Перейти до змісту

Прохання...


Caprichos

Рекомендовані повідомлення

Я не знаю, куди про це написати, але впевнена, що це варте уваги...

сьогодні зателефонувала колезі по роботі, щоб привітати її з народженням другого внука(чи внучки)... і почула від неї прикру звістку : після народження дитинки (робили кесарів розтин) жінка вже тиждень не виходить з "коми"...

цей клубок в горлі заважає навіть думати..

але я прошу всіх, хто прочитає ці рядки помолитися за одужання цієї дівчини... всіх, хто не вірить у Бога і молитву - просто подумки послати їй крапельку позитивної енергії, побажати їй сили, щоб викарабкатися і повернутися до двох своїх маленьких(старшенькій 1 рочок, меншому - 7 днів) діточок... їм дуже потрібна мама, а мамі потрібна сила для одужання...

наші думки і молитви мають велику силу...

я вірю, що ви не залишитеся байдужими до чужого горя...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вона обов'язково одужає, я в це вірю, адже в мами є двоє діточок що так чекають на її материнську любов.

Хай поправляється.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все буде добре! нехай оберігає її Бог!

p.s. а вина лікаря що робив кесерево у цьому є чи нема? якщо так, то прошу Вас - поділіться його прізвищем, щоб інші люди до нього не потрапляли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все буде добре! нехай оберігає її Бог!

p.s. а вина лікаря що робив кесерево у цьому є чи нема? якщо так, то прошу Вас - поділіться його прізвищем, щоб інші люди до нього не потрапляли.

от цього я, на жаль, не знаю... якось не зручно було відразу розпитувати рідних про це, бо всі їхні думки зараз націлені лише на одне - допомогти жінці прийти до свідомості...

буду мати інформацію - поділюся...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми ідіоти.

Нам смажена муха важливіша за життя людини. Чм станок для гоління Мля..

Просто варто подумати про щось хороше - про те - що людині стане краще.

Особисто я знаю ЯК тій людині якій погано. І ТОЧНО ЗНАЮ - як це.

хтось бездумно тему перекрутив хз куди, "дякую..."....

ми бездушні ідіоти....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нехай все буде добре, нехай мама повернеться до своїх діточок, прокинеться і обніме..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буде все добре,їй є для кого жити.

Може хай діточок до неї приведуть(принесуть) і вона повернеться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всё будет хорошо. Главное надежда. Жаль что так случилось но нужно надеяться на Бога в сердце....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хай все буде добре... Прохання виконано (стикнувся особисто з подібним в роддомі під час народження сина) Лікар тупо завтикав і пішов спати і не проконтролював післяпологовий стан зразу після народження, приходила інша лікар яка не приймала роди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"в каждой по земле ходящей сотне, кто-то, кому стоило бы жить...."

19-річна Катя, мама двох маленький діточок, заслуговувала на життя не менше, ніж будь-хто інший...

та доля розпорядилася по-іншому...

Катя померла 7 грудня... у свій День Ангела...

Вічна пам"ять

.............................................................................................................................................................................................................................................................................................

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...