Перейти до змісту

Я йду в депутати місьради. Коментарі вітаються.


FWK

Рекомендовані повідомлення

Ось це вже конкретика, foxx77 може тобі в депутати іти?

я б пішов, тільки я там довго не проживу, бо менти і судді керуються з Києва.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 107
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Так, настав час розібратися: скільки в нас олежиків - один чи два? І скільки їм/йому років - 30 чи 40?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, настав час розібратися: скільки в нас олежиків - один чи два? І скільки їм/йому років - 30 чи 40?

Слушне питання. ОЛЕЖИКІВ У НАС ДВА!

Я той що 30 років, і в політиці ніколи не партачив. Але до першої статті (непроплаченої доречі, але ж хтов це повірить, краще вірити що бабло рулить) я бачу отримав купу негативних коментарів, що стасуються мого одноіменця і однофамільця. Котрий видно "добре" прославився.

Я - Савчук Олег Петрович, член партії "За Україну!", 1980 р.н.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я - Савчук Олег Петрович, член партії "За Україну!", 1980 р.н.

І все?

А автобіографія? Чи ти її писати не вмієш? (Ти - бо я трішечки старший).

І ти збираєшся в депутати?

Козюра рулить....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міськрада виділяє гроші, підрядником виступає фірма "Сайгон"... от тобі і схема.

Пропоную борді організувати комісію, і її члени будуть отримувати від мене всю інформацію,

і будуть запрошені на всі круглі столи та переговори. Для мене очевидною є гарантія по

замовчуванню, що сайкону там, в проеті, і близько не буде. Хіба що Сайкон безкоштовно

зробить кілька інтернет-сторінок, для просування проекту.

От і почався бруд. Запропонуй зробити шось добре інтерне-спільноті, і тебе одразу

звинуватять в брудних схемах по відмиванню коштів.

Я - цілком за відкритість влади. Тому доступ до інформації буде повний. Чим більше

потенційних підрядників - тим краще, бо буде дешевше місту. Суми проекту, усі ген та суб

підрядники будуть опубліковані.

Шановні давайте щось міняти, не можна в такому негативі жити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я - Савчук Олег Петрович, член партії "За Україну!", 1980 р.н.

І все? А автобіографія? Чи ти її писати не вмієш? (Ти - бо я трішечки старший). І ти збираєшся в депутати? Козюра рулить....

Я відповів коротко, бо коментував лише процитований пост, щоб прояснити ситуацію з моїм однофамільцем.

Якби шановний пан перечитав всю гілку, то б не раз прочитав, що я тут нікого не агітую за мене голосувати,

і про те, що агітація заборонена законом до офіційного старту виборів.

Я Козюру знаю, ми з ним два роки працювали в сусідніх кабінетах, тому в мене вже є обгрунтована

позиція, рулить він чи ні. А в топіку я просив "будь-яким ідейним опонентам: пост ЛИШЕ про бордівця,

що йде в депутати і допомогу в цій справі". Але ж, схоже, самі модератори борди іноді стають ініціаторами

флуду та занесення теми в флейм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що саме ви хочете міняти? Сусіда який радіє від чужого горя, чи відремонтувати всі дороги міста Луцьк???

Дякую за відповідь. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Пане Олег, Ви вважаєте, що виборці Вашого округу (переважно Теремно) на стільки будуть раді WiFi в центральному районі міста, що виберуть Вас?

2. Які більш приземлені насущні проблеми є в Луцька в ракурсі підтвердження статусу європейського міста і шляхи рішення Ви бачите, як майбутній вибранець народу? ( зформуйте будь-ласка в почерговості невідкладності вирішення ).

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що саме ви хочете міняти? Сусіда який радіє від чужого горя, чи відремонтувати всі дороги міста Луцьк???

Дякую за відповідь. :)

Сусіда міняти то треба самому переїздити, хай собі радіє.

Стосовно доріг, тут потрібний контроль за використанням коштів, і якістю робіт які надає підрядник.

Виходить що в асфальт закатуються десятки мільйонів, а з снігом асфальт сходить, і всі бачать що грошей там нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Пане Олег, Ви вважаєте, що виборці Вашого округу (переважно Теремно) на стільки будуть раді WiFi в центральному районі міста, що виберуть Вас?

