Перейти до змісту

Плюш ХС. Оксамитовий Сезон.


ursa

Рекомендовані повідомлення

так. Народ! Треба терміново максимум матеріалу, бажано відео, для телебачення. Матеріал подавайте всирому виді - обробка буде проводитись на телебаченні при монтуванні роліку.

Для контакту звонимо: О67-ЗЗ-22-651

Всім наперед дякую, Олександр.

(Просто з цікавості) А для якого телебачення?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 209
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

так. Народ! Треба терміново максимум матеріалу, бажано відео, для телебачення. Матеріал подавайте всирому виді - обробка буде проводитись на телебаченні при монтуванні роліку.

Для контакту звонимо: О67-ЗЗ-22-651

Всім наперед дякую, Олександр.

(Просто з цікавості) А для якого телебачення?

А ви маэте до цього якесь відношення?

ПіСі:

цікаво - на тел., або в лічку!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

(Просто з цікавості) А для якого телебачення?

про студию Private слышал? :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вася(LENS), можешь выбрать себе уже аватарку. Вон, сколько снимков.

К примеру:

post-2946-1285087259,85_thumb.jpg

А здесь ты даже улыбаешься:

post-2946-1285087302,06_thumb.jpg

А мне больше всего вот эта фотография понравилась:

post-2946-1285087384,15_thumb.jpg

- Лили улыбается. Без фотошопа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мне больше всего вот эта фотография понравилась:

post-2946-1285087384,15_thumb.jpg

- Лили улыбается. Без фотошопа

для мене це теж найкраще фото. фотограф - майстер своєї справи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фотки скучнуваті. Практично беземоційні, основна маса з розряду "аби було", лінь додивлюватись галереї до кінця. Якщо порівнювати фото з різних луцьких гонок, то відрізняється на них тільки фон. <_<

Раджу нашим фотографам глянути ці дві галерейки, можливо щось з них для себе почерпнете:

1. http://www.boston.com/bigpicture/2010/07/2010_tour_de_france_-_part_i.html

2. http://www.boston.com/bigpicture/2010/07/2010_tour_de_france_-_part_ii.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фотки скучнуваті. Практично беземоційні, основна маса з розряду "аби було", лінь додивлюватись галереї до кінця. Якщо порівнювати фото з різних луцьких гонок, то відрізняється на них тільки фон. <_<

3.14здеть не мешки ворочать - спочатку прикупи фотіка а потім до нього необхідну оптику в районі 8-25 тис євро - і я з тебе ше на такі фотки зроблю <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну бачиш, в нас не тур де франс, і там супермегапрофесіональні фотографи) і місця інші, була б наша гонка на фоні Ейфелефої башні..) а так є і дійно хороші фотки)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3.14здеть не мешки ворочать - спочатку прикупи фотіка а потім до нього необхідну оптику в районі 8-25 тис євро - і я з тебе ше на такі фотки зроблю <_<

Ага, з такої логіки випливає, що якщо посадити чайника на топовий карбоновий підвіс то він виграє гонку :D

Справа не в ейфелевій вежі і не в оптиці за 8-25 тис. євро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3.14здеть не мешки ворочать - спочатку прикупи фотіка а потім до нього необхідну оптику в районі 8-25 тис євро - і я з тебе ше на такі фотки зроблю <_<

Ага, з такої логіки випливає, що якщо посадити чайника на топовий карбоновий підвіс то він виграє гонку :D

Справа не в ейфелевій вежі і не в оптиці за 8-25 тис. євро.

ГГГ покажи мені хоть одну фотку учасника на Тур де Франсі на "Україні" сфотканого крупним планом камерою мобільного телефона з відстані 20-50 метрів і ми продовжимо дискусію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да када ж вы перестанете вбрасывать говно на вентилятор?

ЗЫ. У нас еще и раздел ФОТО есть, тудыть попрошу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Вражень повні штани...Як для першого разу і для любителя це взагалі КУУУЛ, навіть МЕГАКУЛ!!! :rolleyes:

Вибачте якщо повторюсь, але дякую за теплий прийом, відчував себе як бивалий в тусі однодумців...

Про фото...фото класні фоток багато...

Про гонку...За 2 дні до гонок попробував трасу, коли зїжав по уклону вниз там де старт був у нас розвинув 55км/год (показав СІГМА, тобто реально це 65км/год)...не впорався з керуванням на сухому піску і полетів кувирком десь у кущі, думав ключицю зламав...ДЕННІССМАЙЛ мій ФРЕНД зібрав мене і бергамонта до кучі і в травмпункт...Думаю ну все по гонці і тд. і тп...Перелома не було, але значне ушкодження плеча.

І тут то не зміг втриматись,все таки "бажання покрутити педалі" перемогло ФАСТУМ+Анальгін і вперед...

