Перейти до змісту

Новини ПриватБанку


Рекомендовані повідомлення

але років так через 100

Про які 100 років іде мова? Це серйозно чи мені пройтись кіпятком по вашому пості?

В багатьох країнах вже зараз безготівка на рівні 98% операцій, у нас це буде через кілька років, і аж ніяк не через 100. Пенсіонери теперішні стільки не проживуть, а нинішня молодь знає що краще.

на ринку чи підприємцем

Це поки у нас все в тіні. Коли ж ми зібрались в Європу там нам швидко все виправлять, і можна буде розрахуватись будь-де.

карткою більшість людей не може контролювати свої витрати

Цей брєд коментувати якось навіть не хочеться. Якщо у вас 4000грн. в кишені ви теж будете ходити і нічого не купувати?

А якщо не в змозі контролювати свої дії то це напевне не норма, а хвороба чи манія, таке лікують.

винен банку і вже з відсотками

Якщо користуватись кредитними коштами протягом певного часу то відсотків немає(навпаки бонуси ще нарахують), якщо ви хочете позичити гроші на довгий термін то вибачте, халяви немає.

  • +1 2
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу сказати, що я клієнт банку Аваль уже 15 чи 16 років. І виплати, які мені надходять щомісяця, за стільки років, НІРАЗУ не затрималися. Якщо мають прийти (умовно) 7-го числа, то прийдуть 7-го. Якщо 7-ме число неділя, то прийдуть 5-го в п'ятницю.

Мама моя, пенсіонер. І має пенсійну картку від привата. В неї пенсія меє бути (умовно) 15-го числа. То за стільки років, не щомісяця вона вчасно отримує свою пенсію. Буває і 17-го, а буває і пізніше. Раніше - ніколи!

Не потрібно розповідати про к-сть транзакцій і т.д. Це маячня, більш ніж впевнений, що потужностей і кількостей серверів на к-сть клієнтів повинно вистачати!

Усім клієнта ПБ бажаю процвітання і успішних транзакцій!

Єдине, що в Аваля кількість банкоматів як кіт наплакав, а зняття в банкоматі іншого банку з %, в той час як зняття з карток привата (хоча не знайти банкомат привата, то треба добряче постаратись) без %.

І зарахування ЗП і пенсії не завжди залежить від банку. Покажіть мені хоч одного пенсіонера якому кожен місяць в той самий день приносили/зараховували на карту пенсію?!. Це не залежить від банку, а від пенсійного фонду і питання про невчасне зарахування коштів варто було б задати їм, а не казати ай яй яй який приват хреновий затримує пенсію.

Я не працівник привата, більше того також маю багато зауважень до їх роботи, але об'єктивно аналогів я поки не бачу. Який ще банк дає можливість доступу до свого балансу 24/7 і можливість контролювати і робити платежі будь-де: дома, на роботі, в дорозі...???

Змінено користувачем Yurik
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на роботі, в дорозі...???

В аваля, того ж, також є інет банкінг. 24/7. І користуватися можна без проблем.

Єдине, мабуть, Аваль не позиціонується як банк для сплати комунальних послуг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В аваля, того ж, також є інет банкінг. 24/7. І користуватися можна без проблем.

Тільки щоб ним скористатись треба йти в банк і отримати картку ідентифікації клієнта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

andrik_w

назви будь ласочка не *В багатьох країнах вже зараз безготівка на рівні 98% операцій* а хоча б 2 країни де безготівкові операції 98%??

Цифру написав по пам'яті, стосується це скандинавських країн. Приклад - Швеція - 97%. Фінляндія і Австралія теж десь стільки. Європа та США 90%. Росія 15%.

Брав цифри тут і тут.

Теж не секрет що в багатьох країнах є обмеження розміру готівкових операцій, в Україні до речі теж, правда не буду вказувати точну суму по пам'яті, хто захоче дізнатись загуглить.

І трохи копіпасту з російського сайту :

Обозримое будущее однозначно за безналичными расчётами. Это общий тренд, и здесь против природы не пойдёшь. Сокращение издержек, прозрачность, удобство и комфорт. Конечно, доля безналичных расчётов будет расти. Когда Россия достигнет такого показателя, как, например, в Европе? Я думаю, что нашей стране ничего не мешает в течение десяти лет этого уровня достичь. Хотя десять лет – это даже слишком консервативно. Взгляните, что было десять лет назад и что сейчас. Ситуация кардинально отличается. В 2004 году в Свердловской области мало где можно было заплатить картой, а сегодня почти в каждом, даже самом маленьком, населённом пункте нашего региона в магазине стоит POS-терминал.