2. Які більш приземлені насущні проблеми є в Луцька в ракурсі підтвердження статусу європейського міста і шляхи рішення Ви бачите, як майбутній вибранець народу? ( зформуйте будь-ласка в почерговості невідкладності вирішення ).

Дякую.

1. Дуже прошу трохи уважніше читати мої відповіді на коментарі, і топік. Я вказував

Коротко: 1. Перш за все - гарантую відкриту громадську приймальню на весь строк депутаства та її енергійну дієвість
Щодо вайфай - я написав чітко "Перш за все - гарантую відкриту громадську приймальню". А це означає саме те, що першочерговими будуть вирішення питань, з якими звертаються громадяни. На мою думку саме так і має бути - моя приймальня має бути тим механізмом прямого спілкування з владою.

Втретє кажу: перш за все - нагальні питання жителів мікрорайону.

Про вайфай я написав тут, бо вважав що бордівцям буде цікаво знати про таку мою ініціативу. А не тому, що я на цьому хочу отримати хоча б один голос! Я на дільниці про файфай не згадаю майже ніразу.

2. Формулювати почерговіть можна коли є вхідні дані. Я не хочу кидати популістських лозунгів скільки я доріг і дитячих майданчиків робитиму. Бо робитимуть здебільшого дорожники і жеки. Я можу лише наполегливо стимулювати і контролювати етапи цих процесів. Шановний Mr. Ves, чекаю від всіх бордівців і від Вас зокрема, перелік насущних проблем Луцька. Підбивши вхідні дані розставлю пріорітети і буду активно стимулювати процеси їх пирішення. Звіти будуть онлайн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я згідний тобі допомагати (серйозно), але альтруїст з мене також поганий, тому безкоштовної співпраці не буде. Безкоштовним вайфаєм мене не нагодуєш - в моїй піраміді потреб (сьогодні) його взагалі немає. Що запропонуєш "голодному" волонтеру?

Волонтер - той що не за гроші, "голодному" волонтеру обовязково бутерброди та кава/чай. Трохи пізніше дам більше інфи і контакти координатора волонтерів (добровольця доречі).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не хочу кидати популістських лозунгів скільки я доріг і дитячих майданчиків робитиму. Бо робитимуть здебільшого дорожники і жеки. Я можу лише наполегливо стимулювати і контролювати етапи цих процесів.

Озвучте будь-ласка, яким чином можна стимулювати автодори та жеки і які законні підстави (важелі впливу / контролю) є в міського депутата?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тра німців з автоматами, щоб порядок тримали. І щоб всі боялись і не насміхались.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І хто після того як "безкоштовні" ВН розмістили цей дешевий піар повірить шо бабла нема :(

і коментарі до його статті дуже цікаві :)

Коментарі (31):

...

Шановна, ви дуже помилились, в коментарях нічого про мене нема. Тепер мені приходиться пиправдовуватися, що я ІНШИЙ ОЛЕГ САВЧУК.

Прошу від Вас спростування, і вибачення перед бордівцями за дезінформацію! Надалі будьте буль-ласка уважнішими.

Я вчора ввечері розмістив тут пост, сьогодні вранці була новина. Навевно подія не зовсім пересічна,

чи ви бачите тут на борді море кандедатів, і виділили з них саме мене?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почитавши тему складається враження що у нас кожен старається принизити та демотивувати людину, лише 3 людей побажали успіхів без іроніїї в словах. Оце і є спражне лице українського народу. Можливо людина і насправді щось хоче змінити у нашому місті, навести якиїсь лад та покращити житття громади. Щоб не подумали я не знайомий з FWK а лише висловлюю свій погляд. З покон віків українці славились тим що раділи коли у сусіда нещастя, нажаль більшість сучасників та дописувачів форумуза лишаються вірними традиціям і це сумно. Замість того аби починати одразу з критики спробували б самі щось змінити щоб покращити життя навколишніх.

П,С. FWK - якщо Ви справді щирі у своїх поглядах то можу лише побажати успіху (шлях у вас буде не легкий).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще не забудьте спултитися далі до поста №80, де я кажу про мерів, депутатів і бізнесменів.

Я принаймні кажу і заявляю все так, як воно є. Я не мішаю нікому далі голосувати за популістів князьків, яких ви в очі не бачили і бачити не будете за чорним склом 100тис.чних авто і двометровими кам'яними карканами. За каого кожен конкретно з вас коментарів голосуватиме? А тепер спаитайте себе, чи ви бачили і чи спілкувались ви з своїм кандадатом. От тоді гайда на борду закидати їх опонентам.

