Перейти до змісту

Плюш ХС. Оксамитовий Сезон.


ursa

Рекомендовані повідомлення

Блять, мне все понравилось. Сам от себя не ожидал, что будет звук, палатки, ЭЛИТА и все подобное. Атмосфера!

Не буду в стотысячный раз цитировать альпиниста, потому как сейчас начну материться, а я не в том настроении. Последние пять суток я спал по 3-4 часа, даже сегодня, после гонки встал в 5 , чтобы симаху в Дубно на поезд завезти. Из всей нашей тусовки могут нормально "порешать" только два человека - Таня и (думаю, вы не удивитесь) Крава! Риспект тебе, мужик!!! Это я вам говорю, как организатор. Также риспекты Ире, которая догадалась подавать воду на развороте и решила это самостоятельно (вы блин удивитесь, но 95-ти % из вас нужно сказать: вот трасса, вот - гонщики, вот там - вода, они сильно хотят пить и бла-бла-бла, бла-бла)

Тренер, у тебя ж есть подчиненные, которые постоянно лажают и ты расхлебываешь эти траблы, а у меня кроме Тани на эти соревнования небыло никого! Не может один человек все так организовать ... хотя, нет - может... *глажу себя по голове*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 209
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Мне самозабаниться? Легче всем станет?

При чём тут зачёт Кубка? Га?

В элитеМ прописаны динамовцы, а в элитеД - нет. В чём дело? Девчёнки недостойны быть в списках? Или не хочется их там видеть? ;)

Ты, может, хочешь сказать, что я имею отношение к спискам?

И я ж тебе отвечала, что мне интересны полные протоколы.

Ты ж не пьешь?

Заработался

А я до сих пор даже не в курсе, какое у меня самой время.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мне самозабаниться? Легче всем станет?

При чём тут зачёт Кубка? Га?

В элитеМ прописаны динамовцы, а в элитеД - нет. В чём дело? Девчёнки недостойны быть в списках? Или не хочется их там видеть? ;)

Ты на гонке был?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

На обиженых воду возят и балконы падают.

Думаю всем ясно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Девочки-динамовки, просим прощение за отсутствие вас в списках Любительского Кубка,по причине того, что ваши списки были поданы вашим тренером отдельно,своим протоколом, хотя, уверена, что вам, девченки, это все до далееекой звезды

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незнаня траси :sq_ye: а чиї це слова від 21 серпня :D " Я однозначно за рівну по складності трасу для дівчат і аматорів. Уж де-де, а на трасі аматорів в Гараджі нема страшних для дівчат місць, навіть для першопрохідців." Знав..знав а перед гонкою забув? ;)

трасу я знав тільки візуально оскільки проїхався по ній пару кругів в той же день, коли вона була дочищена Мартензом з бензокосою. Ніяких тренувальних заїздів і розбору технічних ділянок не було. Перед гонкою швиденько проїхався коло для розминки не зупиняючись, бо за мною дали старт дівчатам. На тому ж колі виявив новий для себе спуск з дамби і потім технічний 2-х метровий підйомчик, на котрому я тупив на кожному колі. От тобі і незнання траси і не відпрацьованість технічних ділянок.

Коло аматорів вважаю цілком проїжабельним для дівчат. Навіть спуск з дамби не являє собою нічого супер важкого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всем спасибо за почерпнутый конструктив из этой словесной перепалки :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не розумію. Дитячий садок все це!

Вы хотите поговорить о моих проблемах? Они вам надо? :D

Есть вещи, которые не выносят на всеобщее обозрение, и эти вещи важнее гонок - и тогда не имеет значения, сколько и чего было вложено в подготовку. Кроме того на мне свет клином не сошёлся ;)

нет.

Мой отдых - моя проблема. Твой отдых - твоя проблема!

мне абы со своими проблемами разобраться...

ПіСі:

Дружище. Будь проще и к тебе потянутся люди!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Медали вручать, а потом отбирать - последнее дело. Предложение - оставить все как есть (не ошибается только тот, кто ничего не делает). Думаю, Андрей Мерченко(как и все окружающие)прекрасно знает свой рейтинг!

А по количеству кругов в элите все просто: кто регистрируется в элиту Кубка Украины должен быть готов вкалывать скоко скажут! Тимцо хорошо проехал, просто состав участников был очень сильный (или он ездил за медалько?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Че кричать после боя о справедливасти и ругать организаторов?Лучше бы помогали лучше организаторам."это я не всем", кто помогал тем респект и уважуха.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Класна гонка.

100% Віддача організаторів.

100% віддача гонщиків.

Шкодую що не міг ганятись. Але раідю з того, що зміг хоч чимось допомогти організаторам.

А ще більше радію з того, що зміг подивитись на гонку у всій красі! Багато чого для себе як для гонщика любителя побачити, та засвоїти.

