Перейти до змісту

"В жизни так много маленьких радостей..."


Oksana04

Рекомендовані повідомлення

Лиш тонкий і якийсь наче приглушений аромат першої кави, чимось схожий, ну, наче перегукується з кольором сьогоднішнього ранку. І з його настроєм. Спокійним, меланхолічним і теж наче трошки приглушеним...

Є щось безмовно мудре в цьому напівзимному листопаді...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Ну і де ви їх берете, ті радості,? Нє фіга знайти не можу!

Після того як зайшов сюди, знайшов роботу, боржники почали потроху віддавати позичене, розсмоктався шрам і почала заростати лисина. Я не міг не поділитися лінком. А от якщо не допоможе, то

тобі сюди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 00:00 зустріли День Студента, зустрічали до 5-тої ранку :)

Тільки, що просинаюсь, взяв мандарінку, глянув в вікно на чудові дерева і таке відчуття, що вже сьогодні Новий Рік :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 00:00 зустріли День Студента, зустрічали до 5-тої ранку ... і таке відчуття, що вже сьогодні Новий Рік

в ніч з Дня студента на Новий рік...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 00:00 зустріли День Студента, зустрічали до 5-тої ранку ... і таке відчуття, що вже сьогодні Новий Рік

в ніч з Дня студента на Новий рік...)

тьомниє врємєна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну Анатолій, я ж не про себе, я ж поговорити))

я студентських часів і не пам'ятаю, та й День студента святкувала хіба що на 1-му курсі, так що заочнікам нє понять)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Количество пользователей, читающих эту тему: 3

1 користувачів, 0 гостей, 2 прихованих користувачів

Vaso

от тільки згадувала))

одягай галстук і приходь))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене переповнюють емоції від зустрічі з Іваном Малковичем, яка пройшла у ВНУ імені Лесі Українки.

Мені аж соромно сьогодні стало, що я так мало знала про нього - ну знала, що він власник видавництва "Абабагаламага", що пише вірші, ті вірші, що читала, особливо не вразили. Але добре, що подруга нагадала за ту зустріч зранку і я в той час не мала справ.

Близько 1,5 год., протягом яких тривала зустріч, було мало глядачам, які заповнили увесь актовий зал головного корпусу університету. І ми всі просили його не йти, побути ще, сказати кілька слів. А йому було що сказати - і про особливості видавництва, співпраці з художниками, письменниками, і вірші його прозвучали. Ведуча (з усієї поваги до неї - вона була майже зайвою) висловила бажання прочитати один з його віршів, але зал попросив самого Малковича це зробити :). Для мене його вірші з його ж вуст звучать просто неймовірно, не можна описати того, як саме. Це треба чути.

Вразила його безпосередність - він читав вірші з одним скельцем в окулярах і пожартував, що ніяк не може вставити друге око :).

В залі було море письменників і взагалі творчих людей. А від імені всіх Володимир Лис подарував Малковичу квіти.

Я в захваті від Малковича - навіть не знаю від кого більше - від нього як від поета, чи як видавця. Була в шоці від того, що на одну книгу може піти 3, 4, а то й навіть 7 років роботи. Від того, що всі вірші в усіх книгах видавництва він знає напам"ять. Від того, що він не довіряє коректорам і читає все сам, бо люди даної професії збіднюють українську мову і не допускають авторського стилю :)

Купила його дуже гарну книгу - "Все поруч". Вона вживу має яскраво салатовий колір, а не такий як тут :), дуже живий, а сама палітурка дуже приємна на дотик і з такого матеріалу, з якого зараз палітурок не роблять. Однією з перших отримала автограф автора :). От якраз тільки автографи на книгах я і визнаю.

180px-VSE_PORUCH.jpg

Передостаннім його віршем був: "Із янголом на плечі" і побажання, щоб кожну людину його ангел ніколи не залишав.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене переповнюють емоції від зустрічі з Іваном Малковичем, яка пройшла у ВНУ імені Лесі Українки.

...............

Передостаннім його віршем був: "Із янголом на плечі" і побажання, щоб кожну людину його ангел ніколи не залишав.....

НЕ знав, хто автор віршів для цієї пісні, яка мені дуже подобалась свого часу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене переповнюють емоції від зустрічі з Іваном Малковичем, яка пройшла у ВНУ імені Лесі Українки....

Таля, у мене теж до сих пір враження від вчорашньої зустрічі! Я завжди захоплювалась цією людиною, але зустріч вживу була просто супер! Придбала малим книги чудової якості з іменними автографами. Ведуча справді була лишня, все його підганяла, скорочувала розповіді, хоча Малкович зовсім нікуди не поспішав. Ще мабуть з годину роздавав автографи і, повертаючи книгу після підпису, дивився кожному в очі. А ще після зустрічі в головному корпусі Малкович був у бібліотеці Волинського університету, де ми ще раз бачились.

А ще розпирає гордість, тому що в Україні все таки є прекрасні люди, і поки нація читає якісні книги, то все буде добре!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми вже розучилися дивуватися справжнім ВЧИНКАМ....