В Україні цей процес буде ще швидшим.

До подальшої дискусії готовий.

Послідовникам привата

Детальніше будь ласка про цей термін, бажано посилання на ресурс. Чи це особиста думка? Тоді розвиньте її, будьте ласкаві.

Перейшов за посиланням, поржав поки читав.

Змінено користувачем andrik_w
  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Загнати всіх в безготівку - це один з кроків до тотального контролю людства а банки будуть інструментом для цього в руках певних осіб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Загнати всіх в безготівку - це один з кроків до тотального контролю людства а банки будуть інструментом для цього в руках певних осіб.

В руках кількох осіб - це по міркам корупційних диктатур та режимів (Росія, чи навіть сьогоднішня Україна). В демократичних державах це буде на користь в першу чергу громадян цих країн. Швеція як приклад.

  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але років так через 100

Про які 100 років іде мова? Це серйозно чи мені пройтись кіпятком по вашому пості?

Не бризкай жовчю, я про Європу мовчу, кажу про нашу неньку.

Кожен день стикаюсь з людьми, які не знають, скільки в них є грошей на рахунку, який кредитний ліміт, я вже мовчу про те що не знають що таке "Бонус+" і "Приват24", це переважно люди старшого і середнього віку. А серед молоді звісно все краще, але й багато з них не знають як поповнити рахунок мобільного телефона через сайт оператора без комісій, при чому мають вищу освіту.

А за "100 років" - це "гіпербола" - перебільшення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Загнати всіх в безготівку - це один з кроків до тотального контролю людства а банки будуть інструментом для цього в руках певних осіб.

В руках кількох осіб - це по міркам корупційних диктатур та режимів (Росія, чи навіть сьогоднішня Україна). В демократичних державах це буде на користь в першу чергу громадян цих країн. Швеція як приклад.

Деяки люди повязані з економікою кажуть, якщо обмежити готівковий обіг до 500 гривень при покупці то із тіні вийде до 500 000 000 000 гривасіків, вот і порахуйте податок з цієї суми та на скількі виросте бюджет, а це соц. виплати. Щодо привата участь протягом цього літа в його акціях моїй сімї додало 1000 грн, для мене це 2 місяці комунальних послуг, але потрібно вчитися користуватися послугами банку.

Змінено користувачем Liontiger
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женя, ти пробач, але вищенаписане - повна нісенітниця. "Підсадили"? Як? Силою заставили? А про зарплати? Керівництво компаніі вирішує в якому банку відкрити зарплатний проект, а не працівик. А про те, що на вулицях роздавали, годі й говорити. Ти ж не все береш, що на вулиці роздають?))))

Мены здавалося, що тема називаэться "Новий прокол Приватбанку прикол з Приватбанком", а не "Розхваліть Приват, бо він няшечка!".

Ну да хєр з ним.

Щодо ЗП проектів, то реально переманювали, обіцяючи якісь "плюшки". А разом із ЗП проектом видавали і кредитки. При чому, в банку навіть умоляли їх активувати, "ми вам допоможемо! Пошлете смс-очку і все! і відсоточки найнижчі і т.д." Хтось брав, хтось ні.

Я описав свою історію, і описав чим саме мені не сподобався сервіс і все решта.

А на мене накинулися усі захисники ПБ, ніби вони всі там працюють, і отримують % до депозиту, якщо когось засруть, хто скаже криве слово проти!

Хочу сказати, що я клієнт банку Аваль уже 15 чи 16 років. І виплати, які мені надходять щомісяця, за стільки років, НІРАЗУ не затрималися. Якщо мають прийти (умовно) 7-го числа, то прийдуть 7-го. Якщо 7-ме число неділя, то прийдуть 5-го в п'ятницю.

Мама моя, пенсіонер. І має пенсійну картку від привата. В неї пенсія меє бути (умовно) 15-го числа. То за стільки років, не щомісяця вона вчасно отримує свою пенсію. Буває і 17-го, а буває і пізніше. Раніше - ніколи!

Не потрібно розповідати про к-сть транзакцій і т.д. Це маячня, більш ніж впевнений, що потужностей і кількостей серверів на к-сть клієнтів повинно вистачати!

Усім клієнта ПБ бажаю процвітання і успішних транзакцій!

