Перейти до змісту

The Walking Dead


Matfak

Рекомендовані повідомлення

нарешті!

Чекаємо перекладу LostFilm.tv

п.с. В якому перекладі дивитесь ви?

то російський переклад чи український?

попередні сезони дивився з перекладом від 121016103651124631_f0_0.gif

Від ЮАтім уже є переклад http://fs.to/video/s...ay&file=5724655

пробуємо

уже скачав...дивитимусь ввечері)))ато зараз кусочками не охота))

доречі включив з цікавості початок..переклад як завжди на висоті)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 229
  • Створено
  • Остання відповідь

Ну і що, зараз кілька серій норм а потім все гірше і гірше і гірше... :0156:

ЗІ дивлюсь у озвучці Kerob (люб.) так як вона перша як правило з'являється, та і звик вже до неї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Різниця у перекладі дуже велика. "Ходячі мертвяки" і "І мертві підуть"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

..."І мертві підуть"

бугага !!! :_07:

UATEAM. Я завжди відкритий для чогось нового, але назву вони недопереклали)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 сезон шикарно почався, шкода тільки що Бери не показали,аби хоч її історію на душу половину сезону не винесли.

Завжди дивився в перекладі uatem, але на цей раз не зміг до вівторка вже дочекатися оригіналі глянув. Сподобалось, тепер напевно весь сезон так буду дивитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жаль що губернатора прибрали, як на мене ті серії що з ним - вийшли доволі таки не погані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

самі круті серії були лише у першому сезоні, після 2го сезона вже фільм став ніякий =(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Третя серія нового сезону, політ нормальний, я навіть не очікував що серії будуть хороші.

Мені перший сезон подобається найбільше, так як вони там в місті, як на мене це значно цікавіше чи блукати по хащах...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 3 місяця потому...

Дивлюсь серіальчик! На "Любителя" мені подобається! Один лиш мінус серія один раз в тиждень виходить! Коли передивлювався з 1го сзону до 5го якось навіть не замітив! Хоча 9 і 10 серії 5 сезону не дуже! Просто вже інтрижку тримають! І прибирають по маленьку з кадрів акторів)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

часом виглядає по-дурному, що зомбі, які ледь сунуться наздоганяють людей, що біжать :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є таке! А як ви важжаєте виживе Рік, котрий залишився в авто в оточенні ходячих, і чи буде Живий Глен? Бо так і не зрозуміло по останньому моменті чи то його зїли чи іншого хто був з ним

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І що, зараз знов перша серія норм а далі туфта?

Эх... Пропокую, що так і буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще не дивився перші серії почекаю поки вийде хоча б 5 серій. АЛе закінчився попередній сезон антірєсно, цікаво як воно піде тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 місяця потому...

спочатку подобалось, що стали менше показувати зомбіків, а більше те, як потрібно виживати серед своїх же "живих" людей. але зараз стало просто нецікаво дивитись, коли герої або просто убивають і своїх, і чужих, або просто розмовляють штампами.. жаль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

Також останнім сезоном розчарувався, на днях вийшла перша серія нового сезону, навіть сумнівався чи пробувати починати дивитись продовження тої "тягнучки", але таки наважився, глянув, і нічого так, початок просто жесть який жорстокий ! Сподіваюсь надалі не скотиться знову в жвачку. Кому серіал з перших сезонів сподобався - рекомендую !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...