Перейти до змісту

с. Линів


PavelS

Рекомендовані повідомлення

Який сенс батюшці втрачати потенційних клієнтів,які мають зростати в геометричній прогресії

А Линів і так не погано розкручений! Клієнтів вистачає - в Нововолинська та Ковлє приїжджають навіть, а останній раз пересікся з хлопакою з Рожище. Особисто з такими по 50 пив.

Думаю,просто раз на раз не виходить.

думаєш врОкі ??? :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 243
  • Створено
  • Остання відповідь

Який сенс батюшці втрачати потенційних клієнтів,які мають зростати в геометричній прогресії

А Линів і так не погано розкручений! Клієнтів вистачає - в Нововолинська та Ковлє приїжджають навіть, а останній раз пересікся з хлопакою з Рожище. Особисто з такими по 50 пив.

Думаю,просто раз на раз не виходить.

думаєш врОкі ??? :_07:

А може просто чари?Цікаво,а на день рибака батюшка кльов та погоду включить? :0014:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виявляється, що в Линеві є дні коли можна їхати на рибалку, а коли не можна, ну я про кльов. І таку інформацію можуть отримати тільки знайомі, друзі батюшки, от так от.

Надіюсь,ви шуткуєте?Який сенс батюшці втрачати потенційних клієнтів,які мають зростати в геометричній прогресії(один наловив-двом розповів,двоє зловили-чотирьом розповіли)?Або навпаки-давати можливість знайомим набити садки,а ті,як *знайомі* нічого не заплатять?Думаю,просто раз на раз не виходить.

А тепер розповім про те як набивають потенційних клієнтів...

Роки 2 назад при спуску весною ставка в с. Острожець (Шустера) , коли спускали було безліч карпів по 5-8 кг, Приїзжав туди хазяїн ставка/ів з Гаразджі за великими карпами, купував штук 20 і випускав до себе, а при розмові проговорився -- "Треба ж якось заохотити рибалок весною, щоб весь сезон їздили, а то я осінню спустив ставка і там залишилось тільки парочка карасів" --- є ще якісь питання??? Заодно можу розказати як мутять на ставках, щоб риб не клював)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заодно можу розказати як мутять на ставках, щоб риб не клював)))

кончені люди, а ще дивуются з донецьких чи москалів :( За кончену копійку ладні ближнього в га*но макати. Ну не хочеш ти щоб рибаки виловлювали, так не давай ловити, розводь рибу, спускай ставка й продавай. Так нє, хоче рибку зьїсти й на х*ер сісти, а потім ще будуть верещати несамовито, що рибаки такі козли, по 10 - 15кг виловлюють, коли випадково в кльов попадають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самий совісний хазяїн ставка це в Губині. За !цілий сезон!, а я їздив без прогулів, кожен тиждень на вихідні, ні разу не зіграв водою, не сипав солі і т.д.

Дай Бог йому здоров*я і щире дякую від усіх рибалок що зі мною їздили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В неділю та понеділок в Линеві повинен бути гарний кльов.І причина зовсім не в якомусь вигаданому механізмі управління цим процесом.Думаю,що в вівторок *фотодокументально* підтвержу цю гіпотезу,а заодно і поясню причину.Ще достовірно знаю,що риба в Линеві не підгодовується,і сіль не використовується.А якщо б була гра водою,хтось вже давно це помітив,бо шлюз знаходиться на дамбі на видному місці.А керуючись догадками звинувачувати людину - не є гарно,мягко кажучи. :_12:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В неділю та понеділок в Линеві повинен бути гарний кльов.І причина зовсім не в якомусь вигаданому механізмі управління цим процесом.Думаю,що в вівторок *фотодокументально* підтвержу цю гіпотезу,а заодно і поясню причину.Ще достовірно знаю,що риба в Линеві не підгодовується,і сіль не використовується.А якщо б була гра водою,хтось вже давно це помітив,бо шлюз знаходиться на дамбі на видному місці.А керуючись догадками звинувачувати людину - не є гарно,мягко кажучи. :_12:

Неділя:

post-25740-0-11627400-1405539413_thumb.j

post-25740-0-46834200-1405539514_thumb.j

post-25740-0-43919500-1405539592_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В неділю та понеділок в Линеві повинен бути гарний кльов.І причина зовсім не в якомусь вигаданому механізмі управління цим процесом.Думаю,що в вівторок *фотодокументально* підтвержу цю гіпотезу,а заодно і поясню причину.Ще достовірно знаю,що риба в Линеві не підгодовується,і сіль не використовується.А якщо б була гра водою,хтось вже давно це помітив,бо шлюз знаходиться на дамбі на видному місці.А керуючись догадками звинувачувати людину - не є гарно,мягко кажучи. :_12:

Неділя:

С утки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В неділю та понеділок в Линеві повинен бути гарний кльов.І причина зовсім не в якомусь вигаданому механізмі управління цим процесом.Думаю,що в вівторок *фотодокументально* підтвержу цю гіпотезу,а заодно і поясню причину.Ще достовірно знаю,що риба в Линеві не підгодовується,і сіль не використовується.А якщо б була гра водою,хтось вже давно це помітив,бо шлюз знаходиться на дамбі на видному місці.А керуючись догадками звинувачувати людину - не є гарно,мягко кажучи. :_12:

Неділя:

С утки.

Мужики!Карпятники.Якщо ви мою фотку з чотирма 800грамовими карпиками сприйняли за 5-8 кілограмові,може то не я винний,може конюшина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Це тіпа, "ДИВІТЬСЯ ВСІ ЯКИЙ Я КРУТИЙ ЧУВАК І ЯКІ В МЕНЕ ОХУЄННІ СНАСТІ" ?????????

Я теж про це подумав :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що,самі витягують?І з автолмобіля виходити не потрібно?Можее собі купити штук 15,А по чом на базарі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це тіпа, "ДИВІТЬСЯ ВСІ ЯКИЙ Я КРУТИЙ ЧУВАК І ЯКІ В МЕНЕ ОХУЄННІ СНАСТІ" ?????????

Причому тут снасті, на відео знято краєвид ставка, місце лову риби загалом, а на рахунок снастей , риба як не клює то і любі снасті не поможуть. Але снасті своє діло роблять...

post-10657-0-17534400-1406836238_thumb.j

post-10657-0-27082600-1406836321_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це тіпа, "ДИВІТЬСЯ ВСІ ЯКИЙ Я КРУТИЙ ЧУВАК І ЯКІ В МЕНЕ ОХУЄННІ СНАСТІ" ?????????

Причому тут снасті, на відео знято краєвид ставка, місце лову риби загалом, а на рахунок снастей , риба як не клює то і любі снасті не поможуть. Але снасті своє діло роблять...

Гарненько, а деж такі амурчики виловлені, якщо не секрет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 3 тижня потому...
  • 3 тижня потому...

Линів, Вересень:

На що ловите у вересні карася, карпа?

Куки, опариш.і пінопласт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 4 місяця потому...

Еххх... Линів-Линів...

ПС.: просто, зайшов у підвал за консервацією), нууу, ви зрозуміли?!?!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...