Перейти до змісту

The Walking Dead


Matfak

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 229
  • Створено
  • Остання відповідь

новафільм гарний переклад) мабуть кращий з того що є....буду дивитись на ньому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні при перегляді декількох серій зважив, що музика з "мерців" нагадую композиціі із "Пекло (фильм, 2007)".

ЧиТо здалось?

P.S. Певно один композитор?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оце подивився кілька серій другого сезону, і зникло всяке бажання дивитись далі. серіал перетворився з кіно про виживання в сопливу мелодраму для домогосподарок. зомбарів-родичів бережуть і кормлять курами в сараї... блін, ну де таке бачено? мова іде про виживання людської раси-а значить ніякої пощади тим, хто може знищити людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оце подивився кілька серій другого сезону, і зникло всяке бажання дивитись далі. серіал перетворився з кіно про виживання в сопливу мелодраму для домогосподарок. зомбарів-родичів бережуть і кормлять курами в сараї... блін, ну де таке бачено? мова іде про виживання людської раси-а значить ніякої пощади тим, хто може знищити людей.

З одноi сторони ти правий, а з iншоi, я б подивився, як ти б зарубав своiх батькiв чи рiдну дитину не дивлячись на те, що вони навiть зомбi стали.

Хоча знову ж з iншоi сторони е люди, у яких нема нiкого цiннiшого вiд його власноi дупи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

причому тут власна дупа? мертві родичі-пряма небезпека твоїм живим родичам і взагалі іншим людям. краще вбити і поховати, ніж шкодувати, що ходячий брат зжер живу і нормальну сестру. адекватна реакція на дійсність серіалу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ладно серіал далекій від реальності, можна пофантазувати канєшно но не більше :_07:

Я би поступив як шейн.

Думаю вони покинуть ферму, тим більш малу вже знайшли, ото далі буде м'ясо, повинно бути :0130:

Я тут відео залив

http://www.youtube.com/watch?v=1f1dt5E2WNQ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тут відео залив

н-да, передивлюєшся і розумієш, наскільки перший сезон захоплюючий, динамічний і наскільки другий -УГ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

причому тут власна дупа? мертві родичі-пряма небезпека твоїм живим родичам і взагалі іншим людям. краще вбити і поховати, ніж шкодувати, що ходячий брат зжер живу і нормальну сестру. адекватна реакція на дійсність серіалу.

чомусь, прочитавши твiй пост , я подумав, що тобi рокiв +-20. Зайшовши в твiй профiль зрозумiв,що не помилився. Ти не думай, що я тебе хочу образити, сам такий був у цьому вiцi, та й зараз iнколи *страдаю юношеским максимализмом* :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Той хто не зможе прикінчити "ходячих" родичів/батьків/друзів/знайомих і т.д. і сам по неволі стане ходячим...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Той хто не зможе прикінчити "ходячих" родичів/батьків/друзів/знайомих і т.д. і сам по неволі стане ходячим...

так справа не стiльки в *зможе не зможе*, а в моральних переживаннях i душевних муках з цього приводу. Зi слiв вище виходить, що трах бах пострiляв всiх зомбi i погрiб далi, а я впевнений, що бiльшостi нормальних людей буде легше собi кулю в лоб пустити нiж cвоiй дитинi чи батькам. Хоча вiдчуваю, що *твая мая не панiмай* поки не виникне подiбна ситуацiя , не дай Бог.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чувак, розслабся, це ж кіно, ніхто нікого не буде стріляти :_08:

а я не напрягаюсь :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MANJAK11, не в образу, але оце от тикання в вік показує твою обмеженість. було б мені тридцять, ти би розмовляв інакше, до чого ця вікова зверхність?

я не страждаю максималізмом. тут іде мова про виживання, і чи готова людина пожертвувати всім, аби вижити.

ти був би не готовий, це ясно. я був би готовий. от і вся різниця між нами. а вік-це діло відносне. я, наприклад, радий, що я молодий, у мене немає своєї родини (маю на увазі дружину і дітей), і я насолоджуюсь молодістю. можливо, моя думка зміниться з часом, але не факт, що і твоя залишиться такою ж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кому не вистачає "м'яса" гляньте фільм Расцвет мертвецов, сам іду зараз гляну...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
  • 2 тижня потому...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...
  • 2 місяця потому...

Кажуть сьогодні перша серія вийшла нового сезону...

Пора починати передивлюватися...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кажуть сьогодні перша серія вийшла нового сезону...

Пора починати передивлюватися...

вже є з преводом?

на лостфільмі ще нема!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їм треба явно витягувати серіал, бо Санта-барбара в 2-му сезоні відбила бажання дивитись взагалі.

Шейн, явно претендує на роль 2-го ГГ. І більше симпатизує, оскільки думає більш приближено до реалізму....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...