина, копавшийся у водительской дверцы, стопудово видел встречную машину, и стоял в пределах видимости нахождения ребёнка...

но он тупо колупался возле дверцы..

если бы не место, я бы посоветовал водиле ещё и по роже запустить этому......

имхо

Це все полеміка.

Просто скажи що написали б працівники ДАІ у випадку наїзду на дитину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто скажи що написали б працівники ДАІ у випадку наїзду на дитину.

этот вопрос уже не ко мне, а к Либерте, и её коллегам...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто скажи що написали б працівники ДАІ у випадку наїзду на дитину.

Просто скажи, що б доводила дитина апостолу Петру?

З приводу команд. Особисто я зі своєю дитиною в потенційно небезпечних місцях (в контексті її поведінки) спілкуюся саме мовою команд - по іншому не розуміє. Є і такі діти, і їх не одиниці. Це не означає що батьки - кінологи, це означає що батьки використовують зручні їм методи корекції поведінки. Якщо твоїм дітям доходить з першого разу - я тобі щиро заздрю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто скажи що написали б працівники ДАІ у випадку наїзду на дитину.

Просто скажи, що б доводила дитина апостолу Петру?

З приводу команд. Особисто я зі своєю дитиною в потенційно небезпечних місцях (в контексті її поведінки) спілкуюся саме мовою команд - по іншому не розуміє. Є і такі діти, і їх не одиниці. Це не означає що батьки - кінологи, це означає що батьки використовують зручні їм методи корекції поведінки. Якщо твоїм дітям доходить з першого разу - я тобі щиро заздрю.

Зате в водія було б доволі часу подумати над ситуацією і не прискати слиною та злобою як в попередніх 3 постах.

Щодо виховання, то моя дитина теж далеко не завжди слухає, що йому кажуть зробити з першого разу. Але якби я взяв її на кладовище, аби вшанувати пам'ять родини, то дуже ймовірно, що був би зайнятий роботою і навряд чи думав би, що якийсь паморок, якого вчили оцінювати дорожню обстановку, може її збити на пішохідній зоні. А якби таке бидло ще мені щось волало, то могло б й заступом по багажнику отримати, аби думав над командами, які він у вікно озвучує.

З.І. Я дивлюсь як наші момочки в дворі з дітьми гуляють ... це жах. І мені вискакували під колеса діти, але Бог милував. Це все емоції і перш за все варто дивитися за своїми обов'язками ... якщо права не за сало купували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то дуже ймовірно, що був би зайнятий роботою і навряд чи думав би, що якийсь паморок, якого вчили оцінювати дорожню обстановку, може її збити на пішохідній зоні.
2.Мужчина, копавшийся у водительской дверцы, стопудово видел встречную машину, и стоял в пределах видимости нахождения ребёнка...

но он тупо колупался возле дверцы..

водила ребёнка увидел уже почти в последний момент...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"на этом форуме, как бэ не приветствуется поспешное штампование постов, да ещё и малограмотных..."

Гетто роскажіть про це детальніше!Ато малограмотний,самі розумієте...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

могу рассказать... но не в этой ветке...так что уж извините...

лучше обсудим правомерность действий водителя и родителя...

из-за чьей именно невнимательности ребёнок чуть не стал жертвой наезда автомобиля ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чьо тут абсуждать. Ваділа був на емоціях, вот і ляпнув, але зреагував адекватно, тому нічого такого не сталося. Хай краще так ніж щоб потім вибачався чи строк мотав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На відео видно як дитина виходить з авто, та починає його обходити.

Водій зловив гаву.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На відео видно як дитина виходить з авто, та починає його обходити.

Водій зловив гаву.

угу... это уже когда зная в чём суть ролика, после нескольких просмотров, обратив всё внимание именно на ту дверцу, и того ребёнка, выходящего из - за машины, можно утверждать, что водила чего то словил...

но в тот момент водила сделал всё правильно... да и место то, скажем так, специфичное...

короче.... нефиг гнать на шофёра... его благодарить за реакцию нужно...

имхо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...