Перейти до змісту

"Енка" - 50 грн


Arden

Рекомендовані повідомлення

Вчора натрапив на новини і побачив репортаж про те, як наш доблєсний міністр Табачник запропонував проект, згідно якого, студенти за пропуски занять платитимуть в касу 50 - 70 грн, за перездачу екзамена 170 грн і т. д.

І от сьогодні на першій парі викладач починає пару з цієї самої новини... Стало трошки страшно.

Цікаво почути ваші думки, наскільки така ситуація реальна. І якщо, все ж таки, приймуть цей "проект", то фінансування ВУЗам зменшать, а різницю собі на карман? :angry2:

50 гривень за одну пару не маленькі гроші...

Студентські роки без прогулів і зальотів на сесії це не то... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 110
  • Створено
  • Остання відповідь

Студентські роки без прогулів і зальотів на сесії це не то... ;)

Савсем не то... Як би в свій час в мене таке було, то кредит би досі певно платив)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Я за те, щоб платили за прогули ті, що на державному утриманні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну з нками якось в деканаті розрулити можна ясно шо за бабло, тепер тільки офіційно буде, а от за перездачу 174 :angry: це вже занадто, нафіг такого міністра :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за те, щоб платили за прогули ті, що на державному утриманні.

мда... Логіка желєзна... <_< Поясни чому взагалі треба платити за Н-кі? Кількість прогулів визначає рівень знань?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора натрапив на новини і побачив репортаж про те, як наш доблєсний міністр Табачник запропонував проект, згідно якого, студенти за пропуски занять платитимуть в касу 50 - 70 грн, за перездачу екзамена 170 грн і т. д.

І от сьогодні на першій парі викладач починає пару з цієї самої новини... Стало трошки страшно.

Цікаво почути ваші думки, наскільки така ситуація реальна. І якщо, все ж таки, приймуть цей "проект", то фінансування ВУЗам зменшать, а різницю собі на карман?  :angry2:

50 гривень за одну пару не маленькі гроші...

Студентські роки без прогулів і зальотів на сесії це не то... ;)

При такому міністрі все можливо. Але він забуває, що студенти завжди були найбільш активно-запальною частиною суспільства. І ще не так давно країною прокочувалась хвилі студентських страйків. 

Хоча імовірно, в цьому і задум - страйкуєш, автоматично отримуєш "Енки" і б'єш себе по-карману. А тут ще й вибори на носі.

Віповідно найбільш активні найбільше і "влітають".  :(

p.s. Чого тільки не приходить в "світлі" голови "довбодятлів"...

p.p.s. А без "Енок" і перездач не буває. По-собі знаю (пригадалось) .  :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за те, щоб платили за прогули ті, що на державному утриманні.

Так в нас безкоштовна освіта ;)

Якщо на те пішло, то вже не гроші, а якісь роботи на користь університету, це більше подібно на виховну санкцію.

Ато це проблема не студентів, а батьків, так як бити буде по їхньому кармані в більшості випадків.

p.p.s. А без "Енок" і перездач не буває. По-собі знаю (пригадалось) .  :)

Буває ;) Був в нас один фізик... По 4 рази перездавати ходили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за те, щоб платили за прогули ті, що на державному утриманні.

а якби в тебе за запізнення на роботу забирали по 50 гривень тобі сподобалось би?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

p.p.s. А без "Енок" і перездач не буває. По-собі знаю (пригадалось) .  :)

Буває ;) Був в нас один фізик... По 4 рази перездавати ходили.

Якраз це і мав на увазі. І "Енки" і перездачі (незалежно від Енок) є "обов'язковим" атрибутом навчання. 

Ну чотири рази це ще не межа. :)

Траплялось і більше. Були колись викладачі (не знаю чк зараз), в яких за першим разом взагалі ніхто з групи не здавав. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якби в тебе за запізнення на роботу забирали по 50 гривень тобі сподобалось би?

а так и есть, на некоторых фирмах и не только за "запізнення "... :rolleyes:

и никто не будет спрашивать : "нравится\не нравится -(см_ґчи, моя красавица :rolleyes: )"

еще, по итогам месяца, и доплачивать придется, за то, что на работу "ходил"...

так что, привыкайте к порядку с молоду - школа уже закончилась...(ух, нет на вас андропова... :rolleyes: )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

1. "Запізнення на роботу"? - є трудовий кодекс, який ці запізнення регулює. І повір, 50 грн це ще нормально, бо по кодексу звільнення по статті.

2. "Державна форма навчання" - Держава за власний кошт(і за мій податок в тому числі) сподівається вивчити потрібного їх спеціаліста, і що у відповідь? ложити хер на навчання?

ps: Два прогула без причини - виліт без права повернення в ВНЗ на протязі 10 років!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мда... Логіка желєзна... <_< Поясни чому взагалі треба платити за Н-кі? Кількість прогулів визначає рівень знань?

