Перейти до змісту

"Енка" - 50 грн


Arden

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 110
  • Створено
  • Остання відповідь

вот С***очі а не влада!

не бойсь як самі вчились (ну хто вчився з депутатів) то на пари не ходили! а тут відать вже нема шо з студента "висосать"

то ще й за енкі плати! Диплом буде золотий!

а от мені цікаво... енкі платні.. то і справки тоже будуть платні?!

і як бути тим людям хто вчится на денному і працює?! ну хто не хоче переводитись на заочне!

ті енки за які заплатив відробляти треба буде?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міністерство надає вузам фінансову автономію... в плані залучення коштів "різними" шляхами...

Я ні в одному пості не знайшов - я думаю всі в курсі що у ВУЗі за прогул одного навчального дня ставиться не 1-на "н"-ка, а стільки, скільки в той день було пар...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одним словом хуйня в нас як завжди! Як таке можна приймати??? енка - 50 грн! Блін, та нехай приймають, і що, непоходжу 6 місяців до сесії, назбирається по 120000 грн. боргу і що посадять ??? Звідки студент може мати такі гроші, якщо він бля1 ітак на навчання заробляє, припустим ??? А їм зверху аби кармани набити, бо віж вони вон яке діло зробили, щоб вчились люди... Мля2, та вони неповажають тих же вчителів, кому потрібно щоб оті всякі аболтуси сиділи на парі і мішали навчатись тим 20% групи які дійсно вчаться?!!

Вважаю, що в країні ще невсі ідіоти, тому всетаки має хтось втрутитись і ніякої плати за енкі бути неповинно!

вибачаюсь за нецензуру, але мусив виговоритись!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одним словом хуйня в нас як завжди! Як таке можна приймати??? енка - 50 грн! Блін, та нехай приймають, і що, непоходжу 6 місяців до сесії, назбирається по 120000 грн. боргу і що посадять ??? Звідки студент може мати такі гроші, якщо він бля1 ітак на навчання заробляє, припустим ??? А їм зверху аби кармани набити, бо віж вони вон яке діло зробили, щоб вчились люди... Мля2, та вони неповажають тих же вчителів, кому потрібно щоб оті всякі аболтуси сиділи на парі і мішали навчатись тим 20% групи які дійсно вчаться?!!

Вважаю, що в країні ще невсі ідіоти, тому всетаки має хтось втрутитись і ніякої плати за енкі бути неповинно!

вибачаюсь за нецензуру, але мусив виговоритись!

країна то в нас "нормальна" і президента "хорошого" ми вибрали зі стажем в місцях "не столь отдаленных" - так що будь-що від наших політиків можна очікувати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Документ 796-2010-п, редакцiя вiд 27.08.2010, не набрав чинності і фіг набере! :angry: а то буде студмайдан дубль 2 :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Документ 796-2010-п, редакцiя вiд 27.08.2010, не набрав чинності і фіг набере! :angry: а то буде студмайдан дубль 2 :mdr:

Підтримую! Якщо щось таке приймуть - підем бастувати млін! (майдан 2 :rolleyes: )

Єдине питання, коли я переходжу по ссилках, то пише що "

Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися навчальними закладами, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної і комунальної форми власності

Стан документа: Чинний

Системний номер: 796-2010-п

І + 13.09.2010 - Набрання чинності (сьогодні)

"

п.с. І непотрібно писати, аля: а вам аби бастувати а не вчитись! Суть тут інша!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8) проведення лабораторних занять для студентів, курсантів у

разі, коли такі заняття пропущені без поважних причин;

можливо я не так зрозумів, але чи не означає це положення те, що платити треба буде лише за умови, що студент буде відпрацьовувати пропущену пару? тобто студент буде платити за час витрачений викладачем на те, щоб провести лабораторну з даним студентом, а не просто за прогул

і ще, вчитайтесь в назву постанови:

"ПЕРЕЛІК платних послуг, які можуть надаватися навчальними закладами, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної та комунальної форми власності"

важко віднести прогули до послуг, які можуть надаватись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 так, викладач має витрачати час свій ітд. але ж коли ти дав йому гроші він тобі зразу і поставить галку, тобто норма одна, а застосування - інше. По умовам Болонки то студент має мати всі відпрацьовані заняття і має працюватим з тобою викладач, але ж в нас все через ... так що ти тупо платиш і їм ОК робиться, претензії зникають. За енки ми й так платили але то бул неформально, тепер же все це набрало законної чинності так що суму можна вільно варіювати. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось чув щось конкретно?.. Ніякої інформації з деканатів ? Відписуємся хто ходить на пари!!! :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вдома лікуюсь, справку мабуть брати не буду в лікаря.