В процесі гонки ганяючи машини на дачах, штовхаючи москвіча з траси і поравляючи розмітку. Всю трасу оббігав :)

Ремонтували порваного цепа юніорам, відзняли багато гарних знімків :)

Тімцо їхав просто акі біо робот. Якби йому не помішали, то результати у нього були б значно кращі. Але це гонка, тут селяві і алягер ком алягер. Чи як воно там по хранцузьки :)

За Мерченко я дивився, його було важко не замітити. Але після другого круга я його не бачив, хоча міг і не побачити. Тому як часто переміщався по трасі.

Моє слово як маршала на трасі ніц не варте, моя задача була в другому.

Моє заключення по гонці.

Супер! Усі наявні глючки суттєво на результати гонки не вплинули :)

Якби деякі водовози з балконами на голові, були присутні в рядах організаторів, думаю глючків можна було уникнути, як і цієї переписки що до Мерченка і Юри :)

Isnt it? ;-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, а взагалі тра окремий топік створювати саме по організації таких заходів, куди фіксувати кращі та гірші моменти, щоб при наступних підготовках їх уникнути

PS Хороші люди, а я на фото в когось є ???? А то блін аж обідно....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Никто не учится на чужих ошибках. Даже, если нет там грабель, свои принесут. Думаю, идея утопична, утонет во флуде.

Но разделить темы подготовки, результатов и впечатлений, было б рационально. Вот, кстати, и пример - на других форумах так и делается. А мы, пожалуйста, все на кучу. Учли опыт? Нифига

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

odna, я про другие форумы вообще не подумал :smile3: наверное, профессиональный матрасник, потому что. вас же там уже хвалят, наверное :ok2: надо срочно почитать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

TreNer , что ты предлагаешь сделать с Юрой и Мерченко?

а чому дівчата еліта лише двоє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

LENS, 5 баллов :D

ахахахаххахахх. завтикав, читав зверху.

які б не були помилки суддів, організаторів і т.д. а кращої організації я ще не бачив. повірте, не перший раз ганяюсь. я був просто шокований, коли на кожному крузі, на кожному повороті по три стакани відразу сунули, ледь не заставляли їсти і пити. ця ваша відданість це просто вражаюче. вибачте, незнаю хто стояв на останньому повороті(після виїзду з лісу): цим дівчаткам (і з вами мабуть один хлопчик був) велике спасибі. я не хотів їсти, воду мав, а вони все "Візьми поїж, випий водички". і це не хтось один, а відразу троє!!! ви звичайно заслуговуєте на окрему вдячність. Дякую, за те що ви були там, з нами, за вашу підтримку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і чому спортсмени не йдуть у залік? а як же Петренко, Жданович? то й же наш Льоша Нікітін. вони завжди стартують чемпіонати і Кубки України, і прицьому вони є в рейтинзі Кубка любительського.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спробував і я завантажити свої фотки. Може хтось і себе упізнає. http://picasaweb.google.com.ua/cimrizz/2010#

Гонка КЛАСНА !!!!. Все як по тєлєку із за заграніци. Впевнений, що Вам організатори, і надалі буде щастити, а ми допоможемо!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фотографи, доречі, також працювали навідмінно. хтось, я бачив, знімав відео. цікаво подивитись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я на фото в когось є ???? А то блін аж обідно....

я тебе знайшла, кусочок поки, бачиш? :)

http://picasaweb.google.com.ua/cimrizz/2010#5519065170472798802

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивує предвзяте відношення, як ви кажете до "динамівців", що їх аж в протоколи не пишуть...те, що вони займаються в спортивній любительській секціїї, це не робить їх святими чи непереможними! вони не професіонали, вони діти. а той же Петренко, Симоненко і Надія Коломієць і хлопці з Хмельницька нічим не відрізняються від тих же динамівців, вони беруть участь в усіх Чемпіонатах і Кубках України.

тоді не запрошуйте,якщо така конкуренція вам не підходить!бо якби Яна не була хвора, а стартувала гонку,то мене б мабуть заставили заявити її в чоловічу еліту бо вона ж віце-Чемпіонка Світу!по вашій логіці

Організація супер, питань нема.

Цікавлять повні протоколи всіх груп включаючи і юніорів і дівчат-любителів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавлять повні протоколи всіх груп включаючи і юніорів і дівчат-любителів

И нас тоже интересуют! Веришь!

И положения по соревнованиям не мы придумали. Мы ведь даже, вопреки тем положениям,(поддерживаю полностью решение главного судьи) ребят в общем зачете и отметили, и наградили. Вот, с протоколами - туманно все. Вы ж сами подавали списки, где-то там и результаты. Я так пологаю.

Моя предвзятость - это только восхищение и уважение к спортсменам. За их успехами большой труд. Но любители трудятся в других сферах, желая при этом быть, хоть как-то, причастными к спорту. Делаем себе, в меру сил такие вот празднички, которые, кстати, вы - спортсмены - еще не так давно, скажем... не уважали. Я горда безумно, что наши соревнования достигли такого уровня, что стали вам настолько интересны. Буду только рада, впредь, иметь такую уникальную возможность видеть вас в деле, вживую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...