Перейти до змісту

Як потрапити в садочок без жодного щеплення?


murabura

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня! Підкажіть будь ласка способи виходу з такої ситуації: мені потрібно виходити на роботу, а дитину не можу влаштувати в садок із-за відсутності щеплень. Поділіться своїм досвідом. Що ви робили, судились чи можливо купували довідки? А якщо купувати, то як?????? А-А-А-А! Я не вмію давати хабарі!!! Як це робиться??? НАВЧІТЬ :). А якщо серйозно, то ситуація критична - фінансова проблема, і продовжити декретну відпустку я не точно не зможу. але й щеплень теж категорично не хочу робити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 58
  • Створено
  • Остання відповідь

Були такі вже теми або подібні. Відповідь: офіційно ніяк. Або суд. Неофіційно - шукайте.. і знайдете.

А із офтопу: свою дитину Ви НЕ ЛЮБИТЕ, тому що якщо щеплення доведеться давати, то ви замість розтягнуто в часі зробите їх одномоментно, і ніхто не знає, що менш шкідливо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня! Підкажіть будь ласка способи виходу з такої ситуації: мені потрібно виходити на роботу, а дитину не можу влаштувати в садок із-за відсутності щеплень. Поділіться своїм досвідом. Що ви робили, судились чи можливо купували довідки? А якщо купувати, то як?????? А-А-А-А! Я не вмію давати хабарі!!! Як це робиться??? НАВЧІТЬ :). А якщо серйозно, то ситуація критична - фінансова проблема, і продовжити декретну відпустку я не точно не зможу. але й щеплень теж категорично не хочу робити

В який садочок здаєте дитину????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо щеплення доведеться давати, то ви замість розтягнуто в часі зробите їх одномоментно, і ніхто не знає, що менш шкідливо...

це прикол чи зовсім дурість??? одномоментно не те, що не рекомендується, а КАТЕГОРИЧНО заборонено! від них шкоди лише, а не користі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Були такі вже теми або подібні. Відповідь: офіційно ніяк. Або суд. Неофіційно - шукайте.. і знайдете.

А із офтопу: свою дитину Ви НЕ ЛЮБИТЕ, тому що якщо щеплення доведеться давати, то ви замість розтягнуто в часі зробите їх одномоментно, і ніхто не знає, що менш шкідливо...

Як ви смієте казати, що батьки не люблять свою дитину??? Хто дав вам право судити про вчинки людей і причини? Ви знаєте, чому людина відмовилася від щеплень? Розтягнуто в часі...Одномоментно...Існує таке поняття, як встановлена норма часу між прививками і ніхто ту норму не порушує ніколи, якщо ви плаваєте в питанні - то не вчіть інших, тим більше, не робіть поспішних висновків

По темі - так, дійсно, офіційно в садок без щеплень не візьмуть, тут у Вас є вибір, або залишити все так як є, або з плином часом (коли дитинка подорослішає і укріпиться імунітет) зробити необхідний МІНІМУМ з переліку профілактичних щеплень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поговоріть із завідуючою садка. Думаю вона знає, як вирішити таке питання. Якщо повезе, то там же і довідку про щеплення дадуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я, як батько, м'яко кажучи, не хотів би щоб моя дитина була в одній групі в садочку із дитиною без щеплень із купленими довідками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не хотів би щоб моя дитина була в одній групі в садочку із дитиною без щеплень із купленими довідками

:lol:

Дитина, яка має щеплення, нічим від дитини, яка їх не має, заразитися не може, це очевидно. Ви пропонуєте всіх нещеплених дітей ізолювати? Дуже гуманно. Врахуйте і те, що нещеплена дитина має сильніший імунітет, оскільки в перший рік життя в її природній захист грубо не втручалися за допомогою вакцин (і вакцин, виготовлених не по старим перевіреним ГОСТам, а виготовлених в Індіях, Пакистанах і т.д). В той час, коли формується вся захисна система дитинки, її постійно шпигають штучними культурами (мертвими, чи живими, залежить від вакцини), почитайте заради інтересу хоч ОДНУ аннотацію до вакцини, де перераховані побічні ефекти

ЗІ купувати довідку - не вихід, цим можна лише зашкодити. Краще проконсультуйтесь з імунологом, який оцінить готовність дитини сприйняти щеплення, порекомендує ЯКІСНУ вакцину ( на жаль, зовсім без щеплень не обійтися, занадто багато нюансів. А щеплення від дифтерії взагалі вважаю необхідним)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шось в тебе думки з початку до кінця посту кардинально змінились.

