Перейти до змісту

"Енка" - 50 грн


Arden

Рекомендовані повідомлення

Коли кажуть на викладача ппц то розуміють:чи поставить він 3 (тобіш 60 балів) за *щось не дуже складне і напряжне*, коли нічого не розумієш в предметі. :lopata:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 110
  • Створено
  • Остання відповідь

ага, за пару ставлять 2 "енкі",

пропустив пару = 100 грн

пропустив день 200-500 грн

круто :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

natovec, ні)) 2 енкі 50 грн))

100 грн за пару це, навіть, для нашої влади за круто...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого переживаєте, робіть собі довідки у лікаря, дешевше йому дати (в нас довідка 20 грн)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лікар взнає і теж підвищить ціну. І так до конкуренції   :unsure: викладач - лікар. Викладач витре енку в обхід каси.   :D   

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого переживаєте, робіть собі довідки у лікаря, дешевше йому дати (в нас довідка 20 грн)

А можна в приват де взяти таку довідочку? :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можна в приват де взяти таку довідочку? :rolleyes:

Та припиніть - ніхто цього не прийме, бо буде куча позовів про те, що освіта в нас безкоштовна згідно конституції, а Ви вже довідки шукаєте :)

Користуєтесь старою приказкою і "готувати санки починаєте з літа". Чи так відмітили день знань, що вже третій день в ВУЗ не ходите? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та припиніть - ніхто цього не прийме, бо буде куча позовів

Позови, то ще не біда. Уявіть який буде страйк! Другий майдан владі не треба...

А Табачника треба вже давно :mdr: І Азарова :mdr: (за те що с*ка портить українську мову)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо правда, то дурними (читати дебілами) зможуть бути тільки діти багатих батьків, а це вже добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Студенти народ кмітливий, щось придумають. На крайняк купуватимуть довідки у лікарнях(а може підроблятимуть) Я думаю з колишніх студентів багато хто хоч раз користувався таким варіантом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за те, щоб платили за прогули ті, що на державному утриманні.

не згідний, потрібно встановити ліміт після якого просто переведуть з безплатної на платну форму навчання. І взагалі те що хтось відвідує пари не значить що він більше знає за того хто їх не відвідує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це всерозплата за порив населення застосувати чужі стандарти до себе. Наприклад,Болонський процес. Нашу совкову обов'язковість знань замінили на обов'язковість присутності і обов'язковість знань. Це добре для виховання студентів у некорумпованих державах та і не з такою великою концентрацією ВУЗів на одиницю населення.

Стипендія зараз орієнтовно 650 грн. Середньостатистичний 19-річний студент може (не претендую на абсолютну істинність твердження) 

1) Ходити на страшні і нудні пари, правдами і неправдами здати сесію і отримувати щомісяця ці 650 грн.

2) За відсутності середньоспеціальної освіти і навиків до роботи за станком чи продажу чого-небудь - прибирати під'їзди в хрущовках, боротись з запахом присутності котів. За це отримувати знову ж таки 650 грн.

3) Навіть при "безкоштовних" пропусках сказати "Табачник мудак!" взяти в батьків зранку 10-ку, перед корпусом університету знайти однодумців і піти на пиво. Це ж важливіше, а держава тим часом витрачається на державне навчання цього "спеціаліста".

Ось якраз третя категорія (люди з важливішими справами) в цивілізованих країнах здобуває освіту попроще, не перенавантажує свій мозок і при цьому забезпечує своє життя нічим не гірше перших двох категорій нашої країни після досягнення віку випуску з ВУЗа. В нас же навиворіт: зведення будинку народного добробуту починається з даху, потім діряві стіни, а про фундамент взагалі забули.

IMHO

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за те, щоб платили за прогули ті, що на державному утриманні.

не згідний, потрібно встановити ліміт після якого просто переведуть з безплатної на платну форму навчання. І взагалі те що хтось відвідує пари не значить що він більше знає за того хто їх не відвідує.

Скільки людей, стільки і думок на цю тему. І до якоїсь спільної думки прийти мабуть неможливо.

