Перейти до змісту

На море з немовлям..?


sweetlena

Рекомендовані повідомлення

Чи варто з маленьким дитям їхати на море? Цікавить думка і досвід тих, хто таки наважився... Уточню: маляті 4 місяці, море Чорне кримське, їзда-власне авто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Есть возможность - едь.

С 11 месяцев каждый год на море поездом - и отлично. Знакомые примерно с 3-4 месяцев ездили поездом на море из Харькова - и тоже всё хорошо.

Своей машиной - вообще не вижу проблем.

Конечно, если ехать на море не ради того, чтобы квасить или по ночным клубам шариться ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все залежить від дитинки, а, взагалі, на море якщо вже і їхати з такою малечею, то не менше, ніж на 18 днів, вони довго акліматизуються. На скільки мені відомо, лікарі не радять...(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Врачи перестраховываются ;)

По сообственному опыту - акклиматизации практически нет. Единственная проблема - жара в дороге. Всё.

Крым не так уж сильно отличается по климату. Тем более сейчас начнётся т.н. "бархатный сезон", да и перепад температуры совершенно не такой, как если бы зимой лететь в Египет ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да "квасить" і в Луцьку є де... просто змінити побут на сонце-море хочеться. Думаю, що днів 15-20 морського повітря для крихітки не гірше, ніж комарі світязькі?..Лякає те, що ніби намічаються зубки, і чи не зашкодить зміна клімату вигодовуванню, бо їмо тільки мамусю ;)

Ursa, блін, напевно має рацію, опитний папашка всьоткі :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да и перепад температуры совершенно не такой, как если бы зимой лететь в Египет

та тут справа не лише в перепаді температур, а зміни кліматичного поясу, різниця в рівні вологості і т.д. Знову ж наголошу: є різні діти, я зі своїм їздила на Світязь (з 2-х) років, потім почала на море їздити, на Світязі - ніяких проблем, що не поїздка на море -температура, діарея, соплі і прочіє прєлєсті((( перший раз, все ж таки, варто відпочити в своїй місцевосці імхо..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А если так:

- температура и сопли из-за сквозняков в дороге;

- диаррея из-за нарушения привычного питания (обжиралово фруктами или биг-маками).

?? ;)

Да, была и температура как-то - но если объективно, то не факт, что в это же время дома её бы не было ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми також плануємо їхати з малюком, правда нам уже 1 рік. Але скільки разів їздили раніше, кожен раз зустрічали різних людей з маленькими діточками(від 6 місяців), з такими дітками ще легше, ніж зі старшими.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- температура и сопли из-за сквозняков в дороге;

- диаррея из-за нарушения привычного питания (обжиралово фруктами или биг-маками).

??

ну таке може бути 1 раз, але ж не кожен..)) МОЯ дитина погано переносить акліматизацію, явно ослаблюється імунітет..Дуже класно, коли і справді можна гарно відпочити з малечею на морі, правда, але це треба перевірити методом досліду))) sweetlena,якщо поїдете - з нами досвідом поділетеся, ок? нехай буде вам здоровенький, коли малятко здорове - і мамі добре, і відпочинок в радість! бажаю успіхів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не знаю... Мне кажется, что чем меньше ребёнок, тем больше у него способность приспосабливаться к меняющимся условиям окружающей среды. И чем позже начинать, чем дольше держать ребёнка в "термосе", тем труднее будет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я досвіду батьківства поки не маю, але наскільки знаю, то не рекомендується дитину возити на море до 3-х років, оскільки дитячий організм не готовий до серйозних змін клімату. Крим хоч вроді і недалеко, та все ж частина його знаходиться у зоні дії субтропіків, а ми живемо у помірних широтах. це треба враховувати. для вас нічого, а для дитини - стрес. звичайно всі думають, шо якшо зовні все добре і ніяких проявів зі сторони здоров"я дитини нема, то все гут. треба пам"ятати, що не все зразу може "вилазити боком". і досить дивують фрази типу "от ми їздили і бачили з маленькими дітками..." ви не на когось дивіться, а думайте своєю головою, адже мова йде про вашу дитину, а не чиюсь

to ursa, в тому то й справа, що нам здається, але напевно ми не знаємо. ми настількі далекі від усього цього, що ти навіть собі не уявляєш. це я кажу з власного досвіду спілкування з людьми близькими до медицини. дитину звичайно ж не треба від всього відгороджувати, але берегти її здоров"я з розумом потрібно, адже угробити його секунда діла, а мучитись саме дитині вашій все життя