А для міста міста і справді набагато більше можна зробити. Насамперед привести в порядок парк, що навпроти ВНУ, просто вчасно прибирати сміття, щоб було приємно навесні там гуляти. Місто потерпає від нестачі смітників і туалетів. Так само вагомою є проблема з громадським транспортом. А поширення wi-fi, мені здається, не додасть вам багато виборців.

Вайфай я закинув лише на борду. Наша партія ініціює прибирання парку на 40му в цю суботу - 21 серпня, деткльніше тут: http://zaukrainu.info/2010/08/anons-v-subotu-vidbudetsya-prybyrannya-parku-na-40-mu-kvartali/

Наскільки мені відомо, в центральному парку прибиратиме мерія чи ще хтось аж три дні.

після заяви автора, що альтруїст з нього куйовий, то це дійсно не смішно. Але після приходу до влади таких бізнесменів, часто виникає ситуація, коли всі держзамовлення достаються тільки їм. І з маленької іт-фірмочки виростає монополіст "местного разлива". Наприклад:

1. Єремеєв, ...

Шановний, дозволяю Вам вести мій літопис, якщо я стану другим єремеєвим за разунок зловживань, то обіцяю віддати всі свої підприємства та заводи саме Вам. Можете задокументувати. За потреби, посвідчу нотаріально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От і почався бруд. Запропонуй зробити шось добре інтерне-спільноті, і тебе одразу

звинуватять в брудних схемах по відмиванню коштів.

Політика - взагалі брудна справа. І не спільнота винувата, а самі політики. Задекларовані тобою наміри нічим не відрізняються від намірів нечесного політика. Єдина різниця (і то якщо вірити тобі на слово) - це те, що ти дійсно збираєшся ЦЕ робити.

Боїшся бруду - не лізь в політику. Полізеш - матимеш на виході два варіанти:

- забруднишся сам і родичів/кумів/сватів забрудниш, ні хрєна не зробиш з обіцяного, зате побудуєш файний котедж і, як і обіцяв, накриєш його тим довбаним вайфаєм. Це той варіант, який ми бачимо після кожних виборів, тому безглуздо на нас ображатися за бруд, до якого самі привчили.

- залишишся чистим перед людьми і перед собою, бруд до тебе не візьметься, так-як все обіцяне ти зробиш, принаймі намагатимешся, долаючи опір брудних політиків. Таких політиків не існує, бо амбіційність політика - це його "ахілесова п'ята". Навіть тефлонові імпортні президенти виявлялись не зовсім чистими, як ношені труси "з жовтим німбом вокруг х...я" ©.

Волонтер - той що не за гроші, "голодному" волонтеру обовязково бутерброди та кава/чай. Трохи пізніше дам більше інфи і контакти координатора волонтерів (добровольця доречі).

Шановний, дозволяю Вам вести мій літопис, якщо я стану другим єремеєвим за разунок зловживань, то обіцяю віддати всі свої підприємства та заводи саме Вам. Можете задокументувати. За потреби, посвідчу нотаріально.

Вести літопис за бутери - не комільфо якось. Як закінчаться безкоштовні посади і з'являться оплачувані, то дай знати. Я не жлоб - просто за гроші краще працюю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Автору теми:

Бажаю удачі, сам голосуватиму "За Україну!".

Пі.Сі.: Передавай привіт Ігорю Володимировичу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 FWK бачиш яка тут штука, енергійний і дієвий був Гітлер, Піночет, Шарль де Голль тому і навели порядок. Ви таку саму енергійність хочете застосувати, чи енергійність наши місцевих депутатів-пердунів - балакання???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel

він же з самого початку написав, що все на добровільних засадах, для чого ти вимагаєш собі якусь плату, іди в Партію Регіонів там заплатять. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо людина і насправді щось хоче змінити у нашому місті, навести якиїсь лад та покращити житття громади.

це можливо перевірити лише майбутнім. Як правило, обіцянки ними і залишаються після отримання кандидатом бажаного, звідти і відповідна реакція на все. Обпікшись чаєм на воду дути будеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виховання політика по-нашенськи :D забичити ще до того. Чи то пак гартування :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...