Перейти до змісту

"В жизни так много маленьких радостей..."


Oksana04

Рекомендовані повідомлення

ЗІ а саме ліпше те, що гойдалка мене витримала)))))))))
Побачила картинку, згадала Солнишко...не дай Боже так вліпнути :D

Ти, напевно, просто Толікового поста не бачила :D Бо мені ця картинка відразу нагадала це

я постійно як не на качельках, то на гойдалках- і нічьо, витримують. а тобі до мене ще їсти і їсти. Правда, в дитячому містечку на Молоді случивзя конфуз: посадочний модуль не помістився в посадочне мєсто.

А в красуні на фото помістився - всерйоз і надовго :D
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Сьогодні в кінці робочого дня в магазині, приміряючи сережки, забула там же свої золоті. Через 10 хв. згадала і чомусь подумала найгірше - не так на продавця, як на інших відвідувачів - бо сережки лишилися біля дзеркала, що висіло далеко від прилавку продавця. На щастя, совісними виявилися і відвідувачка, яка їх знайшла і віддала продавчині, і сама продавець :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене була аналогічна ситуація, тільки я повернулась аж на другий день :D оскільки згубу помітила лише ввечері, коли описувала подрузі по телефону сережки, що міряла і за звичкою потягнулася до вуха. Виявляється продавець теж їх не відразу помітила, поки інша клієнтка не показала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пригадала декілька українських пісень :g05: З вулиці доноситься спів майже народного хору

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Побачила картинку, згадала Солнишко..

от через таких, як тая СолнІшко, гойдалки у Луцьку і ламаються :D :D :D

з радостей (нарешті!):

вчора виявила в себе в хаті під дахом гніздечко, з якого лунає радісне

щебетання маленьких пташенят))))) сфотографувати на жаль, не вдається, місце не зручне.

Але скільки, люди, радості))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.і пташиного посліду на підвіконні))

то єрунда, гараздо хуже, коли с%уть в душу)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з радостей (нарешті!):

вчора виявила в себе в хаті під дахом гніздечко, з якого лунає радісне

щебетання маленьких пташенят))))) сфотографувати на жаль, не вдається, місце не зручне.

Але скільки, люди, радості))))

Мої орли вже скоро полетять, і ніякого посліду на підвіконні моніторі. :D

Заходьте в гості

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Донечка пройшла першу важливу сходинку в своєму житті - дитячий садочок. Вчора був випускний, багато думок та емоцій. Дітки безтурботно посміхаються, у матусь сльози в очах...

Нехай же підуть вірною стежкою, а в очах ще хоч на трошки лишиться дитяча безпосередність і щирість :g17:

post-6229-0-08005900-1306489173_thumb.jp post-6229-0-96549600-1306489183_thumb.jp post-6229-0-89676600-1306489192_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні, відразу всім сімейством, відкрили сезон засмаги і купання :0005::_42::0031::0064::0097:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Який же простий сьогодні передбачається день!

Робочий - в вихідний для більшості. Ніяких особливих подій і планів, а втім здається таки, що неділя все ж буде дивовижною! Дивовижною в своїй простоті і світлості....

В вихідні, як правило людей значно менше і вони,нуууу, знаєте - якісь більш доброзичливі і щирі! А ще ж оця така довершена простота вже майже літнього травня...

Дуже свіжого, але вже сонячного після дощу!

А ще сьогодні буде просто кава в просто чудовому літньому варіанті Кава-клубу...

І просто прогулянка вечірнім містом додому...

P.S. Сьогодні ВСЕ буде по-дивовижному просто!

P.P.S. І, сподіваюсь, не лише в мене...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ми відсвяткували випускний в садочку: з піснями, танцями, жартами, і словами вдячності від вихователів, які стали вже практично членами сім"ї, і з клоунами, і з 6-ти-кілограмовим тортом \смачнющим!!!\

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Який же простий сьогодні передбачається день!

Робочий - в вихідний для більшості. Ніяких особливих подій і планів, а втім здається таки, що неділя все ж буде дивовижною! Дивовижною в своїй простоті і світлості....

В вихідні, як правило людей значно менше і вони,нуууу, знаєте - якісь більш доброзичливі і щирі! А ще ж оця така довершена простота вже майже літнього травня...

Дуже свіжого, але вже сонячного після дощу!

А ще сьогодні буде просто кава в просто чудовому літньому варіанті Кава-клубу...

І просто прогулянка вечірнім містом додому...

P.S. Сьогодні ВСЕ буде по-дивовижному просто!

P.P.S. І, сподіваюсь, не лише в мене...

Ну ніхто не вміє так, як REDAKTOR, передати радість, з якою починається новий день! Я дуже часто вранці відчуваю щось схоже...:blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ніхто не вміє так, як REDAKTOR, передати радість, з якою починається новий день! Я дуже часто вранці відчуваю щось схоже...

не піднуджує? якби це писала жінка, то да, а так...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ніхто не вміє так, як REDAKTOR, передати радість, з якою починається новий день! Я дуже часто вранці відчуваю щось схоже...

не піднуджує? якби це писала жінка, то да, а так...

"мужикі нє танцуют"?(с) :0123:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ми сьогодні катались на поїзді

post-1679-0-31083300-1306676855_thumb.jp

а так як у нас "обширниє связі" на "маленькій залізниці"

post-1679-0-19888800-1306676935_thumb.jp

то катались ми ось так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ніхто не вміє так, як REDAKTOR, передати радість, з якою починається новий день! Я дуже часто вранці відчуваю щось схоже...

не піднуджує? якби це писала жінка, то да, а так...

Тебе піднуджує? Так не читай. Бережи здоров'я.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не піднуджує?

Сансет, мож у тебе токсикоз? нєрви, стрес і всьо такоє... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щиро дякую за добрі слова! :_02:

P.S. Уяви, SunSeth, сьогоднішній день був настільки світлим, що твої, як каже мій малий похресник "какульки" - виявились чи не єдиною в ньому ложкою дьогтю. Сподіваюсь, всім іншим цього дня ти дарував тільки позитивні емоції!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щиро дякую за добрі слова! :_02:

P.S. Уяви, SunSeth, сьогоднішній день був настільки світлим, що твої, як каже мій малий похресник "какульки" - виявились чи не єдиною в ньому ложкою дьогтю. Сподіваюсь, всім іншим цього дня ти дарував тільки позитивні емоції!

На контрасті яскравіше сприйняття :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні зробила невеличкий подвиг. Після величезної перерви почала знову бігати вранці. Довго з собою боролася, щоб примусити встати на кілька хвилин раніше. Почала з малого щоб не відбити бажання продовжувати. Не буду описувати як це було чудово, яке задоволення я отримала, бо це "трошки" не так: тяжко, невеличка задишка, але всерівно добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зламав пальця на нозі. Кагбе і не багато в тому радості :smile3:

... але в одну мить з'явилась купа часу для того щоб перечитати усе що планував, та і просто зупинитись і подумати... :0070:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...