Але на мою думку, щодо "злісних" прогульників можуть застововуватись різноманітні методи адміністративного впливу. А от здирати гроші - нонсенс і маразм. Якихось позитивних результатів навряд чи воно принесе. Це лише ще один крок до збільшення корупції і розробки різноманітних свіжих корупційних схем. І навряд чи це принесе бажане поповнення бюджету вузів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Студенти народ кмітливий, щось придумають. На крайняк купуватимуть довідки у лікарнях(а може підроблятимуть) Я думаю з колишніх студентів багато хто хоч раз користувався таким варіантом.

Давненько ти, друже, справочку брав, ага.

Піди зараз візьми заднім числом (на перед студенти ж не думають) та більше ніж на тиждень, а я подивлюся :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3) Навіть при "безкоштовних" пропусках сказати: "Табачник мудак!" взяти в батьків зранку 10-ку, перед корпусом університету знайти однодумців і піти на пиво. Це ж важливіше, а держава тим часом витрачається на державне навчання цього "спеціаліста".

Гарно сказав :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оке. Воно то жорстко. Але. Як змусити вчитися сучасних студентів, які приїздять на крутих авто і в дупі мають навчання і т.д. А потім ці недоспеціалісти буду лікарями і будуть гробити наше здоров'я. А ці недоекономісти будуть піднімати недоекнономіку Країни. Може то не сприймаєтсья з уст 22-річної дівчини, яка нещодавно закінчила ВУЗ, але єдине що цікавить більшість теперішніх студентів - бабло. От і все.

П.С. у нас в группі окрім мене ніхто сам не здавав іспитів... Була ще одна дівчина, але у неї сестра працювала в деканаті. Скажіть будь ласка, які з них будуть маркетологи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але єдине що цікавить більшість теперішніх студентів - бабло

хіба тільки студентів? Це всіх цікавить...

Чи ти думаєш викладачі зацікавлені шоб зробити зі всіх кваліфікованих спеціалістів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але єдине що цікавить більшість теперішніх студентів - бабло

хіба тільки студентів? Це всіх цікавить...

Чи ти думаєш викладачі зацікавлені шоб зробити зі всіх кваліфікованих спеціалістів?

Цілком згоден!Лише одиниці з викладачів теперішніх хочуть шоб я щось дійсно знав.Більшість вимагає лише щоб було здане *обов'язкове* (Лаби, курсова, модульні).А далі хоч ходи, хоч не ходи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні викладач сказала, що вже прийняли таку постанову (чи шо воно таке) про Н-кі. Це правда чи вона полякати вирішила?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені ось страшно, що коли приймуть такий закон в жовтні, скажуть платити за "Н" вересня.... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не всі викладачі. Навіть не 50%. Але мені в БІЛЬШОСТІ випадків щастило.

А гроші... Я мала на увазі, що це єдине "уязвимое" місце.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні викладач сказала, що вже прийняли таку постанову (чи шо воно таке) про Н-кі. Це правда чи вона полякати вирішила?

НА львівській то всі викладачі які ведуть в мене, вже скачуть від радості.Дехто вже навіть собі придумав що шоб відробити енку, треба не просто заплатити, а купляти в викладача платні завдання. :smile3:

На потебні як ніби нічого такого і не чули.я так зрозумів, що як ректорат з деканатами вирішать, так і буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні викладач сказала, що вже прийняли таку постанову (чи шо воно таке) про Н-кі. Це правда чи вона полякати вирішила?

http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=796-2010-%EF

ЗАТВЕРДЖЕНО

постановою Кабінету Міністрів України

від 27 серпня 2010 р. N 796

ПЕРЕЛІК

платних послуг, які можуть надаватися навчальними закладами, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної та комунальної форми власності

1. У сфері освітньої діяльності:

8) проведення лабораторних занять для студентів, курсантів у разі, коли такі заняття пропущені без поважних причин;

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні декан МБФ сказав, що платних енок на факультеті немає, а якщо прийде такий наказ, наприклад, в жовтні, то енки за вересень ніхто рахувати не буде, так як закон не має зворотньої сили.

З.Ы. Вітаю студентів з підвищенням стипендії :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...