Перейти до змісту

"Енка" - 50 грн


Arden

Рекомендовані повідомлення

наші мами й тати дупу рвуть щоб нас "поступити"

Не треба узагальнювати))) Не всіх "поступають"

попрацювати б років 3-5 на будівництві чи в сільському господарстві - тоді відношення до навчання у вузі змінилося б...

в мене практично так і було, і відношення до навчання було таки інше...

Порівнювати навчання і роботу абсолютно недоречно

:smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 110
  • Створено
  • Остання відповідь

а скажіть мені хто вчився не заради диплому? мабуть, таких одиниці, тому що в нас інакше не можна, система така.

на рахунок якості навчання, то ніякий універ не навчить вас тій справі, якою ви будете займатись, професій мільйон, нюансів у кожній професії ще більше. так от, універ дає базу, напрямок мислення, чи то технічний напрямок, чи юридичний, чи гуманітарний, а це багато значить. звісно, це все справедливо у тому випадку, коли людина хоче вчитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а скажіть мені хто вчився не заради диплому? мабуть, таких одиниці, тому що в нас інакше не можна, система така.

на рахунок якості навчання, то ніякий універ не навчить вас тій справі, якою ви будете займатись, професій мільйон, нюансів у кожній професії ще більше. так от, універ дає базу, напрямок мислення, чи то технічний напрямок, чи юридичний, чи гуманітарний, а це багато значить. звісно, це все справедливо у тому випадку, коли людина хоче вчитись.

Підтримую. Вчився заради диплому (принаймі спочатку). Але роки навчання дали щось значно більше ніж просто папірець чи пластикову карту.

Насамперед - поштовх в саморозвитку, вміння нестандартно мислити, "фільтрувати" інформацію ну і ще багато чого. Тому і не рахую ці роки безнадійно втраченими. Взагалі в любій ситуції, якщо постаратись, можна віднайти багато корисного для себе. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to bohgdan

Ладно, підем іншим шляхом! Декілька років тому мій друг, який вився на будівельному перестав ходити на пари на 5-му курсі! Все було дуже просто він на той час працював вже понад рік на будівельній фірмі, в то час як скажімо його викладач тільки починав викладати! Цитую слова друга:"Чого він мене може навчити, якщо тим, що він по книжках намагається розказазувати, я займаюсь щодня і ще йому можу розказати, як це робиться, тим більше, що він ніколи навіть не працював в будівельних організаціях і не має уявлення як це робиться насправді"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Заява ректору вирішить всі питання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щодо болонської системи, то тут я це підтримум - все вірно

ходиш - 20%

відповідаєш на семінарах - ще 40%

написав модулі - ще 40%

все вірно. Для чого тоді хтось кожної пари мусить ходити, а хтось друшляє - відвідування потрібно заохочувати, а не так як наші роблять муд*ки наказувати!!!

Просто є дітки, яким, щоб вивчити чи зробити якесь завдання потрібно п’ять раз розжувати... Коли я, наприклад, можу тільки один раз прочитавши дати відповідь)

Була в мене викладачка, я на її пари майже не ходив, був на 4 лекціях з 18 і на 5 практичних, може. На екзамені отримав 5, без блату, своїми знаннями. Парадокс? А це був профільний предмет. І скажите "енки" впливають на рівень знань. Нема різниці чи на парі тупо переписувати на парі 8 сторінок, чи сісти це дома за 30 хв. прочитати і вивчити)

Так от на екзамені вона мені сказала:

"Діти в групах дуже різні. Є 1 - 2 сильні, а інші дуже слабкі. І я бачу, що тобі на парах просто не цікаво." Викладачі не можуть заради 1 - 2 читати цікаво, коли пів - групи сидять як дятли.

З лекціями те саме... Сидиш пишеш, а потім прочитати не можеш, бо потрібно писати зі швидкістю 2 слова в секунду. Яка різниця з чого вчити, з зошита чи з книжки... Зошит знань не добавляє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та припини - "повторение - мать учение"! Так що все одно вважаю справедливим, що за те, що не спиш до обіду, а мусиш їхати в університет дають трішки балів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, а якщо прєпод на пару не прийщов - то з нього також вираховуватимуть 50 грн?

Чи в них своя тарифна сітка? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І взагалі мені ціково звідки депутати беруться такі дурнуваті ідеї?

Все повинно бути як раз навпаки, хочеш потрапити на пару - купляй білетик!

Хочеш постійно ходити на пари - купуй абонемент!