Якщо є певна затримка по пенсії - це питання в першу чергу до Пенсійного фонду, який несвоєчасно перерахував.

Приклад із життя. Дружина отримувала допомогу на дитину на картку "Аваля". Досить тривалий час все відбувалося по графіку. Проте, було кілька місяців, коли йшла затримка у виплатах на кілька днів. Мені треба було кричати, що "Аваль" поганий, чи спробувати розібратися в ситуації?

Щодо Привата, то вважаю його досить зручним банком, якщо правильно ним користуватися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Приват Банк" вирішив продавати визначений НБУ об'єм валюти тільки для розміщення на депозиті

Про це у своєму Фейсбуці написав перший заступник голови правління банку Олег Гороховський, передає Еспресо.TV.

"З 23.10 продаж у відділеннях валюти в межах 3000 грн. (максимум визначений НБУ) тільки для розміщення на депозит", - написав він.

http://espreso.tv/news/2014/10/23/quotpryvat_bankquot_teper_prodaye_valyutu_tilky_dlya_rozmischennya_na_depozyti

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про це у своєму Фейсбуці написав перший заступник голови правління банку Олег Гороховський,

Дописав, подумав-передумав, видалив...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Останнім часом про цей банк хочеться написати багато хорошого :)

Найбільший український банк ПриватБанк вирішив відмовитися від проведення цього року новорічних корпоративних свят, спрямувавши заплановані на святкування кошти на допомогу пораненим бійцям АТО.

Як повідомила прес-служба банку, у зв’язку з воєнними діями на Сході України новорічні корпоративні свята в банку цього року не проводитимуться. Усі зібрані кошти, у т. ч. ті, що банк виділив на новорічні корпоративи, будуте спрямовано на медичну допомогу та підтримку бійців, які беруть участь в АТО.

«Колектив ПриватБанку одним із перших підтримав ініціативу допомоги армії та пораненим, – зазначає прес-служба банку. – Кошти, що традиційно спрямовуються банком на проведення новорічних свят, цього року буде передано до Фонду підтримки армії та поранених бійців, а от діти банківських співробітників не залишаться без подарунків – солодкі сюрпризи дітям буде профінансовано за рахунок банку».

На сьогоднішній день на допомогу армії співробітниками ПриватБанку та його клієнтами зібрано понад 11 млн грн. Кошти спрямовано на закупівлю бронежилетів, іншої армійської амуніції бійцям АТО, медичного обладнання та медикаментів для військових шпиталів. Підтримати бійців можна, перерахувавши гроші через банкомат або термінал самообслуговування ПриватБанку, Інтернет-банк Приват24 або сайт банку. Мінімальна сума благодійних внесків – без обмежень.

https://privatbank.ua/ua/news/privatbank-otkazhets-a-ot-novogodnih-korporativov-peredav-den-gi-na-pomosch-ranenym-bojcam/

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

БАНК «ПРИВАТ-УБИЙЦА»

В Запорожье расстался с жизнью бизнесмен — из-за цинизма банка.

Украину поглатила эпидемия кредитных самоубийств. Совсем недавно, 12 мая, в селе Кудашевка покончили жизнь самоубийством бизнесмен Владимир Булаткин и его жена Татьяна. Отец семейства убил жену, собаку и себя. В предсмертных записках они указали, что к предсмертной черте их подтолкнули огромные кредитные долги, выплатить которые они не в силах. У них остались две дочери: 19-летняя Милана и 25-летняя Ольга.

Неделю назад в Севастополе с 70-метровой скалы сорвалась машина "Рено" с 38-летним Алексеем за рулем. Он чудом остался жив. По последующей информации спасателей, мужчина пытался покончить жизнь самоубийством — в его машине нашли повестку в суд, связанную со взысканием банковских долгов.

И вот на прошлой неделе, в понедельник, в Запорожье прогремел еще один "кредитный выстрел". Из пистолета убил себя в сердце 54-летний предприниматель Сергей Кроль. В пятницу его хоронили. Родственники говорят, что он готовился к смерти заранее. "Покормил своих голубей (он был замглавы запорожского Клуба голубеведов "Хортица"), надел новый костюм, убрал ковер в комнате, расстелил клеенку, сел в кресло, поставил перед собой фотографию жены и выстрелил из пистолета в сердце", — говорит соратник покойного Александр Мысенко. "В предсмертной записке говорится, что у Кроля были финансовые проблемы, вызванные кредитами", — рассказал нам зампрокурора Шевченковского района города Александр Жигилий.