В нас група ("блатних" не було) була в універі одна з тих, яка мала чи не найбільшу кількість "енок" на потоці. Але сесію ми здавали найкраще на потоці. Парадокс? Так що я з eNyk-ом погоджуюсь на всі 100%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. "Запізнення на роботу"? - є трудовий кодекс, який ці запізнення регулює. І повір, 50 грн це ще нормально, бо по кодексу звільнення по статті.

2. "Державна форма навчання" - Держава за власний кошт(і за мій податок в тому числі) сподівається вивчити потрібного їх спеціаліста, і що у відповідь? ложити хер на навчання?

ps: Два прогула без причини - виліт без права повернення в ВНЗ на протязі 10 років!

- В нас багато чого є, і причому хто не знає це в приватних підприємців не запізнюються, а от в державних структурах не те що запізнюються, а бухають по-чорному і ніхто не вилетів!

- Риба гниє як то кажуть з голови - якій викладач, такі пари і таке ставлення! Якщо нормальний викладач, то і так не пропускаєш, а якщо все одно знаєш, що буде вся група башляти - то немає чого ще тратити час на його пари!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. "Запізнення на роботу"? - є трудовий кодекс, який ці запізнення регулює. І повір, 50 грн це ще нормально, бо по кодексу звільнення по статті.

2. "Державна форма навчання" - Держава за власний кошт(і за мій податок в тому числі) сподівається вивчити потрібного їх спеціаліста, і що у відповідь? ложити хер на навчання?

ps: Два прогула без причини - виліт без права повернення в ВНЗ на протязі 10 років!

сергійку, я оце дивлюсь ти як ляпнеш, то на голову не надінеш. а сам в університеті шовковий був? чи, може, просто в університет вступити на державне не вдалось? :)

я категорично проти оплати енок. почнеться хабарництво типу "абонементу на 10 енок за 100 грн викладачу в кишеню\старості\зав кафедрою\декану\ректору і тд".

коротше, неправильно все це. хочете зменшити прогулюваність-тут тільки адміністративне покарання може бути. типу виправних робіт на благо університету або ж кілька крупних зальотів\прогулів-і на виліт з універа. це, принаймні, як в цивілізованій державі, а не як в бикотні якійсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

ps: Два прогула без причини - виліт без права повернення в ВНЗ на протязі 10 років!

сергійку, я оце дивлюсь ти як ляпнеш, то на голову не надінеш. а сам в університеті шовковий був? чи, може, просто в університет вступити на державне не вдалось? :)

...коротше, неправильно все це. хочете зменшити прогулюваність-тут тільки адміністративне покарання може бути. типу виправних робіт на благо університету або ж кілька крупних зальотів\прогулів-і на виліт з універа. це, принаймні, як в цивілізованій державі, а не як в бикотні якійсь.

Я не про це сказав?

Щодо мене - то я кинув в 1996 році на 2.5 курсі лдту, не бачучи сенсу далі продовжувати навчання. Бо це не університет а бурса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо мене - то я кинув в 1996 році на 2.5 курсі лдту, не бачачи сенсу далі продовжувати навчання. Бо це не університет а бурса.

не можу сказати що вибір найправильніший, однак це вибір, і правда правдою залишилась, сенсу - НУЛЬ!

А як же тоді

2. "Державна форма навчання" - Держава за власний кошт(і за мій податок в тому числі) сподівається вивчити потрібного їх спеціаліста, і що у відповідь? ложити хер на навчання?

Щось я не розумію ХТО САМЕ потрібен державі? Якій такий спеціаліст?? Де робота??

Так от - щось не сходиться...

І от, людина, бачачи що, як і деякі преподи, так і держава ложила на неї, йде на роботу, старається влаштувати хоч якось своє життя, універ залишається, як кажуть, раді корочкі (а так в більшості випадків - що не кажіть, а по спеціальності він не багато чого навчить, а ще менше покаже). і тут на тобі, що заробив - в універ і ще й винен зостався..

А причина такого - студент не бачить перспективи, якби я знав, що закінчивши на державному універ я мав би точно роботу (хоча б яку не будь для початку, аби по спеціальності) то я б з красним золотом його закінчив, а так чим далі в ліс, тим більше розумієш що все на смарку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо мене - то я кинув в 1996 році на 2.5 курсі лдту, не бачучи сенсу далі продовжувати навчання. Бо це не університет а бурса.

А взагалі в Луцьку є не-бурси? А в ЗУ? А в Україні загалом?

Цікаве питання...

А взагалі 96ий рік буремний час був... Кинути тоді це одне, зараз вже трошки інше (імхо)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось все в нас однобоко виходить. Я за те, щоб штрафувати за прогули наших "народних обранців". Немає тебе в сесійній залі під час прийняття закону - штраф 100 000грн. в бюджет, за сон/читання газет на робочому місці - 150 000грн., за бійку в сессійній залі - 300 000грн. Тоді й зменшиться таких ситуацій, коли сидять 5 депутатів, сплять/грають в карти, а на голосуванні рисачать з карточками за цілу фракцію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- В нас багато чого є, і причому хто не знає це в приватних підприємців не запізнюються, а от в державних структурах не те що запізнюються, а бухають по-чорному і ніхто не вилетів!