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 ursa

Знаєте, це питання спірне, бо, для прикладу, терморегуляція у дітей до 6 місяців погана, вони швидко перегріваються і замерзають, а, знову ж таки, навіть самі лікарі констатують, що такий біль, який витримують немовлята, навряд може нормально витримати дорослий..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

    В червні теж стояла перед такою дилемою. Старших, менше 3-х років не возила. Нам теж було 4 місяці. Мій педіатр оглянула малюка і дала добро на поїздку, нагадавши, що мати з собою і наголосивши, щоб не менше 14 днів. Була здивована, оскільки читала Комаровського, що він проти, адже оздоровити дитину можна і дома. Але за день до виїзду малюк підхопив вірус. 

Натомість, ми поїхали на Світязь, жили на хуторі в хвойному лісі і, як не дивно, жодного комара. 

Оскільки я малюка привчила до плавання у ванній у прохолодній воді, то купалися ми не в басейні, а просто в Світязі і пірнали. Дитина почувалася там чудово. Легкий стрес від побаченого пережили тільки відпочиваючі, але з часом звикли  :D  Після купання малюк співав на весь пляж. Повернулися у гарній формі, прибавили у вазі.

sweetlena, одностайності тут нема, всеодно приймати рішення вам.

З того, що я для себе відмітила готуючись до поїздки, то це, що цей вік саме добре, бо відсутній прикорм, а груди завжди з вами  ;)

Добре, що це оксамитовий сезон, хоч більше радять Азовське для дітей.

 І ще, потрібно давати дитині пити, тому бажано взяти з собою ту воду, до якої він звик (за наявності авто, це не проблема).

Тут гарні поради для подорожі, собі вичитувала, можливо знадобиться і вам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

малій 7 місяців. вже три тижні сидимо на Середземному. Ніяких нюансів... Піднялась позавчора температура, зписую на те, що наш татко приїхав і привіз бяку з рідної України. На сьогодні все нормалізувалося. І дорогу, і переліт, і зміну середовища малеча перенесла супер. Про 3 роки для зміни клімату то більше наші застарілі стереотипи. Імпортні возять з собою і 2х місячних дітей. головне, щоб харчі були під боком! Єдине, якщо вам чоловік не допомагає, про відпочинок забудьте. А так рекоммендації однакові, що для вас, що для немовлят, що для 10ти річних дітей: не пергріватися, не об їдатися, не зловживати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nataliya, а ви про "акліматизаційний стрес" чули? дитина в два місяці не те що акліматизацію важко переносить, вона ще толком і до тих кліматичних умов, в яких народилась не звикла

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім величе-е-езне дякую! :) Після пережитого "раздвоєнія лічності", прийняли рішення випробувати себе на рідній Волині. Вже замовили путівку в "Лісову пісню" на 12 днів. Погоду ніби обіцяють зовсім не літню, тому будемо спасатися теплим комбінезончиком і мамусиним молочком. А старшу донечку бабуся зголосилася взяти все-таки на моречко. Як на мене, склалося добре для всіх.

П.С. Комарі, тримайтеся, ми їдемо до вас! :mdr:

П.П.С. Прощавай, борда на 2 тижні :( Вирішили їхати з книжкою і нардами...ніякого інтернету

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 ursa

Знаєте, це питання спірне, бо, для прикладу, терморегуляція у дітей до 6 місяців погана, вони швидко перегріваються і замерзають, а, знову ж таки, навіть самі лікарі констатують, що такий біль, який витримують немовлята, навряд може нормально витримати дорослий..

