Перейти до змісту

На море з немовлям..?


sweetlena

Рекомендовані повідомлення

тому що був двічі туго обвитий пуповиною і народився практично недихаючим, з крововиливами в очах і по всьому тільцю. А у вас є дипломи лікарів? чи у вас (не доведи Господь) були подібні проблеми з дітьми? і є ще така річ, як внутрішньочерепний тиск...на мій превеликий жаль, я близько знайома з такими речами, і , повірте, коли дитина кричить криком 5 місяців поспіль від страшних болей і до невропатолога ходиш як на роботу, починаєш щось розуміти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

приїхали і ми. 28 днів сонця і моря манюсі дали багато позитиву. За цей час ми сіли, встали, поповзли, спробували мясо. Про терморегуляцію - так, у дітей вона інша а ніж у дорослих. Згадайте страшні випадки коли немовлята виживають на морозі практично роздіті! Але вони легше перегріваються. Проте за цим можна встежити, чи не так? Просто відпочинок на морі з дитиною, це не ваш відпочинок, а оздоровлення дитини. воно включає в себе те, що ви встаєте раніше 7ї, щоб швидко поснідати та встигнути на море до жари. в 10 бажано по трохи збиратися в холодок. в 11 втікати по далі від моря. не забувати про графік дитини: їсти, спати. ми їмо 8-9 разів (разом з ГМ), спимо 3 рази. о 21 вже спимо на ніч. отже ніяких власних побажань, лише пристосування під малечу...

Все залежить від конкретної дитини та конкретного випадку. Враховувати треба все. І це все лише на відповідальності батьків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми таки їздили. Їздили в Крим. Хай би там хто що не казав, але Крим є Крим із його унікальною природою і кліматом. (не дарма там Артеки та дачі усіх Генсеків та Президентів). Ми обрали місцем призначення - Гурзуф. Оскільки були там не одноразово. Тому й обрали знайоме місце, і, що важливо, місце де є лікарня, всяке трапляється, а діточок двоє. Їздили на 10 днів.

По порядку.

Дорога.

Їхали потягом Ковель-Сімферополь. Купейних місць не було, тому їхали в плацкарті. Єдине, що, на мою думку, було важко - спати. Бо малого самого не покладеш! Тому якось мінялися із дружиною по черзі "спати" із малим вночі, хоча спав доволі спокійно. Малий ходив за руку по вагону, знайомився із усіма :). Далі, по приїзду у Сімферополь, тяжко було їхати у маршрутці, старшу малу закачало, бо дорога до Гурзуфу такий собі "серпантин". Хоча після Ангарського перевалу (752 метри) стало трішки легше, бо їхали вже вниз. Малий дорогу в автобусі переніс спокійно, заснув і спав майже годину.

Проживання.

Приїхали і поселилися. Прямо на автостанції за руку хватають і пропонують житло. Ми оселилися у 2-кімнатній квартирі з усіма умовами і у 10 хв ходи від Артекського пляжу. (Комплекс "Артек Лазурний"). Вхід на пляж платний (8 грн з людини :(, хоча давши 10 грн - йшли усі четверо :) ). Пляж чистий, там не курять, а урни чистять 2-3 рази на день. На пляж ходили з 8 ранку до 12 години. Малий вставав о 7,30 і ми збиралися і йшли. Місця на пляжі в таку пору уже майже не знайти. На пляжі сиділи під парасолею (малий сидів чи спав, доречі, морські хвилі та шурхіт гальки були немов колисковою для дитини, прекрасно спав по 1,5-2 години, слід нагадати, що пляж дрібногальковий).

Купалися. З малим також. Спочатку мочили ніжки, потім потроху заходили глибше і бовталися у воді. Хвилі не давали змоги малому гратися самостійно, тримали за руки чи попід руки і купали. Старша мала плавала самостійно - не витягнеш із води :) . Вода тепла. температура повітря весь час була 27-30°С. Головне було витерти насухо дитину, витерти вушка (якщо хвиля накривала з головою) і грітися під сонечком.

Харчування.

Харчувалися самі, оскільки в квартирі було все. Продукти купували в магазинах. Всі продукти свіжі. Не було такого, щоб намагалися "втюхати" щось протерміноване. Воду з під крану не пили. Лише готували на ній. Пили куплену в баклажках.

Відпочинок.

