Перейти до змісту

"В жизни так много маленьких радостей..."


Oksana04

Рекомендовані повідомлення

Купила діткам батут. Вони в ньому цілий десь човплися)

post-8000-0-09902900-1374346768_thumb.jp

Зараз полягали спати, а я вийшла на вулицю, глянула на той батут і тааак мені захотілось в ньому пострибати - жах.

Настрибалась - довольна, як слоник)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

А я уже "фіолетовий" - Power users.

Прискорила цей процес.... та Ви самі знаєте яка на даний момент найпопулярніша тема)))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

подарували нам кавоварку. сьогодні вперше робили собі каву-капучино.

як для першого разу - досить таки ОК )) пінка молочна густа і тримається добре.

загалом - вийшло гуд, дружина підтверджує - пальчик її ))

пи.си. на серветці "пасочка" - відпрацьована кава з-під пресу )

c9e3a4253e6c.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неожиданно наметилась поездка в Ровенский зоопарк, на сборы 30 минут( а я тут хвастаюсь)))))))Урряя!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в нас зацвіла хойя. Через 1,5 року після висадки з черенка!

ні-ХОЙЯ-сє! :D

вибачте за офф

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одне слово - зарплата :)

О-дааа, моя вже в Казіно* лежить. Жду симиси.

*Казіно - ГУДКСУ у Волинській області, воно ж казначейство.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Випадково включив "п'ятий канал", а там якесь ток-шоу, а на ньому Андрюха Червоненко, гарно загорілий, так щиро і жалістливо розказує як важко в такій довбанутій країні літати на вертольоті, які дорогі заправки, ціни завищені. Проблема, йопт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якийсь час тому, на параолімпіаді в Сіетлі дев'ять атлетів стояли на старті 100-метрової бігової дорожки.У всіх були фізичні або розумові вади.

Пролунав вистріл, і розпочався забіг.Не всі бігли, але всі хотіли взяти участь і перемогти.Вони пробігли третину дистанції, коли це хлопчик спіткнувся, декілька разів перекрутився, впав і почав плакати.Інші восьмеро учасників почули плач.Вони почали бігти повільніше, потім озирнулися.Вони зупинилися, і повернулися назад...Всі...

Дівчинка з синдромом Дауна присіла коло нього, обняла і запитала "Ну, як?Тобі вже краще?"Потім усі дев'ятеро пішли плече в плече до фінішної лінії.

Весь натовп глядачів піднявся з місць і зааплодував.Оплески тривали дуже довго...

Ті, хто це бачив, досі про це говорять.Чому?

Тому що глибоко всередині ми всі знаємо, що головне в житті важить набагато більше, ніж перемога для себе.Найважливіше - допомагати іншим перемагати.Навіть, якщо це означає, що треба сповільнити або змінити власні перегони.

Свічка нічого не втрачає, якщо від її полум'я запалити іншу свічку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Збулася мрія ідіотки - прокатати розкішний cube та ще й в Карпатах - адреналіновий оргазм! :0155:

post-2742-0-16004300-1375708817_thumb.jppost-2742-0-22217200-1375708842_thumb.jp

По тому, на радостях ще й в тирі без жодного промаху вибила всі мішені. Маю приз - плюшевий зайчик :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Карпатах

на Буковелі?

Також маю мрію покататись там найближчими днями

Але ціна 350 грн за прокат мене трохи відлякує :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lilechka, скільки того життя, зате матимеш цілий день задоволення (розкішний залізний кінь + гірське повітря + чудові краєвиди), це того вартує! До того ж погодка тут зараз відмінна, ще й покупатись можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Утром летим на Красное море, и хочется и колется...Надеюсь сообщение не придется перемещать в тему про гадости)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До того ж погодка тут зараз відмінна, ще й покупатись можна.

Тааак! Погодка хороша... покупалась уже :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...