так що дійсно, що там чути в університеті?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Це просто тупе заробляння грошей на студентах (в більшої кільбити кості з яких бабла і так немає). Міністр освіти просто бачачи ситуацію в університетах (студенти не дуже активно ходять на пари) вирішив цим скористатись. Вони там "зверху" ще не понажирались, скільки не дай, всеодно мало. Вони не посоромилися б мабуть в студента останню копійку забрати.

Табачник - дибіл, який мутить шо йому хочеться і нічого його не цікавить. Це називається "ввижу цель, не вижу препятствий".

Карочь, кинути би бомбу в ту грьобану верховну раду і все було би чудово.

Федік (ФКНІТ)вже готова чмирити студентів, тим, що вже працює каса, натуральна дура!!! Маркова навпаки не відмічає, шоб не робити людям западлянок, а Фєдя їбошить ті енки, як німа... Їй на всіх пох***. Вона може зробити студенту велику "сраку", але допомоги від неї ніколи не дочекаєшся...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ого яка ж та Федік... :unsure: Чув про неї всякі страшилки, але не думав, що аж настільки все погано. А на вигляд така приємна, проста жінка...

Так значить все-таки вже стягують бабло за Н-кі? Чи ще поки ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наскільки я знаю, ще поки не будуть

хоча дехто з викладачів цілком може проявити ініціативу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 В межах кафедри  у нас так в якості відпрацювання лаб. робіт(неофіційно) можна 2 енки безкоштовно. Офіційно я думаю покищо не буде. До наступного семестру принаймні 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ого яка ж та Федік... :unsure: Чув про неї всякі страшилки, але не думав, що аж настільки все погано. А на вигляд така приємна, проста жінка...

Так значить все-таки вже стягують бабло за Н-кі? Чи ще поки ні?

хз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ті, хто не може приходити на пари, купіть старості ручку, яку можна стирати. Є два основні види: двостороння чи з гумкою.

Нехай староста ставить Н-ки самостійно і ще на початку пари.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Янукович потребовал от Азарова отменить платные услуги в вузах :blink:

Президент Виктор Янукович выступил против утверждения Кабинетом Министров перечня платных услуг в вузах и потребовал от премьера Николая Азарова пересмотреть соответствующее правительственное постановление. Об этом говорится в сообщении пресс-службы Президента.

"Новые платные услуги для студентов будут означать повышение уровня оплаты за образование. Мы не должны зарабатывать на этом деньги. Нам надо, наоборот, упрощать эту систему", - подчеркнул Янукович.

При этом Президент отметил, что эти нововведения воспрепятствуют продолжению обучения многим талантливым детям.

В свою очередь на встрече с Януковичем Азаров заверил, что указанное постановление будет пересмотрено.

Напомним, 27 августа Кабмин принял постановление "Об утверждении перечня платных услуг, которые могут предоставляться учебными заведениями, другими учреждениями и заведениями системы образования, которые относятся к государственной и коммунальной формам собственности".

Как сообщали Ukranews, студенты из 13 городов Украины заявили о намерении 12 октября провести Всеукраинскую акцию протеста с требованием отменить постановление Кабмина, позволяющее вузам вводить платные услуги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ох здайоцца мнє, що це все було наперед продумано. Студенти побачать, що наш дибілоід "хороший" дядько і береже їхні гроші. І це додасть йому підтримки серед молоді

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно, проблеми створюються і вирішуються одними і тими ж людьми на чому вони прагнуть заробити бонуси. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В ЛНТУ сказали, що платити ніхто не буде.

Краще б вони сказали, що брати тепер ніхто не буде :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...