Перейти до змісту

"В жизни так много маленьких радостей..."


Oksana04

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 2,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

С кем у Андруховича новый роман?☺

З Музою, швидше за все ;) .

"Лексикон інтимних міст" - 111 ессе про 111 міст світу. Саме читаю про Варшаву.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лексикон інтимних міст

десь в інеті зустрічався перелік фраз, які неможливо з першого разу вірно прочитати)

так от, це одна із них :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

десь в інеті зустрічався перелік фраз, які неможливо з першого разу вірно прочитати)

так от, це одна із них :)

Так спочатку назва мала бути саме "Лексикон інтимних місць", але, як розказував сам Андрухович, йому не сподобалось звучання слова "місць", поєднання останніх приголосних, тому й змінив на "міст". Але натяк зберігся, я б навіть сказала, став пікантнішим :) .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Донька нині мала перший публічний виступ в якості учасника дівочого гітарного тріо. Грали Smells like Teen Spirit, хвилювались дико, але були щиро підримані публікою. Блін, а мені як приємнооооооооо :0119:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Донька нині мала перший публічний виступ в якості учасника дівочого гітарного тріо. Грали Smells like Teen Spirit, хвилювались дико, але були щиро підримані публікою. Блін, а мені як приємнооооооооо :0119:

Запис є? Хоча б аудіо, цікаво послухати саме цю річ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є, але на публіку не виставлятиму. це ж перші дитячі спроби, а тут суддів і тонких цінителів вистачає:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ходив увечері на фільм про Володимира Висоцького.

Не знаю, чи це можна назвати радістю, але фільм сподобався.

Гарно зняли. Не зважаючи на негативні відгуки інтернет-користувачів, фільм хороший.

Нас ходило четверо і всі задоволені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивився і я "Висоцького". Що й казати - сильно! Щоб аж настільки добротно - не чекав від росіян. Фільм тримає до останніх секунд і титрів! І попри манеру зйомки(в партнерах росіян не тільки "1+1", а і "Columbia Pictures"), котру, впевнений, критикувати будуть, режисеру вдалося не загубити зміст, сенс!

Акценти - влучні, знаки оклику - точні!

Кіно про велику людину. І про маленьких "люденят". Про свободу. Про рабство: фізичне і, насамперед - моральне! Про принципи і безпринципність...

P.S. І не читайте критиків перед переглядом, часто це якраз вони, оті "люденята", стерв'ятники, ну, майже такі ж, як і ті, котрі "підтруювали" Висоцького з дня в день...

«Отвернутся — значит, не любили».

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

більше тижня не бачилась з плємяшкою, сьогодні вона цілий вечір не злазила з моєї шиї :) Боже, яке ж це щастя, коли тебе люблять і коли тобі так раді :g15:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто в захваті від нової платівки "Океан Ельзи". То звичайно індивідувально, але від часу відкриття для себе "Океанів" і вже багато років поспіль, вони жодного разу не розчарували! Чи це їх притаманний стиль, чи джазові експерименти, чи робота з оркестром - виходить завжди якісно і щиро!

Фішка нового альбому - текст! Мабуть, найдоросліший за всі часи! Все інше, музика, настрій, безперечно - теж на рівні! Але текст...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не витримала до Миколая - вчепила в хаті електрогірлянду (ялинку ще не прикрашала))) ).

Діти (хлопчики 2 і 4 роки) побачили і сказали (старший), що в нас буде "кольорова вечірка".

Отож я увімкнула голосно музику і...

ЯКІ В НАС ТРЬОХ БУЛИ ТАНЦІ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доця принесла з садочка паперового янгола, гралася, поки менший його не порвав. Почалися сльози... прийшлось мамі навчитися вирізати тих янголят з паперу. Виявилось, що це просто (циркуль і ножиці), а дитині повно радості.

Отакі кумедні янголята в нас виходять.

post-2742-0-75673000-1324124395_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора була зустріч випускників.

15ть років після школи.

Ніби й не пройшло стільки часу...

Все весело, шумно і в той же час затишно.

Натанцювались, насміялись.

Ніяких незручних пауз.

А в мене... А пам'ятаєте... А ти... А ми...

Так не хотілось розходитись!

СУПЕР!!!

Все те ж саме!!! )))

+ на кілька днів приїхала з Італії наш класний керівник (саме тому зібрались ще раз).

Вона в нас найкраща!

Думаю, мало хто ТАК зустрічається зі своїми колишніми вчителями)))

post-8000-0-27024800-1324243025_thumb.jp

post-8000-0-27024800-1324243025_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приємний сьогодні день.

Стільки несподіваних приємних подарунків..... не очікував до себе такої уваги... ги... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

такого подарунка ще в мене не було, як в цю ніч на Миколая :rolleyes:

ото, "Миколай" постарався :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

такого подарунка ще в мене не було, як в цю ніч на Миколая :rolleyes:

ото, "Миколай" постарався :D

да, інтріга...

зазвичай мені Миколай під подушку подарунки кладе...зранку...недопрацьовує, шо лі))) :0026:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я у вівторок в Києві була. Поки доїхала, пару раз мало з крісла маршрутки не випала (така от хрінова маршрутка), мокрий сніг мене заляпав з ніг до голови, а я без парасольки і без шапки. І як та мокра миша (бо в шубі), без грошей (бо закінчились), без зв'язку (бо телефон розрядився) таки доїхала додому. Але мене в Києві всі то дєвачкою то дєвушкою називали. Може тому навіть не застудилась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В дитинстві ми з сестрою знаходили заховану мамою до свята баночку згущонкі,робили там циганською голкою дірочки і кілька днів цідили смакоту.

А вчора я відкрив банку згущених вершків для крему,спробував ложечку і непомітно приговорив за 15 хвилин всю баночку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка ж то була радість провести минулий вікенд в Криму :)

Дарма, ох, дарма ми не цінуємо своє. Я люблю Крим влітку, але не думав, що він настільки причарує мене в своєму зимовому образі.

Красиво. Як же це красиво!

Це такі різні емоції, тааакий шалений контраст…

Приїжджаєш в Сімферополь – мало не по коліна снігу. Вирушаєш в бік моря і наче в казці, за одним із поворотів – потрапляєш в інший світ. Я кажу буквально. Справді! Поворот - і зимою навіть не пахне.

Пахне обіймами осені і весни. Це таааак круто! Замріяне небо, зелена травичка, яскраве опале листя, а ще ціле море вічно зелених дерев, ну, знаєте яких, да?:)

І повітря, свіже, але з легким, теплим нашіптуванням, воно поглинає, гіпнотизує…

І вже немає проблем, куди й ділася затуркана буденність…

Ти ще навіть не бачив моря, ще навіть кави не пив, а вже по-простому і по-справжньому щасливий…

Далі буде:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні робили новорічну ялинку "теплішою і домашньою" (так казала доня). Власноруч шили іграшки і "кайфували" від цього. post-6229-0-88988200-1325180137_thumb.jp post-6229-0-66825600-1325180152_thumb.jp

Дехто просто спостерігав і робив маленькі пакості (іграшки з низу ялинки вже по схованках отої малої миші) post-6229-0-53701500-1325180265_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...