"У Сережи остались дочь Рита (ей примерно 25 лет) и сын Сергей (которому лет 30), — говорит друг Кроля Александр Мысенко. — Я с ним разговаривал за день до трагедии, в воскресенье. Он обычно вел себя, говорили с ним о футболе. У него было два увлечения в жизни — футбол и голуби. Он помогал местной футбольной команде "Мотор Сич", покупал ей форму. В тот вечер он спросил, как играла команда, сказал, что не мог быть на игре из-за каких-то дел". По словам Мысенко, Кроль даже подготовил свой портрет, чтобы его поставили на кладбище: солидный, в костюме, с сигаретой в правой руке.

Близкие говорят, что не смотря на горе в подкосившее Сергея Ивановича,смерть жены Татьяны: "Она умерла год назад, 23 мая, — говорит один из учредителей Клуба голубеведов Украины и друг Кроля Сергей Кучеренко. — То есть недавно была годовщина. Она умерла от рака. Ее смерть, как молотом, ударила Сергея. Дело в том, что он тоже болел раком — раком кожи, лечился, и ему говорили, что это излечимо, но после смерти жены он уже не верил в то, что сможет поправиться". Но цинизм банкиров и здесь сыграл роковую роль. Постоянные звонки с угрозами по изъятию недвижимости и передаче документов в суд, явно были последней каплей поставившей Сергея перед выбором, без выбора. Работники Приватбанка сделали своё чёрное дело, результат их работы не заставил себя долго ждать.

"Сейчас идет доследственная проверка, рассматриваются разные версии, в которых есть и самоубийство, и убийство, — говорит Жигилий. — После проверки станет ясно, будет возбуждено уголовное дело или нет".

БАНКИ ГОТОВЫ ОТСРОЧИТЬ ДОЛГИ

С ехидством банкиры утверждают, что им выгоднее договориться с должником, чем применять к нему репрессии, но не все заемщики идут на сотрудничество.Неправда в которую нас пытаются заставить поверить руководство банков «Списать долги запрещено законом, но есть варианты облегчить бремя — раз в год взять налоговые каникулы на 3—6 месяцев, временно не платить проценты или отсрочить погашение кредита, чтобы на нее не росли проценты, раз в течение действия договора переоформить его на больший срок, чтобы уменьшить разовый платеж и т.Д.» Данное лживое утверждение прозвучало из уст руководителя пресс-службы «Приватбанк» Олега Серга. — Но если человек в ряде определённых причин, зачастую не зависящих от него не появится в отделении банка, потом на него подают в суд, начисляют штрафы за просрочку и оплату судебных издержек.Доводя человека до состояния близкому к суицидальному и при этом отказывая в малейших послаблениях финансового бремени.Не обращая внимания на психологическое потрясение от образовавшейся ситуации. Ведь ничего личного, это просто бизнес. Эти игры с сознанием, не однократно проделывали те, чьё кредо по жизни:

«ДОЛГИ ОТДАЮТ ТОЛЬКО ТРУСЫ»

Коломойский И.В.

  • +1 1
  • -1 13
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

БАНК «ПРИВАТ-УБИЙЦА»

Усі прізвища узяті з статті за червень 2011 року, тільки там про Приват ні слова. Шол би ти отсюда, петушок.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Олег Гороховский

Дополнено!

Хочу уведомить клиентов, оплачивающих покупки в гривне заграницей.

Думаю, несмотря на то, что некоторым это придется не по душе. Мы должны честно написать о наших действиях, чтобы не повторилась ситуация, когда мы без предупреждения ввели карточные курсы при оплате картами.

10882191_973952515966740_4039940841771996748_n.jpg?oh=b6d463339c970b095f66779b306803aa&oe=55356292&__gda__=1429537614_11199bbd839abb64ac19766577677245

Для начала немного теории, так как тема сложновата.

На текущий момент многие банки-эквайеры используют технологию DCC (Dynamic Currency Conversion), которая дает возможность эквайеру проводить конвертацию по cross border операциям на своей стороне.

Нами была замечена уязвимость в данной технологии, которая приводит к потерям банка-эмитента.

Банк-эквайер (который обслуживает иностранный магазин или сайт) предлагает клиенту провести операцию в валюте страны эмитента.

В случае согласия клиента, эквайер через международную платежную систему отправляет запрос на списание с карты именно гривны. Платежная система, поскольку это cross border операция, конвертирует сумму по своему курсу в клиринговую валюту эмитента (как правило, это доллар или евро).