Про ХАММЕР...Продаю свій Грандіс і оформлюю пожиттєвий кредит на ХАММЕР :0003::0003::0003: Хай живе той Америкос що придумав цю ТАЧІЛАВАМАНА. Дякую власнику за тест драйв по крутим преріям Гаразджи :0002::D

мен...бодямен

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фотки скучнуваті. Практично беземоційні, основна маса з розряду "аби було", лінь додивлюватись галереї до кінця. Якщо порівнювати фото з різних луцьких гонок, то відрізняється на них тільки фон. dry.gif

Раджу нашим фотографам глянути ці дві галерейки, можливо щось з них для себе почерпнете:

1. http://www.boston.co...e_-_part_i.html

2. http://www.boston.co..._-_part_ii.html

Відповім за фотографів, хоч і не знімав на змагання. кілька секунд перегляду запропонованих тобою галерей дає розуміння рівня фотографів та їхньої техніки, а також рівня гонорарів за ці фото.

у нас фотографи працювали заради простого задоволення - тобто для себе, тебе, мене і ще купи людей котрих просто хотіли зберегти на пам"ять у своїх кадрах. вони не  ставили за мету зловити кадр достойний розворотів газет та журналів,  навіть якби був такий то їм навряд чи хтось заплатить більше сотні гривень. Ді менезапрошував як фотографа, а я приїхав як учасник - не знаю що вийшло краще, у самого було величезне бажання взяти фотік і бігати по трасі, але більше хотів її проїхати - останнє перемогло.

тому давай цінувати тих хто тратить свій час, зношує техніку в польових умовах заради того щоб просто на па"ять залишити ці прекрасні моменти змагань.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фотки скучнуваті. Практично беземоційні, основна маса з розряду "аби було", лінь додивлюватись галереї до кінця. Якщо порівнювати фото з різних луцьких гонок, то відрізняється на них тільки фон. <_<

Раджу нашим фотографам глянути ці дві галерейки, можливо щось з них для себе почерпнете:

1. http://www.boston.com/bigpicture/2010/07/2010_tour_de_france_-_part_i.html

2. http://www.boston.com/bigpicture/2010/07/2010_tour_de_france_-_part_ii.html

провокатор.:-)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фотки скучнуваті. Практично беземоційні, основна маса з розряду "аби було", лінь додивлюватись галереї до кінця. Якщо порівнювати фото з різних луцьких гонок, то відрізняється на них тільки фон. <_<

Раджу нашим фотографам глянути ці дві галерейки, можливо щось з них для себе почерпнете:

1. http://www.boston.com/bigpicture/2010/07/2010_tour_de_france_-_part_i.html

2. http://www.boston.com/bigpicture/2010/07/2010_tour_de_france_-_part_ii.html

провокатор.:-)?

Троль :jeer:

Чи конструктивна критика сьогодні це провакація?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мої враження + відео з гонки.

цитата:

хочу подякувати оргам і всім причетним – організація гонок, “водопої”, траса, видовищність, загальна атмосфера свята – все було просто клас! Траса була дуже цікава, купу класних місць як для катання, так і для зйомки. Дрібні горбочки на тоненьких лісових просіках повністю вибивали з ритму, але зате прямі ділянки, крутий спуск перед фінішом та вода на фініші (дякую, пані Іра!) додавали сил. Під час проходження першого кола не раз закрадалася думка – “та ну її, ту гонку – краще буду відео знімати”, але вже на початку другого кола організм ввійшов в ритм і я навіть обійшов когось із “Любителів” на підйомі. Друге коло пролетіло досить швидко, відпрацювалася техніка “прольоту” зигзагоподібних поворотів і на широкому спуску перед в’їздом в ліс я навіть ще когось обійшов. На третьому колі намагаюся наздогнати чувака в жовтій формі, доганяю його аж на середині четвертого кола, кручу собі далі, аж поки на підступній “пральній дошці” не злітає мені ланцюг icon_sad.gif (( Чувак в жовтій формі та ще один дядя після нього мене, ясне діло, тут же обходять, я швиденько чіпляю ланц і “вйо” їх доганяти. Доганяю на виїзді з лісу “дядю, що після нього”, і ось – останній кілометр до фінішу. На всякий випадок перепитую колір таблички в чувака в жовтій формі (думаю, може в нього не зелена і він не з моєї категорії icon_smile.gif ), готуюся ставати на педалі – і тут ланцюг остаточно вирішив, що з нього вистачить icon_smile.gif Рветься, падлюка, на самому підйомі.. “Жовта форма” швидко віддаляється, а я, недовго думаючи, починаю бігти разом з велом. Добре, що бігти мені лишилося всього якийсь кілометр icon_smile.gif

В результаті, правда, поки я вибіг на підйом і накатом з нього з’їхав, довелося пропустити всіх, хто не зійшов з траси в категорії “Любителі”, дівчат з категорії “Завзяті” (в основному біг з велом саме через них – не хотілося аж так вже зовсім все “здати” icon_smile.gif ) і ще, по-моєму, когось з “Ветеранів”. Але головне – доїхав-таки ;)

за відео і монтаж дуже не бийте - реально схарився то все клеїти - так шкода вирізати когось, всіх хотілося показати..