ЧОГО в неї думки змінились?

Для прикладу я своїм діткам роблю всі прививки. Але є в мене подруга, яка категорично не хоче робити своїй донечці будь-яку прививку. Тим не менше наші дітки нормально спілкуються.

Вона також зіткнулась з проблемою звичайного дитсадка. Тому віддала свою малечу у приватний, де не вимагається довідка. Думаю, там також є як щеплені так не привиті дітки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дитина, яка має щеплення, нічим від дитини, яка їх не має, заразитися не може, це очевидно.

Ні.

ЗІ я сам в шокє... ви помітили, як лаконічно! я не питав, де солнишко бере наркоту і т.п. прагрєс! Завтра поміняю підпис під аватаркою!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я, як батько, м'яко кажучи, не хотів би щоб моя дитина була в одній групі в садочку із дитиною без щеплень із купленими довідками.

Частково, доречі, з цим згідна.

Я, як мама, не знаю що робити... Мій малюк в садочку з дитиною з купленою довідкою (до щеплень відношення немає) - жах...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Одномоментно" - на протязі кількох місяців (неточно виразився) ті щеплення (мінімум, лише необхідні!), які робляться дитині на протязі кількох років за звичайним календарем. Навскидку пригадується щеплення від туберкульозу. Звичайно імунітет до цієї зарази тренують за три щеплення протягом року-півтора, а якщо "готують" до садочка - ті ж три щеплення за місяць, здається. І це "люблю дитину"? Гестапо було добріше. Тягніть-тягніть, хитріть-хитріть, а потім "пятілєтку за два года". А ще ж школа попереду, а туди точно без щеплень за законом не беруть (виняток - рішення суду).

За дослідженнями, щеплення захищає від інфекційної хвороби лише при рівні імунізації населення, більшому 90%. Для конкретної людини щеплення від хвороби НЕ ДАЄ 100% гарантії уникнення хвороби (легща форма, наприклад, можлива), ось чому я був би, мяко кажучи, невдоволеним присутністю в садочку поряд із моєю нещепленої дитини від дійсно небезпечних хвороб.

P.S. Знаю реальний випадок зараження малюка до року туберкульозом власною бабусею (не з соціальних низів родина). І навпаки, здорового трирічку в одній квартирі із хворим в активній формі. Вгадайте, хто був щеплений, а хто ні. І поліомієліт вже не в Узбекистані, а в Москві (хто не в курсі, то ця зараза, наприклад, поклала в могилу Рузвельта). Про дифтерію теж зрозуміло.

P.P.S. Щукайте хорошого педіатра, і робитимете лише дійсно необхідні щеплення із мінімальним ризиком. Чомусь же медики власних діток щеплять. :0005:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я от сумніваюся чи корисні ті щеплення. У знайомої після щеплення дитині вирізали гулю з руки і так ще 20-м діткам з тої дільниці. Однієї дільниці! То хай ліпше без них... І по закону якраз (я взнавала в школі) не мають права не брати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную прикрутити голосувалку: хто робив дітям щеплення, а хто ні. Ми старшому щеплення робили (мама лікар, рекомендувала), двоє товаришів, хірург і уролог - теж своїм дітям щеплення роблять.

Не буду розвивати непотрібну дискусію про "за" і "проти", просто кажу як у нас :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от якраз медики своїх діток і не щеплюють. але в поліклініці вам все одно будуть говорити, що треба - їм за це гроші платять. коли влаштовували малу в садочок мала відверту розмову з медсестрою, яка чесно призналась, що своїй дитині щеплень не робила. дякувати цьому малу і взяли в садок. тим більше шо за неофіційною статистикою 40 % діток в садочку не щеплені. тільки про це мовчать. комусь це вигідно. Українців рятує корупція!

http://www.ex.ua/view/295860?r=1987 - правда про... подивіться!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, всі користувачі інтернету в імунології та фармації вакцин знають більше ніж спеціально навчені лікарі. Вчіться в інтернету і робіть як він каже. Це панацея від усього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Були такі вже теми або подібні. Відповідь: офіційно ніяк. Або суд. Неофіційно - шукайте.. і знайдете.