Екскурсії у цьому році ми відмінили, оскільки в дорозі із двома дітьми все ж тяжко. Тяжче було із старшою, оскільки в дорозі її постійно закачує. А малий прекрасно почувався у слінгу. Зручно, навіть дуже.

Єдиний недолік - тяжко підніматися вгору (місто саме по собі вгору-вниз, але на те він і гірський Крим.)

щовечора ходили на пляж дихати морським повітрям, покупатися і повечеряти :). Апетит у дітей значно покращувався, та й самим за келихом кримського вина цікаво та приємно посидіти під шурхіт хвиль. (ввечері вхід на пляж був уже безкоштовний, вода така ж тепла, а сонце не таке палюче, але сідає сонце рано о 19,30-20,00 - темна ніч.)

Про акліматизацію.

Її ми не відчули. Малий засопливив трошки, але то ми списали на зубчики, оскільки саме ріжуться кутні.

Коротко по ціни (Одразу хочу застерегти любителів пофлеймити і прорекламувати Анталію та їй подібні - Вам не сюди!!!)

Житло - від 150 грн і далі. Залежить від місця, та величини і умов проживання.

Продукти - майже такі ж ціни, як і тут. Виключення становить картопля (6-7 грн/кг), цукор (12 грн/кг), гречка (16 грн/кг), яйця (10 грн/дес).

Хліб, м'ясо, молоко - такі ж ціни.

Вина крадені з заводу (продають на базарі з під поли) - від 40 грн/л, вина на розлив у магазині від 24 грн/л. Кон'як - 60 грн/л.

Пиво як пиво, місцева торгова марка "Крим" - цілком нормально.

Дорога назад, така ж як і туди.

Додаю кілька фоток.

38d2ee1d78c6.jpg

abc71049451c.jpg

6e9df99489d6.jpg

4d8e43c73f3f.jpg

65718350ab37.jpg

622aa6cd4c02.jpg

3e597550b942.jpg

2e71fe3eb40e.jpg

2565dfce2d06.jpg

e1e6991011dc.jpg

7306b47b2167.jpg

5e933cf2109a.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В доповнення до сказаного Zheny@, хочу додати, що перед поїздкою обов'язкова консультація педіатра.

Ще до від'їзду малому почали давати "Афлубін" в профілактичних цілях. Можливо,саме тому процес акліматизації пройшов спокійно.

Старшій доні в педіатра взяли довідку для школи, щоб не було питань зайвих.

Відпочинок з дітьми має свої плюси та мінуси.

Серед плюсів - ви всі разом, не думаєте, що там робить вдома дитина, яку залишили на бабусь-дідусів, діти дихають морем, отримують йод та вітамін Д, засмагають та купаються,вчаться плавати, їдять свіжий інжир, мед з гірських трав. Пізнають світ. Отримують масу позитивних емоцій.

Серед недоліків - трохи важкувато в дорозі, везете з собою цілу аптечку, підлаштовуєте себе під потреби діток, мало часу лише для двох :_08:

А так, загалом - все СУПЕР!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також недавно повернувся з Криму. Батьків з геть маленькими дітьми, немовлятами не бачив. А ото з дітьми у віці 2-3 роки було багато. Я й не думав, що у вересні в Ялті так тепло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Йой, а ты думаешь почему это время называется "Бархатным Сезоном"? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так получилось что мы на море начали ездить когда дочке было уже 2,5 года.тоже в дороге было тяжеловато,но по приезду домой все ето быстро забываеться.остаються только позитивные воспоминания.и я так думаю что все минусы для взрослых ето только плюсы для малявки.главное не обращать внимание на внутреннее "нехочу","потом","ой не трогайте меня"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи варто з маленьким дитям їхати на море? Цікавить думка і досвід тих, хто таки наважився... Уточню: маляті 4 місяці, море Чорне кримське, їзда-власне авто.