лінк на відео, для тих кому "влом" йти по першому лінку на блог - відео 720p 4Mbps

ще раз всім дякую - було дуже класно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Чи конструктивна критика сьогодні це провакація?

давай я знайду відео з якогось чемпіонату світу по кроскантрі і ти будеш сидіти дивитись і парити мозгі собі висновками з того що побачищ - тобі цього хочеться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ви маэте до цього якесь відношення?

ПіСі:

цікаво - на тел., або в лічку!

про студию Private слышал? :smile3:

Раз ви то для себе особисто робите, тоді вибачте я помилився адресою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мої враження + відео з гонки.

за відео і монтаж дуже не бийте - реально схарився то все клеїти - так шкода вирізати когось, всіх хотілося показати..

лінк на відео, для тих кому "влом" йти по першому лінку на блог - відео 720p 4Mbps

ще раз всім дякую - було дуже класно! :ok:

бити тебе не будемо. Відео суппер! :smile-zachot: навіть є момент завалу групи в еліті на першому підйомі! :0011:

пісі:

з тебе і монтажка і сирець в HD-форматі.

не даш - :mdr:

а даш - :friday:

;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Видео - шикарное. Особенно впечатляет, как элита валит километровый подъём... Такое не часто увидишь на видео, а живьём - воообще нет шансов увидеть.

Риспект оператору и водителю :)

По фото - всё правильно. Причём с обеих сторон :)

Первое - скучноватые, да. Второе - снимали для всех и на шару. И за это спасибо.

Техника тут ни при чём. Тут важнее желание сделать хороший кадр. И умение, конечно.

Когда-то я сам пытался снимать гонку, устав от просмотра однообразных фоток, и понял, что это очень непросто ;) Ради интересных кадров нужно очень и очень постараться. И далеко не факт, что получится хотя бы десяток.

Неоднообразные кадры бывают, посмотреть, например, фотки Халфа с первой гонки в парке на Потебни - там есть парочка очень неплохих.

Чтобы было красиво - нужно нанимать профи, специализирующегося именно на спортивных мероприятиях. Или искать очень увлечённого любителя, готового потратить время на съёмку - да только вот проблема: если он безразличен к байку - то особо интересно ему не будет, в итоге может получиться качественно, но скучно; а если он сам байкер - то ему будет интересно наблюдать, и это может сказаться на качестве и пропуске зрелищных моментов (ну не разорваться же ему) :)

А вообще - килотонны фоток не нужны. Чтобы сложилось впечатение о гонке - достаточно 10-15-20 фотографий ;)

Вот навскидку две фотки - и кто скажет, что они скучные? IMG_2020.JPG 15899637i.jpg

С имеющегося материала можно сделать очень даже хороший презентационный альбом. А уж для личных альбомов (участников) тут просто огромное количество материала :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фотки скучнуваті. Практично беземоційні, основна маса з розряду "аби було", лінь додивлюватись галереї до кінця. Якщо порівнювати фото з різних луцьких гонок, то відрізняється на них тільки фон. <_<

Раджу нашим фотографам глянути ці дві галерейки, можливо щось з них для себе почерпнете:

1. http://www.boston.com/bigpicture/2010/07/2010_tour_de_france_-_part_i.html

2. http://www.boston.com/bigpicture/2010/07/2010_tour_de_france_-_part_ii.html

ну Вы,молодой человек, и сравнили. Уровни фотографов совсем разные. на тур дэфранс элита мировая спортивных фотографов снимает. а тут местные любители снимали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кому не шкода трафіку :)

PlushXC2010_Lutsk_AVHCD_FullHD_60i_16Mbps_AC3_48KHz_192Kbs.m2ts (1,2 Гб)

PlushXC2010_Lutsk_AVHCD_FullHD_50i_16Mbps_AC3_48KHz_192Kbs.m2ts (1,2 Гб)

PlushXC2010_Lutsk_AVC_INETHD_30p_8Mbps_AAC44100_96bps.mp4 (0,6 Гб, вдвічі більший бітрейт чим в того відео, що на vimeo)

весь "сирець" важить щось під 8 Гб (AVCHD, FullHD, 16Mbps, 5.1 Dolby Surround) - тому його постараюся якось завтра аплоаднути.. або може хтось буде їхати зі Львова (чи з Києва на вихідних) - то можу на флешку це все залити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...