Перейти до змісту

Тигіпич жорстко "зарубав" ліміт обороту в 500 000 грн. в новому податковому кодексі


Harddriver

Рекомендовані повідомлення

 

Глава Госкомпредпринимательства М. Бродский рассказал о буднях дружной команды сочинителей Налогового кодекса.

В своем блоге Бродский сегодня написал следующее:

«На очередном совещании по налоговому кодексу, в котором принимали участие Колесников, Тигипко, Хомутынник, я и ряд представителей бизнеса, вице-премьер Колесников выступил за то, чтобы повысить допустимый объем дохода для единщиков с 300 до 500 тыс. грн.

Хомутынник, который возглавляет парламентский комитет по вопросам налоговой политике, эту идею поддержал.

Но категорически против неё высказались вице-премьер Тигипко и замминистра финансов Ефименко. Мол, планка в 300 тысяч - это жесткое требование МВФ и если мы его не соблюдем, международный валютный фонд разорвет с нами соглашение. А это может грозить Украине дефолтом» (конец).

Обком.нет.уа

Зверну увагу, що  оборот (виручка) тисяча в день - це по-суті вирок для підприємців, що платять оренду і мають хоча-б одного найманого працівника.  А таких є абсолютна більшість - купити власний магазин, офіс, склад чи виробничі потужності майже нікому не по-кишені. А  ще треба платити комуналку по драконівським тарифам для ПП і нарахування на зарплату 42%, якщо все офіційно.  

З таким "розкладом" вигідніше буде закритися і піти працювати на "дядю" на завод, чого вони і добиваються. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ухожу в тень

я б також, з радістю, але магазин одягу... анріл.

Темку треба було в Економіку перенести.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Zerotul - "йду в тінь" і "ходжу під статтею" - це уви синоніми :(

Вкупі з касовими апаратами для бізнесу повернуться суворі реалії 90-х., хто ще пам'ятає ті часи. 

С 1996 по 2002 гг. Н.Азаров - Председатель Государственной налоговой администрации Украины.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Zerotul - "йду в тінь" і "ходжу під статтею" - це уви синоніми :(

К счастью, нет. Если под тенью подразумевать не противозаконную деятельно, а простое желание уйти от налогообложения, то это можно сделать вполне легально. Скажем, тот же магазин одежды, с ним, вполне законно даже с новым налоговым кодексом, можно сделать так, чтобы в 300К грн. входила только чистая прибыль - и уже будет проще работать.

Другое дело, что новый налоговый кодекс расширяет права самой налоговой - а это уже похуже ограничения в 300К.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  Оборот не прибуток, зховати його вкупі з РКА і "накладну винь да полож" непросто.  diezel, зсилочкою не поділишся?  ;) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже зручне місце - з однієї сторони "вся власть", з іншої - ДПА. Напевно підскочу, приєднаюся. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проти чого протест? І чиї прапори там будуть? Якщо будуть прапори не піду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здається, це підприємці з Варшавки підуть протестувати, які прапори будуть - не знаю, але якісь виродки точно піднесуть тряпки на удочках.

Наскільки зрозумів, проти нового податкового кодексу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якісь виродки точно піднесуть тряпки на удочках.

треба як в Миколаєві зробити - відбирати всю агітацію і на купу звалювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Станом на 11:20 стоїть 20-30 людей біля клумби з правого боку перед стінами білого дому. Ніяких прапорів, лозунгів, вигуків, вимог... просто стоять і спілкуються між собою. Обідно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В п"ятницю о 10 ранку на Київському майдані розпочнеться акція протесту підприємців Луцька проти податкового кодексу.Можливо через необізнаність,але сьогодні прийшло лише 20-30 чоловік.Справді обідно.Чи то всі такі інертні,чи то так все влаштовує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто більшість підприємців з тієї ж Варшавки не зрозуміли чи то на понеділок чи то в середу збиратись. Ось такі "непонятки" і призвели до такої кількості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як я помилявся.... голосував за нього :angry2:

Клічко єдина відома людина патріот в цій країні ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от робіть висновки хоч на цих виборах, дивіться уважно списки, хто від якої сили - якщо обираєте регіонів, литвинів, тігіпків чи комуняк - не скаржтесь на державу, ви самі захотіли бачити її такою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от робіть висновки хоч на цих виборах, дивіться уважно списки, хто від якої сили - якщо обираєте регіонів, литвинів, тігіпків чи комуняк - не скаржтесь на державу, ви самі захотіли бачити її такою

ну а кого обирати? Я не бачу вже альтернативи, чесно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от робіть висновки хоч на цих виборах, дивіться уважно списки, хто від якої сили - якщо обираєте регіонів, литвинів, тігіпків чи комуняк - не скаржтесь на державу, ви самі захотіли бачити її такою

ну а кого обирати? Я не бачу вже альтернативи, чесно.

Дійсно, при голосуванні по мажоритарних округах, потрібно уважно дивитись, хто яку партію представляє.

Я все-таки буду за "Батьківщину", хоча й є велика доля розчарування.

Як би там не було, це, практично, єдина реальна сила проти регіонів та їхніх поплічників.

Надіюсь що й "Свобода" набере достатньо голосів (наразі, наскільки мені відомо, вона має другий рейтинг після "Батьківщини" ) і вони таки домовляться, і створять антиПР (партії районів :) ) більшість і в обласній і в міській раді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія"

ІМХО думаю що з його відомістю та популярністю немає змісту

продаватись тим чим іншим політиканам і вірю що він

хоче дійсно щось змінити.

я буду голосувати за УДАР.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от робіть висновки хоч на цих виборах, дивіться уважно списки, хто від якої сили - якщо обираєте регіонів, литвинів, тігіпків чи комуняк - не скаржтесь на державу, ви самі захотіли бачити її такою

ну а кого обирати? Я не бачу вже альтернативи, чесно.

Дійсно, при голосуванні по мажоритарних округах, потрібно уважно дивитись, хто яку партію представляє.

Я все-таки буду за "Батьківщину", хоча й є велика доля розчарування.

Як би там не було, це, практично, єдина реальна сила проти регіонів та їхніх поплічників.

Надіюсь що й "Свобода" набере достатньо голосів (наразі, наскільки мені відомо, вона має другий рейтинг після "Батьківщини" ) і вони таки домовляться, і створять антиПР (партії районів :) ) більшість і в обласній і в міській раді.

Покажіть дулю ПР(идуркам), вєлікім ріхворматорам Тигіпа Сергійка, всяким перекупленим Х...Сам (Ха-Де-еС-ам, а ви про кого подумали?), Нормальним Іудам Литвина, Пчілаводам і т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чого про "Громадянську позицію" А.Гриценка ніхто не згадує?

Все просто, купа маленьких партій тільки на користь пердунам - це фактично класична фіча )))

Так-що прошу голо суйте за маленькі партії і вам наголо всунуть )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні був мітинг під стінами ОДА. Нажаль, фотографіїї погані і зовсім не видно "багаточисленності", але людей було близько 600-800.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...