Перейти до змісту

Як найкраще влаштувати опалення в будинку?


Pr0ektant

Рекомендовані повідомлення

хто реально користувався порадьте чи піролізний котел набагато енергоефективніше наприклад простого з великою камерою для довгої загрузки??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 126
  • Створено
  • Остання відповідь
Піролізні котли дуже вибагливі до палива. Якщо паливо буде неякісне - то і котел не буде працювати на максимум
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Новая система отопления под естественную циркуляцию

http://www.c-o-k.ru/...yu-cirkulyaciyu

http://politiko.ua/blogpost3790

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

От мені цікаво, чому всі так зациклились на котлах, адже зараз одним із найекономічніших способів опалення являются інфрачервоні панелі. І до речі є дуже хороші українські виробніки, так і строк служби панелей сягає коло 25 років, більш детальну інформацію можна подівитись можна тут: №1 №2 №3.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От мені цікаво, чому всі так зациклились на котлах, адже зараз одним із найекономічніших способів опалення являются інфрачервоні панелі. І до речі є дуже хороші українські виробніки, так і строк служби панелей сягає коло 25 років, більш детальну інформацію можна подівитись можна тут: №1 №2 №3.

Все воно чудово-але енергетичну залежність теж треба враховувати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та нема нічого чудового. Вічний двигун ще не придумали. КПД звичайного електрокотла - 100%. Не існує нагрівальних приладів які електроенергію використовують ефективніше на 50% за котел. Оксіботу раджу з своїми чудо-приладами продавати ще й нано-приставку на розетку, яка згідно заявок продавців теж економить 30-50% електроенергії. Разом ці прилади грітимуть хату майже безплатно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та нема нічого чудового. Вічний двигун ще не придумали. КПД звичайного електрокотла - 100%. Не існує нагрівальних приладів які електроенергію використовують ефективніше на 50% за котел. Оксіботу раджу з своїми чудо-приладами продавати ще й нано-приставку на розетку, яка згідно заявок продавців теж економить 30-50% електроенергії. Разом ці прилади грітимуть хату майже безплатно.

по-перше: немає в природі пристроїв які дадуть 100% КПД навіть розхвалений Вами ел. котел; по-друге: в часному домі його без проблем можна поставити, а от в багатоповерхівці виходить багато клопотів з дозволами так потрібно і ще відключитися від центрального опалення, а на панелі нічого такого робити не потрібно, я особисто використовую їх як додаткоме тому що центральне в моєму місті не найкращому рівні; по-третє якщо Ви вважаєте що я їх продаю то я Вас розчарую, мені від цього ніякої вигоди, я така людина яка любить на форумах вставити свої 5 копійок, які можливо комусь допоможуть
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по-перше: немає в природі пристроїв які дадуть 100% КПД навіть розхвалений Вами ел. котел; по-друге: в часному домі його без проблем можна поставити, а от в багатоповерхівці виходить багато клопотів з дозволами так потрібно і ще відключитися від центрального опалення, а на панелі нічого такого робити не потрібно, я особисто використовую їх як додаткоме тому що центральне в моєму місті не найкращому рівні; по-третє якщо Ви вважаєте що я їх продаю то я Вас розчарую, мені від цього ніякої вигоди, я така людина яка любить на форумах вставити свої 5 копійок, які можливо комусь допоможуть

1 - читаємо підручник фізики 8 клас.

2 - мова про 150% ефективність ІЧ панелей а не про влаштування стаціонарного опалення, не переводьте стрілки

3 - пишіть на здоров"я, тільки не вводьте нікого в оману

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 5 місяців потому...

Волинянин змайстрував теплову помпу, вдвічі дешевшу за котел.

http://news.lutsk.ua/volinyanin-zmaystruvav-teplovu-pompu--vdvichi-deshevshu-za-kotel--video.html

Хто мав нагоду спілкуватися з цим "кулібіним"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Волинянин змайстрував теплову помпу, вдвічі дешевшу за котел.

http://news.lutsk.ua...tel--video.html

Хто мав нагоду спілкуватися з цим "кулібіним"?

та ось, спілкуйтесь )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хтось викладав порівняльну таблицю ефективності різних джерел опалення, підскажіть будь-ласка в якій темі бо не можу знайти.

А хто може розрахувати, який тепловий насос повітря-вода потрібен щоб включити його паралельно з газовим? і чи достатньо температури води 55 градусів для паралельної роботи з газом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хтось викладав порівняльну таблицю ефективності різних джерел опалення,

мабуть про теплові насоси

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 6 місяців потому...

На дачному участку збудував невеличкий будинок, в якому планую жити. Будинок 1,5-поверховий з газоблока (80м.кв.), стіни та підлога утеплені пінопластом (50мм), дах мінватою (100мм).

Потрібно зробити опалення:

1 поверх(висота 2,7м): прихожа 6м.кв, кухня 15м.кв, зал 15м.кв, та санвузол 6м.кв.

2 поверх(висота ~3м): спальня 42м.кв

Спочатку планував поставити газовий котел, опалення зробити в вигляді теплої підлоги і на всяк випадок змурував грубку на твердому паливі, потужністю 2,5квт.

Але переглянувши тему про котел, дізнався багато нового і розгубився, виникли великі сумніви в доцільності і правильності задуманого. Хочу з Вами порадитись.

Газ ще не проведений, газопровід проходить в 5м від будинку, підключення приблизно коштує 6000-7000грн.

Світло проведене але лише 220В.

Питання:

1. чи варто взагалі проводити газ в будинок? можливо раціональніше зробити опалення на світлі?

2. чи достатньо буде теплої підлоги для опалення без додаткових радіаторів опалення?

3. як краще зробити?

Котли на дровах марки ztek.com.ua виробляються вже більше 10 років у м. Львів на території України.

Котельне обладнання « Західна теплоенергетична будівельна компанія котелень» виконане з високоякісної сталі, використовує як паливо подрібнену або гранульовану біомасу (деревина, торф, солома, полова, відходи олійниць). Горизонтальна конструкція теплообмінника виконана з товстої сталі, ефективна в роботі і зручна в обслуговуванні. Топкова камера завдяки своїй конструкції гарантує повне згоряння навіть низькосортного палива. Стінки котла подвійні, з водяним контуром охолодження. У задній частині топки вбудована відображає панель. За теплообмееніком знаходиться димова камера, для відводу диму та збору продуктів згоряння (попелу).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Відтепер в Іспанії в містечку Оскотс є будинок,

в якому встановили незвичну систему опалення

— працює вона на відходах життєдіяльності людей.

http://radio24.ua/news/showSingleNews.do?objectId=42077

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...