Уязвимость состоит в том, что курс платежной системы гораздо ниже рыночного, эта разница особенно существенна в данный момент. При авторизации 1 586 UAH, платежная система конвертирует по курсу 15,86 и сумма возмещения эмитента эквайеру выходит 100 USD. Рыночный курс на данный момент равен ~ 19 UAH за USD.

Списание с гривневого карточного счета происходит в гривне (т.е. 1 586 UAH), а возмещение - в долларах (100 USD).

Теоретическая часть окончена.

Мы знали об этой проблеме и наблюдали за поведением клиентов.

В ноябре и декабре клиенты "наконец-то" разобрались в этом.

Можете посмотреть на график.

Итак мы вынуждены перейти на карточный курс для транзакций в гривне если POS терминал фактически находится заграницей.

Это касается как наземных транзакций так и транзакций в интернет. Обратите внимание, те кто пополняет кошельки PayPal в гривне, оплачивает сервисы Google или делает покупки на Amazon, Nextdirect и др.ресурсах.

Выбирайте, пожалуйста, для оплаты валюту доллары или евро, так как по факту вы столкнетесь с двумя конвертациями - сначала сайт пересчитывает цену в гривну по своему курсу - он лучше рыночного, но тем не менее он содержит в себе заработок банка, обслуживающего магазин, а затем мы проведем конвертацию той суммы в валюте, которую нам выставят к возмещению.

Прошу прощения, что вынужден посвящать Вас в эту кухню, но ситуация с "предприимчивыми" клиентами и курсами МПС, оторванными от реальности, выходит из под контроля.

Мы не можем поступить по-другому.

Кстати, мы уведомили об этом наших коллег из других украинских банков и думаю, что в ближайшее время коллеги поступят также.

Мы также обратились к платежным системам с просьбой убрать гривну из валют, по которым возможны операции DCC заграницей.

P.S. очень прошу прежде чем ругаться в комментах, разберитесь пожалуйста, и я уверен вы сможете понять почему мы это сделали.

PP.S. https://privatbank.ua/abroad/

UPD. Уважаемые клиенты! Спасибо за Ваши комментарии.

После обсуждения мы приняли решение закрыть операции DСС по нашим картам вообще с 3.01.2015, т.е по ним будет приходить отказ: "Выберите валюту, отличную от гривны". Т.е. карты будут работать, как обычно, но выбрать валюту платежа гривну при оплате заграницей будет нельзя.

По всем тратам, совершенным до 3.01.2015 мы сделаем перерасчет и с карты будет списана оригинальная сумма транзакции, которая указана в чеке.

Перерасчет будет закончен до 10.01.15. и все суммы будут списаны так как вы и ожидали.

Мы изначально делали выбор между списанием по карточным курсам и полным запретом и решили, что полный запрет DCC хуже.

Судя по Вашему недовольству - мы ошиблись. И я прошу у Вас за это прощения.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я саме стикнувся з цією проблемою на практиці і уже збирався описувати її тут.

По простому: роблю покупку через PayPal на суму, нехай, 100 євро. При оплаті вибираю щоб конвертацію робив PayPal. Курс євро у РР близько 20 грн.

Тобто до списання з картки іде 2000 грн. Раніше (до 30,12,2014) так і було і з картки списувало саме 2000 грн

А тепер добавилась подвійна конвертація (чи потрійна) і в результаті з картки списується на 10-20% більше.

До речі, в УкрСибБанку тепер так само.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто оплачує сервіси\товари картами банків крім Укрсиба і Привєта, як у вас діли зі списанням?

З.І. доки приват не виставляв драконівських курсів, все було в порядку і курс DСС інколи був навіть вищим аніж комерційний у банку.

Потім бан на покупку паперових баксів, потім безналових на свої карти, тепер і гривню зарізали, їхні пари валют на стендах просто сміх курам :) USD/UAH 16.4 16.53 EUR/UAH 20 20.13

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тобто купити в інтернеті закордоном за допомогою гривневої карти тепер не можна?

треба відкривати валютну карту і закидати на неї готівковий долар чи як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У статті написано що DСС операції взагалі закриють.

Щоправда, я не зовсім розумію що саме відноситься до DСС: будь-які валютні операції з гривневою карткою, чи лише описана мною ситуація коли конвертацію мав-би робити PayPal.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...