Я бы не советовала,тем более в августе!Мы в этом августе съездили,отдых коту под хвост,слава Богу хорошо все закончилось!Короче ребетенку моему 1.7!Ездили 2 августа,на своей машине, в Судак(больше ноги моей там не будет)!Из 10 дней отдыха,6 прошли нормально!На 7-ой день,вечером у ребенка рвота!Поехали ко врачу(за прием 50 грн),сказал что отравление,выписал лекарства!Ночью начался сильнйший понос,утром поехали в поликлинику,наорали,выгнали в инфекционку!За то что записали 30грн,за кровать 20 грн,за то что поставили капельницу 50грн!Отношение идиотское,все орут....короче ужас!На следующий день детенку немного наинает легчать,плохо становится мне,мы сново туда,также за койку20 и за запись 30,но вот за капельницу уже 150 (другой врач был,у него другие расценки)!Боже сколько там было детей,а масиков вообще немеренно!Боже как в эти масенькие венки те катеторы ставили-это просто не передать словами!Одно я знаю точно в августе я с детем не поеду точно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Истерично.

Такое может случиться и в первый день, и в последний, и в августе, и в мае, и в Феодоссии, и в Евпатории.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми все-таки зі своєю 4-місячною малечею освоювали простори Шацьких озер - не було жодних проблем, та й самі змогли відпочити трохи. Старшу донечку відправили на море з бабусями-дідусями - акліматизації не було, ніяких соплів, тошнотіків, дитя запаслось враженнями і здоров"ям, маю надію, на цілий наступний рік. Так що відпочити можна, незалежно від місця відпочинку, віку дітей і саме цікаве, температурних показників. Викладаю фото: Крим +31, в той самий час Шацькі озера +12...

post-6229-1285328207,68_thumb.jpg

post-6229-1285328219,85_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я бы не советовала,тем более в августе!Мы в этом августе съездили,отдых коту под хвост,слава Богу хорошо все закончилось!Короче ребетенку моему 1.7!Ездили 2 августа,на своей машине, в Судак(больше ноги моей там не будет)!Из 10 дней отдыха,6 прошли нормально!На 7-ой день,вечером у ребенка рвота!Поехали ко врачу(за прием 50 грн),сказал что отравление,выписал лекарства!Ночью начался сильнйший понос,утром поехали в поликлинику,наорали,выгнали в инфекционку!За то что записали 30грн,за кровать 20 грн,за то что поставили капельницу 50грн!Отношение идиотское,все орут....короче ужас!На следующий день детенку немного наинает легчать,плохо становится мне,мы сново туда,также за койку20 и за запись 30,но вот за капельницу уже 150 (другой врач был,у него другие расценки)!Боже сколько там было детей,а масиков вообще немеренно!Боже как в эти масенькие венки те катеторы ставили-это просто не передать словами!Одно я знаю точно в августе я с детем не поеду точно!

Так підхопити якусь каку дитина може і в Луцьку граючись в піску.І не треба для цього їхати в Судак чи будь куди. Зважаючи на те, що погано стало не лише дитині, а й мамі,варто пригадати все, що ви разом їли, це може бути харчове отруєння. В таку спеку це може статись будь з ким і будь де. Їдучи з дітьми ніколи не харчуємось в кафешках, їдальнях і т.д. Я готова витратити годину свого часу,щоб щодня зготувати дітям щось свіженьке домашнє і бути впевненою при цьому, що дитина буде і сита і здорова.

Крім того, варто слідкувати, щоб дитя не наковталося води, коли купається, бо також бувають плачевні випадки.

У вашому випадку можна тільки поспівчувати, але не погоджуюся з тим, що у всіх бідах винен Судак.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згодна 100% з Caprichos. Наші пісочниці, майданчики далеко не безневинна штука; наковтавшись води з моря може бути отруєння не менше, ніж від кримських чебуреків; а харчуватися в +40 в судакських кафешках так само ризиково, як і в луцьких. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1.А кто сказал что мы в кафешках питались!Все готовили сами!В нашем случае наглотались воды!

2. Я не говорю что виноват Судак,я имею ввиду что не поеду туда из-за того что в поликлиниках отношение свинское!Не дай Бог что,тем более были такие случаи что не брали с маленькими детьми и отсылали в другой город!Еще там грязный пляж,да и сам Судак не очень понравился!Коктебель покрасивее будет!

3.А чо касается августа месяца,так нас сама хозяйка, у которой мы снимали дом, рассказывала что в августе месяце пстоянно куча отравлний!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оффтоп:

вдалося мені в Криму навіть сфоткати щось схоже на колібрі. :) Фотік - звичайна мильниця, щоб не шкода в подорожі.

Фотко:

05fa700857d4.jpg

426beb973cbc.jpg

А тут знайдене фотко в неті, для достовірності.

961477.jpg

Це метелик бражнік. :) А так - копія :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...