Зовсім не факт. Працюю в Державній структурі. В нас практично ніхто і ніколи не запізнюється. Більше того, особисто я і добра половина співробітників приходить на півгодини раніше початку робочого дня. Так вже історично склалося. Звісно за запізнення з роботи б ніхто відразу не вилетів, але крок до цього б зробив точно.

Щодо бухання... Бувало і таке. Але от кілька чоловік, саме ті хто "бухали по-чорному", тепер бухають в інших структурах. І наскільки знаю, якраз в приватних. 

А взагалі - справа тут не в структурах, а в людях і їхній самодисципліні. Алкоголізм не завжди залежить від місця роботи. Окрім можливо зовсім специфічних місць.   ;)

- Риба гниє як то кажуть з голови - якій викладач, такі пари і таке ставлення! Якщо нормальний викладач, то і так не пропускаєш, а якщо все одно знаєш, що буде вся група башляти - то немає чого ще тратити час на його пари!

Будучи студентом, навіть поняття такого не мав, щоб комусь за щось башляти. В той час ще не все вирішувало бабло. Тому мабуть і до диплома свого в мене відношення не як до простого папірця.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за те, щоб платили за прогули ті, що на державному утриманні.

Дискримінація, якшо платити, то всім...

А взагалі маразм.

П-д. Була в нас англійська 4 семестри(2 роки). Перша пара і вчителька видає таке: "Хелоу пюпилз. Соу, ві віл стаді, ета, как его, тудей ебаут ета, ну..." і так далі. Я не вільно володію англ., але мене добило, рівень в рази гірший ніж в мене в школі був((( я пару раз з нею побалакав і сказав шо на цих парах мені робити нічого, за 2 роки був на 5-10 парах. Викладач була не проти, здавав на відмінно... По "новій системі" я би мав заплатити кругленьку суму... За шо???

І взагалі ніколи не розумів викладачів які набавляють бали за відвідування. Знання відходять на задній план(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будучи студентом, навіть поняття такого не мав, щоб комусь за щось башляти. В той час ще не все вирішувало бабло. Тому мабуть і до диплома свого в мене відношення не як до простого папірця.  

і в нас не як до папірця, а як до пластикової іграшки!!!

а взагалі колись на заводі майстр мені сказав:"Без бумашки - ты какашка, а з бумашкой человек"! я це до того, що нікого не цікавлять твої оцінки - а для того, щоб навіть якимсь чорноробочим влаштуватись і то маєш ту бумажку мати!!! :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І взагалі ніколи не розумів викладачів які набавляють бали за відвідування. Знання відходять на задній план(((

щодо болонської системи, то тут я це підтримум - все вірно

ходиш - 20%

відповідаєш на семінарах - ще 40%

написав модулі - ще 40%

все вірно. Для чого тоді хтось кожної пари мусить ходити, а хтось друшляє - відвідування потрібно заохочувати, а не так як наші роблять муд*ки наказувати!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Риба гниє як то кажуть з голови - якій викладач, такі пари і таке ставлення! Якщо нормальний викладач, то і так не пропускаєш, а якщо все одно знаєш, що буде вся група башляти - то немає чого ще тратити час на його пари!

То може почнемо виправляти цю ситуацію якраз із себе. Якщо ти навчаєшся на державній формі то тебе утримує держава, поперше оплачуючи товоє навчаня подруге виплачуючи стипендію - тоїсть держава є твоїм роботодавцем, а на роботі прогули караються. І не потрібно розказувати що у нас депутати та чиновники прогулюють, яке суспільство такі й чиновники самі їх обиражмо. Хочеш прогулювати иди на заочну форму, одна проблема на заочній ти будеш уже на платній формі тому що державне замовленя там 3-5 чоловік.

Щодо того чи тратити час на пари за здачу яких доведеться платити викладачеві то на мою думку ви навчаєтесь не для викладача а для того щоб отримати знання, тому питання стає риторичним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порівнювати навчання і роботу абсолютно недоречно, не думаю щоб хтось згодився працювати за 300 гривень(чи скільки там зараз стипендія), та і сидіти на нудних парах де тобі надиктують з папірчіка з ламаною дикцією - дуже велике задоволення. Інша справа коли викладач - світило науки, якого варто послухати і який дійсно може поділитись своїм досвідом. Про практику взагалі мовчу, в загальному можна довго розпинатись про закони і ідеали, а в реальності воно все зовсім по іншому. Рівень нашої освіти, продуманість програм я думаю всім відома, ну а якщо прихильникам цієї ідеї офісна бюрократія вже мозок проїла - то я їх вітаю, тільки згадайте одну річ, на роботі платять вам не за присутність, а за виконання функціональних обов'язків, бо у реальному світі про це чомусь багато хто забуває.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порівнювати навчання і роботу абсолютно недоречно, не думаю щоб хтось згодився працювати за 300 гривень- ми вчимося для когось? наші мами й тати дупу рвуть щоб нас "поступити", а ми ще вважаємо це чорною роботою? ІМХО, попрацювати б років 3-5 на будівництві чи в сільському господарстві - тоді відношення до навчання у вузі змінилося б...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...