Перейти до змісту

The Walking Dead


Matfak

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 229
  • Створено
  • Остання відповідь

найкращий серіал про зомбі. а от фільм на цю тематику - "Я - легенда"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я другого сезону лише кілька серій глянув, далі не став. а третій повністю осилив, як і перший.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я другого сезону лише кілька серій глянув, далі не став. а третій повністю осилив, як і перший.

цей серіал на любителя. якщо ви не любите фільми такого жанру, то звичайно даний серіал вам буде нецікавим )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що друзі, чекаємо розв'язки (здається 19го числа), сюжет потребує вирішення проблеми тюремних "недобитків" :)

Хто знає, буде 4ий сезон? Напевно якщо так, там будуть вже якісь нові сюжетні лінії і герої, як це часто буває в серіалах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 сезон обіцяний на осінь 2013. А розвязку з губернатором обіцяли в останніх трьох серіях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бодяга вже пішла. Треба починати нову сюжетну лінію, можливо хороший початок для неї - нова групка там де "мій хлопчик", доречі що за хлопчик, хто кого не встиг врятувати? На ці та багато інших питань відповідей нема, але сценаристи підкинули нам гачок :) Великі надії покладаю на цю групу. Буде смішно якщо ті два племені один одного переб'ють а ці лишаться царювати :) Хоч такий варіант і малоймовірний, та все ж :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Последние серии уже нужные и растянутые, да и бред проступает уже в фильме, была зима можно было за зиму всех мертвяков замочить они бы просто задубели бы на морозе, а за столько времени что фильм идет они бы все уже згнили, некому было бы ходить даже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да нормально все, шо ви як...

Спробуйте найдіть схожий серіал і кращий за цей... а не вийде, бо таких нема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробуйте найдіть схожий серіал і кращий за цей

Game of Thrones <_<

"Игры престолов" классный сериал, но не пойму в чем сходство??Абсолютно разная тематика, да все разное....Насчет последних серий "Мертвецов..." я тоже разочарована, когда во втором сезоне в последней серии они увидели тюрьму...аж дух захватило и захотелось сразу же увидеть следующий сезон, а в этот раз...ничего такого...не зацепило, увы((((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Игры престолов" классный сериал, но не пойму в чем сходство??

Питання - знайдіть кращий серіал. Знайшли. Та й серіалів про зомбі мабуть більше і немає.

Навіть нового Шерлока цікавіше дивитись, ніж розтягнутий і пережований фільм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Игры престолов" классный сериал, но не пойму в чем сходство??

Питання - знайдіть кращий серіал. Знайшли. Та й серіалів про зомбі мабуть більше і немає.

Навіть нового Шерлока цікавіше дивитись, ніж розтягнутий і пережований фільм.

Вопрос найти похожий сериал))))А не просто лучше этого, перечитайте пост HWman, а подобный и по крайней мере не хуже, может даже лучше есть сериал "Выжившие"...просто супер!!!Но к сожалению закрылся он...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Выжившие

Давно вже всі подивились

И что???Тем более, раз его все посмотрели, да еще и давно, это доказывает, что можно делать лучше...ИМХО, проблема того, что "Ходячие" не дотягивают в том, что сценаристы постоянно меняются...получается как в басне "Лебедь, Рак и Щука".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тематика не та, но первый сериал который я посмотрел это был Дедвуд и именно с "правильным" переводом, жаль что нет продолжения. На данный момент лучший для меня сериал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

даж не знаю, зомбі-мелодрама то якось не для мене... останні 2 сезони переважно неспішно так промотую щоб не загубити сюжет в надії що буде нормальне продовження. Якось фігово поєднуються соплі(95%) і зомбі (5%) в фільмі про зомбі.

Справжній фільм про зомбі повинен бути трішки трешовим :) тоді він дивиться кльово або дуже "жосткім" або видовищним. Виключенням є фільм Зомбіленд :) - це взагалі жир. Для мене найкращий серіал на цю тему - Тупік (Dead Set).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а серіал не може бути нормальним ? чи обов'язково брати бразильських консультантів після першого сезону ?

Одноіменну гру могли ж зробити різноманітною якоюсь - постійна зміна обстановочки, цікаві ідеї і колоритні персонажі зі своєю історією. І головне - постійне "м'ясо" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а серіал не може бути нормальним ? чи обов'язково брати бразильських консультантів після першого сезону ?

Серіал про зомбі не повинен бути схожим на мильну оперу. В хронометраж фільму можна втулити і купи зомбаків, і погоні з стрільбою, і "тертя" між героями і навіть смерть одного-двох ГГ. Але не розтягувати це все на три сезони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справжній фільм про зомбі повинен бути трішки трешовим

Глянь Стая

Ну а Тупик це вже класика із серіалів на зомбі тему, жаль продовження не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...