Перейти до змісту

Я йду в депутати місьради. Коментарі вітаються.


FWK

Рекомендовані повідомлення

Я не кажу, що вони є більш важливими. Не додумуйте мої пости. Там написано лише те, що написано.)

Я кажу, що треба робити краще усе, що можна, і вскрізь, де є можливість і одразу, як тільки вона зявляється.

добре, розкажу на пальцях, ти депутат, в тебе е 20 будинкiв виборцiв в аварiйному станi,протiкае дах, тут вам бескоштовно спонсори пiдкинули 20 супермодних i беспечних лiфтiв, i ти тут же метнувся робити добро i поставив тi лiфти в тi будинки, тут пройшов дощ i вся електронiка в лiфтах згорiла, так не простiше було продати тi лiфти i на цi грошi поремонтувати дахи, а так i лiфти пропали и люди далi мокнуть ,це я до того веду, жо не завжди можливiсть спiвпадае з необхiднiстю, нажаль, нашi чиновники i депутати в бiльшостi випадкiв роблять так як я написав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 107
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Єдине зауваження: "непочатий край" в даному випадку пишеться разом.

та взагалі там помилок достобіса! :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

solnishko, вода у мене була, а в іншому усе десь так і є, тільки трохи в іншому прояві. Так от. Замінити водопровідну систему в будинку мені не по карману. Побудувати власний теж. А з вайфаєм мені б жилося краще, ніж без нього. Зрозуміли думку? Це не значить, що питання нагальніше. Просто, я знаю, що в найближчому майбутньому нічого не зміниться і до мене так само через три дні після трого, як лопнув кран і звідти фігачить вода, прийдуть довбодятли сантехніки і скажуть, шо ми тут ніуя робити не будемо, у вас перший поверх, не страшно: нікого не затопить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм... Безкоштовний Wi-Fi інтернет то звичайно ж класно, але навіщо саме в центральних районах. Мені здається він є більш потрібний студенству і молодим людям, чому б не облаштувати з використанням аналогічних потужностей інтернет в студентських гуртожитках, в корпусах навчальних закладів, а на решту вибитих коштів можна вже і в центрі :).

Щодо оспівуваних аварійних будинків. Нажаль ремонт такого житла на практиці дорожчий ніж Wi-Fi модем і послуги надання інтернету.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як гадаєте, чи не пора створювати у нас партію сексу, аналог австралійської?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Політика як казав один мій знайомий - це вищий дан.

А як ти удеш використовувати інструменти залежить персонально від кожного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як гадаєте, чи не пора створювати у нас партію сексу, аналог австралійської?

та нє, поки сили є можна позапартійно поє*атись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не скажи, без сексу, ще гірше ніж без інтернету, тому є за що боротись: знижки на секс-іграшки (далой Марка монополіста) і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Майбутнє чи Міськрада??

і те, і інше..ті, що в майбутньому сидітимуть в міськраді, будуть МЕкати так само, як і нинішні

Як гадаєте, чи не пора створювати у нас партію сексу, аналог австралійської?

а у нас всі партії однаково сексуальні - іпуть нам мізки, невтомно і несамовито

Просто, я знаю, що в найближчому майбутньому нічого не зміниться

і це вельми пєчально

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі цікавить особистий інтерес  в цій справі топікстартера.

Чи може це перший випадок чистої води альтруїзму?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У кого там алергія на депутатів? А хто вам заважає запропонувати іншу систему, щось змінити, щось зробити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто вам заважає запропонувати іншу систему, щось змінити, щось зробити?

депутати і заважають, як правило

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прямо стоять з автоматами і не дають?

близько, лежать з "маргаритами" і дають на чай мулаткам в бікіні :0003:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У кого там алергія на депутатів? А хто вам заважає запропонувати іншу систему, щось змінити, щось зробити?

Кожен повинен виконувати свою роботу і робити це добре. Депутатів якраз і обирають для того, щоб вони щось змінювали глобально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, значить, відповідей конкретних ми не дамо. Самі робити нічого не хочемо. От з вас потім і вибираються депутати. У чому проблема? На що жаліємось? Чому це вони повинні відрізнятись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, значить, відповідей конкретних ми не дамо. Самі робити нічого не хочемо. От з вас потім і вибираються депутати. У чому проблема? На що жаліємось? Чому це вони повинні відрізнятись?

вiдповiдаю конкретно, будучи депутатом перейдеш комусь серйозному дорогу, твiй труп опознають тiльки археологи 22 столiття

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, значить, відповідей конкретних ми не дамо. Самі робити нічого не хочемо. От з вас потім і вибираються депутати. У чому проблема? На що жаліємось? Чому це вони повинні відрізнятись?

Чого це не хочемо. Я ж написала, що кожен повинен робити свою роботу. Це не справа простих людей думати, як поремонтувати дахи в будинках, ми сплачуємо податки, платимо з них зарплати тим самим депутатам, нехай вирішують питання подібного характеру. Це ж їхня робота!!!

З мене точно не буде депутата, бо нема ні найменшого бажання лізти в те лайно.

а на рахунок чого вони повинні відрізнятись...вони взяли на себе такий обов"язок, якщо тяжко, чи щось не виходить, може, то не покликання.

ще на рахунок самі робити не хочемо. Недавно моя бабця, яка живе в Горохові, розповіла, що пенсіонерка з сусідньої вулиці вскопала в парку клумбу і засадила її квітами, а потім подзвонила в міську раду і сказала: "за що ми вам податки платимо, що ви робите?". Комусь таки стало соромно і через кілька днів облагородили ще одну клумбу. на більше, мабуть, совісті не вистачило...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

с такими як ти трохи важко спiлкуватись,я не нию, я тiльки пояснив, ЧОМУ не варто пхатись в депутати без своiх грошей, i ЩО буде, якщо ти всетаки випадково туди пропхаешся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

с такими як ти трохи важко спiлкуватись

Мене можна ігнорувати.)

MANJAK11, а що ж варто робити?

talja, не знаю, з чого почати. З того, як ми платимо податки чи як самі не хочемо лізти "у те лайно", але нас нудить від тих, хто туди лізе?

випадково туди пропхаешся

Цікавий світогляд. Це звучить як "Іспанія випадково виграла чемпіонат світу".)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 FWK Яка твоя головна ціль, заради чого ти йдеш в депутати Міськради?

Твоя відповідь має бути проста, чітка, основана на реальній потребі сьогодення(а не віртуальних конструкцій і очковтерательства, втюхивання, тофтологій). і яким чином ти досягнеш результат

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, в першу чергу орфографія і біографія.

згідний, а в останю чергу порядність

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...