я чомусь знаю все навпаки. Діти навпаки краще переносять спеку та мороз. Тому як вони ще не вийшли толком зі стану "амфібій", 9 місяців у воді живитися розчиненим у воді киснем.

Акліматизацію краще переносять. Та й взагалі здоровші. Діти не знають що таке головний біль. Багато функцій організму ще не увімкнулися.

Ми їдемо. :) По приїзду розповімо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я знаю третє. У дітей обмінні процеси відбуваються швидше ніж у нас. І в них усе "ввімкнуте", що закладене природою, а в нас уже заблоковане  :D

Не треба недооцінювати здатність дитячого організму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

П.П.С. Прощавай, борда на 2 тижні :( Вирішили їхати з книжкою і нардами...ніякого інтернету

Не страшно ^_^ . Ми вирішили їхати з інтернетом :huh: , але в перший день був дуууууже повільний інтернет - нічого не грузилось :angry: . А далі ще краще - зламався нотік. :(

Приїхала - всі живі здорові і стіііільки новин!!! ЦІКАВО! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нашому 1,9. В п"ятницю тільки приїхал з моря. Їздили на 10 днів. Брали ще похресницю 9 років. Ну що можу сказати. Я особисто зрозумів, що на море можна їхати двома способами: 1) Оздоровити дітей. 2)Відпочити і оздоровитись самим. Два в одному не вийде. Як ми з дружиною не намагались відпочити, не вийшло, просто покупались, загоріли але втомились. Приходимо на пляж, похресниця проситься у воду, стоїш над нею чи купаєшся поряд щоб не дай Боже не втопилась. На березі відповідно дружина бігає за малим, який ганяє по піску між людьми і по людях, обсипає їх лопаткою, бере чужі речі, і так далі... То він хоче пити то пісі то каки то ам-ам. То боїшся щоб не перегрівся. Відповідно ввечері на набережній тусовка, діско, піти не вдалось. Де дітей діти? Позагаряли ми так 5 днів і почалось. В один прекрасний день прийшли з моря в обід, малий відмовився ам-ам. Заснув, прокинувся - температура, соплі, кашель, рвота, "понос" і так 5 днів. Схуд дуже. В лікарні сказали, що ймовірно ковтнув води морської брудної. Температура води була 29 градусів. Сказали що пляжи переповнені, відповідно бацил куча у воді через людей і високу температуру води. Мала - закіпіли і загноїлись очі, заболіло вухо, кашель, температура. В дорозі жодних потягів не було бо боялись не довести здоровими. Але їхати усім раджу, раз на раз не приходиться, скільки того життя ))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але їхати усім раджу, раз на раз не приходиться, скільки того життя ))))))

+1

Їздили, коли малюку було рік і 5. І в мене третій місяць вагітності (бекала далі, як бачила по 7 раз в день). Їздили на авто. Малий жив тиждень на одних соках ОЗДХ. Купався в футболці. Засмагав в дитячій палатці. Все супер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я чомусь знаю все навпаки. Діти навпаки краще переносять спеку та мороз. Тому як вони ще не вийшли толком зі стану "амфібій", 9 місяців у воді живитися розчиненим у воді киснем.

Акліматизацію краще переносять. Та й взагалі здоровші. Діти не знають що таке головний біль. Багато функцій організму ще не увімкнулися.

Почти во всех книгах и учебниках, посвященных уходу за детьми, обращено внимание на тот очевидный факт, что у младенца несовершенны механизмы регуляции температуры тела

а на рахунок головної болі і її "не відчуття" дітками, не кажіть за всіх, у мене малий народився дуже важким і коли лежав у кювезі дуже кричав, а лікар неонатолог мені казала, що кричить він від того, що йому болить голова і болить сильно, він народився передушеним. Так що, от у лікарів давайте гратися не будемо, ок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто интересно, откуда врачи знают, что у ребёнка болит голова?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...