А із офтопу: свою дитину Ви НЕ ЛЮБИТЕ, тому що якщо щеплення доведеться давати, то ви замість розтягнуто в часі зробите їх одномоментно, і ніхто не знає, що менш шкідливо...

Як ви можете судити по одному посту, що я не люблю свою дитину??? Тоді я теж можу сказати, що батьки, які роблять щеплення від гепатиту в перші години життя, просто ненавидять свою дитину. А на третій день БЦЖ. А потім ще протягом трьох місяців дифтерія, поліомієліт, кашлюк, правець, хіб-інфекція. ЦЕ ХІБА НЕ ОДНОМОМЕНТНО? Якщо я і почну робити своїй дитині щеплення, то вибірково, після консультації імунолога, як тут вже говорили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я, як батько, м'яко кажучи, не хотів би щоб моя дитина була в одній групі в садочку із дитиною без щеплень із купленими довідками.

А чого вам боятись нещепленої дитини. По вашій логіці, Вас захищають прививки. А як дивитесь на те, що з вашою дитиною в групі є ВІЛ-інфікована дитина? Це трапляється НАБАГАТО ЧАСТІШЕ, ніж ви собі думаєте. Але цього ніхто вам не скаже, бо лікарська таємниця. Звичайно, тут ризик заразитись через кров мінімальний. Але ж від щепленої дитини зовсім нульовий. Це якраз навпаки. Ви знаєте, що після щеплення поліомієліту оральною вакциною, віруси можуть жити в кишечнику людини роками і вона є потенційною загрозою для оточуючих, тому і рекомендують місяць після такого щеплення уникати контактів дитиною. П.С. В нас всі щеплені від туберкульозу, тим не менше маємо епідемію. Рекомендую вивчити ситуацію з щепленням детальніше, осбливо їх звязок з онкозахворюваннями і аутизмом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не хотів би щоб моя дитина була в одній групі в садочку із дитиною без щеплень із купленими довідками

:lol:

Дитина, яка має щеплення, нічим від дитини, яка їх не має, заразитися не може, це очевидно. Ви пропонуєте всіх нещеплених дітей ізолювати? Дуже гуманно. Врахуйте і те, що нещеплена дитина має сильніший імунітет, оскільки в перший рік життя в її природній захист грубо не втручалися за допомогою вакцин (і вакцин, виготовлених не по старим перевіреним ГОСТам, а виготовлених в Індіях, Пакистанах і т.д). В той час, коли формується вся захисна система дитинки, її постійно шпигають штучними культурами (мертвими, чи живими, залежить від вакцини), почитайте заради інтересу хоч ОДНУ аннотацію до вакцини, де перераховані побічні ефекти

ЗІ купувати довідку - не вихід, цим можна лише зашкодити. Краще проконсультуйтесь з імунологом, який оцінить готовність дитини сприйняти щеплення, порекомендує ЯКІСНУ вакцину ( на жаль, зовсім без щеплень не обійтися, занадто багато нюансів. А щеплення від дифтерії взагалі вважаю необхідним)

А де знайти в Луцьку імунолога? Бажано незаангажаваного :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні.

ЗІ я сам в шокє... ви помітили, як лаконічно! я не питав, де солнишко бере наркоту і т.п. прагрєс! Завтра поміняю підпис під аватаркою!

А чого ж не питав? :D іноді самому страшно, що можуть сказати у відповідь ;) (поміняй на " Краток, как извилина у куска" ^_^

2 Scabiosa

багато тексту, то до Ді

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

от якраз медики своїх діток і не щеплюють.

Відверта брехня.

Так, всі користувачі інтернету в імунології та фармації вакцин знають більше ніж спеціально навчені лікарі. Вчіться в інтернету і робіть як він каже. Це панацея від усього.

:)

Хоч би одного смайла приліпив :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні.

ЗІ я сам в шокє... ви помітили, як лаконічно! я не питав, де солнишко бере наркоту і т.п. прагрєс! Завтра поміняю підпис під аватаркою!

А чого ж не питав? :D іноді самому страшно, що можуть сказати у відповідь ;) (поміняй на " Краток, как извилина у куска" ^_^

А ви дєйствітєльно щєтаєтє, шо прівітий от нєпрівітого заразіцца нє может?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...