2001 року Малкович почав книжкову експансію в Росію після участі в Московському книжковому ярмарку, де його видання було повністю розкуплені. Доти він принципово не видавав книжок російською: 70-80% українського книжкового ринку досі займають російські видавництва, і це йшло врозріз із патріотичними переконаннями власника видавництва. Але тепер він здався на вмовляння російських книгоманів і дав згоду, що його книги виходили також і російською мовою, щоправда, з припискою «Без права продажи в Украине».

Видавець досі непохитний у своєму небажанні видавати в Україні книги російською мовою, що, звісно ж, чи не вдвічі збільшило б його прибутки:

– Батьківщину треба любити не лише до глибини душі, але й до глибини кишені. Допомагати ж експансії російської книжки на вітчизняному ринку є кому й без мене…

Ведуча справді була лишня, все його підганяла, скорочувала розповіді, хоча Малкович зовсім нікуди не поспішав. Ще мабуть з годину роздавав автографи і, повертаючи книгу після підпису, дивився кожному в очі. А ще після зустрічі в головному корпусі Малкович був у бібліотеці Волинського університету, де ми ще раз бачились.

А ще розпирає гордість, тому що в Україні все таки є прекрасні люди, і поки нація читає якісні книги, то все буде добре!

Ага, те що дивився на кожного, було приємно. Повертаючи мені книгу, сказав: "Якщо є помилки, вважайте їх авторською манерою написання" :)

Дуже шкода, що не знала за бібліотеку, обов"язково прийшла б. З бібліотеки бачила багатьох людей на зустрічі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже шкода, що не знала за бібліотеку, обов"язково прийшла б. З бібліотеки бачила багатьох людей на зустрічі.

В бібліотеці зустрілись ненароком на першому поверсі (я там працюю). І співробітниця запитала, коли вас знову чекати в Луцьку. Малкович тільки знизав плечима і посміхався. Він з двома нашими працівниками (в тому числі і з ведучою) наімовірніше були в їдальні. А урочистих зустрічей в бібліотеці не було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди, давно я так не сміялася)) Камеді-шоу в кораблику вдалось на славу. Команда з Рівного "Картаві" просто порвала зал :_42:

17 грудня знову будуть в гостях у Луцьку вони і не менш цікаві та смішні тернополяни. Всім раджу)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в мене теж сьогодні радість -з Росії відправили посилочку з подаруночками до Святого Миколая для мене і для дитинки)))) А ще ціла купа московських цукерок, смак яких памятаю з дитинства!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отак от, майже випадково випало переглянути один із кращих фільмів за свої 24 роки. Як це не дивно – в «Адреналіні». В маленькому, показово порожньому залі. Тільки четверо людей…

Але яке кіно!

Хто, ще не розучився, буде і плакати, і сміятися – ви будете відчувати! Це не Голівуд! Це європейське кіно. Це ВВС!

Без шуму, без агресивної реклами, без агресивних бюджетів, але з душею. Це той випадок, коли твір влучає! І не можеш вже нічим займатися. І просто знаходиш той, аж терпкий саундтрек, заварюєш надцяту каву і мовчиш…

Це «Perfect Sense»

Таке кіно взагалі рідко показують в наших кінотеатрах, а якщо й показують, то тільки тиждень! Завтра останній день, коли його зможе собі дозволити Адреналін. Нехай я прорекламую цей кінотеатр, але ви таки не пропустите цей фільм! Беріть тих, кого любите, кидайте все і йдіть! Не скоро в цьому місті покажуть ще одну таку, хоча б близьку за інтелектуально-емоційною вагою стрічку.

P.S. Анюшка, дякую, що була поруч!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не скоро в цьому місті покажуть ще одну таку, хоча б близьку за інтелектуально-емоційною вагою стрічку.

P.S. Анюшка, дякую, що була поруч!

Думаю, немаленьку вагу в таких емоціях має саме вона - АНЮШКА)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це «Perfect Sense»

В прокаті цей фільм йде під назвою "Останнє кохання на Землі". Теж нещодавно подивилась. Загалом - сподобалось, хоча й особливого захоплення фільм не викликав. Дехто з глядачів навіть не додивився фільм докінця.

О от з чим згідна на 100 % - такі фільми справді приємно дивитись в компанії близьких, коханих людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але кіно таки дуже-дуже і дуже варте! В СНД, як на мене, йому обрали занадто попсову назву, як не вдався, в принципі, опис до фільму. Навіть трейлер "причесали", аби тільки зятягнути хоч трошки маси. І за цим всім може здатися, що то просто пересічна кіношна історія. Так і я мало не пропустив цей фільм.

Але таке не можна пропускати! Це більше ніж кіно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дехто з глядачів навіть не додивився фільм докінця.

Це і не дивно! Для них в великих залах із тижня в тиждень купа голівудського попКОРМУ!

А ВВС знімає для тих, хто ходить в кіно не жувати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вихідний... На вулиці неприємно - не зима і не осінь. Вдома - тихо і тепло, новий роман Андруховича, кіт спить під боком, чашка гарячого какао, відкрита борда... :P Одним словом, добре... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...