А так - на тобі степендію - тільки сиди вдома і не :0077: нікому (в першу чергу прєподам) мозгі!!! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та припини - "повторение - мать учение"! Так що все одно вважаю справедливим, що за те, що не спиш до обіду, а мусиш їхати в університет дають трішки балів :)

Бали за відвідування дають далеко не всі, а ті шо дають, то капля в морі) 5 балів за модуль, але якщо прийшов на 1 - 2 пари вже 2 бали буде)

Для наших депутатів ця ідея зовсім не дурнувата. Це один потік викачки грошей з населення. Я їх розумію, це фінансування вузам можна скоротити і направити ці кошти на будівництво нових дач в конче заспі. :smile-zachot::angry2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кабінет міністрів затвердив перелік платних послуг і хоче повернути іспити.

Кабмін ухвалив кілька постанов, серед них - перелік платних послуг, які можуть надаватися у вишах.

Серед таких послуг є ті, які вже були платними (наприклад, ламінація, ксерокопіювання або отримання другої вищої освіти), а також нові ("пеня" за пропущені заняття - 50-70 грн., за послуги бібліотек в позаурочний час - 10 грн.).

Керівництво вишів вважає, що платні послуги - це правильно.

"Викладачеві за понаднормову роботу треба платити? Так", - упевнений ректор Тернопільського педуніверситету Володимир Кравець.

 Джерело і тут.

Аргументують, що за реактиви, потрачене світло на відпрацюваннях іт.д. треба платити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ставлюсь дуже негативно до таких нововведень :angry2:

Такі методи "виховання" певно і не снились ні Макаренко, ні Сухомлинському.

Один раз їхав у автобусі, був свідком розмови студенток якогось вузу, де така система вже запроваджена :sq_ye:. Так от, там шлось про хорошу викладачку, котра закриває очі на прогул за якусь пачку конфет. Причому студентки йшли на прогули свідомо, щоб раніше попасти додому на вихідні.

Тут вже виникає питання, яке в нас буде суспільство, коли люди будуть виховуватись таким чином :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання до автора теми: де ви знайшли дану інформацію? <_< <_< <_<

В новинах розказували.

І нам завідувач кафедри на першій парі наголосив на цьому... Я ж писав ;)

Аргументують, що за реактиви, потрачене світло на відпрацюваннях іт.д. треба платити.

Оце капєц)

За три курси ніразу не чув не бачив, щоб хтось відпрацьовував прогули.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«Необхідно провести оцінку якості отриманих випускниками знань. Такі перевірки необхідно проводити як на останніх курсах (навчання), так і через 3, 5 і більше років після закінчення вузів», – сказав Азаров.

Ну - ну... Перевірили б краще знання президента, який позорить країну на весь світ чи наших "доблєсних" депутатів... Уроди. :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Аргументують, що за реактиви, потрачене світло на відпрацюваннях іт.д. треба платити.

Оце капєц)

За три курси ніразу не чув не бачив, щоб хтось відпрацьовував прогули.

То у вас халява! Коли я вчилася, ми кожну "н" здавали, інакше не допускали до сесії.

Пам"ятаю, як в Карліна залік здавала: 6 питань по пропущеному семінару + 3 питання заліку. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був сьодні в декана.Він сказав що нічого такого не чув і не бачив.і сумнівається що таке взагалі реально.Бо то нісенітниця! :friday:

З.І.ФКНІТ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А взагалі знайдеться Хтось, хто ніколи не мав (не має) Енок?

;)

Ясно шо знайдеться, той хто ніколи не вчився)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був сьодні в декана.Він сказав що нічого такого не чув і не бачив.і сумнівається що таке взагалі реально.Бо то нісенітниця! :friday:

З.І.ФКНІТ

Ура товаріщі! :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А взагалі знайдеться Хтось, хто ніколи не мав (не має) Енок?

Ясно шо знайдеться, той хто ніколи не вчився)))

Ну про пре3идента я мовчу.  ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То у вас халява! Коли я вчилася, ми кожну "н" здавали, інакше не допускали до сесії.

Пам"ятаю, як в Карліна залік здавала: 6 питань по пропущеному семінару + 3 питання заліку. 

оу.. і в мене Карлін скоро буде.. ппц (((

наскільки мені відомо, "н" мають відпрацьовуватися в індивідуальному порядку. Тобто зобов"язати вас це робити ніхто не може! Головне, аби були здані модульні контрольні. Це і є особливістю Болонської системи. А платні прогули прямо протирічать цьому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То у вас халява! Коли я вчилася, ми кожну "н" здавали, інакше не допускали до сесії.

Пам"ятаю, як в Карліна залік здавала: 6 питань по пропущеному семінару + 3 питання заліку. 

оу.. і в мене Карлін скоро буде.. ппц (((

Ні, він не  ппц (((, він умнічка   :g15:Головне знати, а питає коротко і конкретно. Екзамен мала в нього автоматом   :P

А щодо пені, то система заохочування відповідає нашій гнилій владі. Прогнозую судові позови. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...