Перейти до змісту

Плюш ХС. Оксамитовий Сезон.


ursa

Рекомендовані повідомлення

так для себе. цікаво виходить круг 4.3 км Студент проїжає 18.45 це по 4.36хв\км, чесно кажучи я пробіжу швидше. :)

Математик хреновий :D Це виходить біля 13км/год. Для студента нормально, йому ще учитись :0002:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 209
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Альпініст, тебе до траси любителів ніхто і близько не підпустить. Так шо будеш бігать в елітну горку! Там десь на 400 метрів більше, тобто 4,7км.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я би теж тобі рекомендував записуватись в еліту. От Андрюха, Командор і Лекс не послухали пораду. :mdr:

І де тепер вони?

:blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім привіт а коли як і де буде проходити реєстрація бажаючих прийняти участь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, можешь тут в теме регаться, или на БайкПортале, когда будет там открыта регистрация...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для аматорів середній час кола який приблизно має бути?

А то останнім не сильно хоца приїхати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для аматорів середній час кола який приблизно має бути?

А то останнім не сильно хоца приїхати.

Яка різниця який час. На гонці важко щось прогнозувати, всяке буває і зі всіма, тому гарантій, що приїдеш останнім немає ніяких :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для аматорів середній час кола який приблизно має бути?

А то останнім не сильно хоца приїхати.

Я на велі сижу всього два з половиною місяці, за цей час за спиною вже три гонки, одна з яких "Король гір".

То я тобі скажу: Ти головне взагалі доїдь! це вже результат! якщо ти пройдеш трасу - ти вже переміг!

Тобто, ти зміг розрахувати свої сили, а далі - далі ти вже будеш працювати на результат!

так шо логінся і борись! в першу чергу з самим собою, а далі - з соперниками!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Во-во. У меня на первой гонке было жуткое желание сойти после первого круга. Но подбадривающие зрители добавили сил и я доехал :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для аматорів середній час кола який приблизно має бути?

А то останнім не сильно хоца приїхати.

Я на велі сижу всього два з половиною місяці, за цей час за спиною вже три гонки, одна з яких "Король гір".

То я тобі скажу: Ти головне взагалі доїдь! це вже результат! якщо ти пройдеш трасу - ти вже переміг!

Тобто, ти зміг розрахувати свої сили, а далі - далі ти вже будеш працювати на результат!

так шо логінся і борись! в першу чергу з самим собою, а далі - з соперниками!

Я взагалі то на велосипеді катаю вже більше як 10 років але в змаганнях беру участь уперше от і мандражирую.

Завтра поїду пробувати трасу можливо разок проїду на час.

Яким шляхом краще і ближче їхати до траси?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яким шляхом краще і ближче їхати до траси?

Смотря откуда ;)

Ровенская трасса, через Гаразджу, через мостик над озером, а дальше вперёд и вверх мимо кладбища :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А про 19 число - не знаю, так решила хозяйка трассы, думаем, что в воскресенье все ж больше народу будет свободно.

По поводу проведения гонки в воскресенье.

Пообщался я с народом, и вот, что выяснил.

Гонки кубка проводились по субботам. Именно потому, чтобы собрать больше народа, приезжего народа. Локальникам-то всё равно, а вот гостям (издалека и не очень) в понедельник, к примеру, на работу, и что тогда? Как показывает опыт, "сливки" разъезжались по домам сразу после финиша...

Пока не поздно, может, принять во внимание опыт предыдущих шести гонок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А про 19 число - не знаю, так решила хозяйка трассы, думаем, что в воскресенье все ж больше народу будет свободно.

Пока не поздно, может, принять во внимание опыт предыдущих шести гонок?

Решайте, как хотите, я одна этого не решаю, на мне трасса, даже не гонка. Мне этот же опыт предыдущих шести гонок подсказывает, что удобней всем в воскресенье. Хоть и надо спешить в понедельник, но не нужно спешить в пятницу. А суббота у многих рабочая, в отличии от воскресенья

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А у многих и воскресенье - рабочий, а выходной только по понедельникам ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В упор не доганяю для чого організаційні питання обговорювати на форумі О_о ?

Мож давайте зробимо голосувалку "В який день краще всього проводити гонку" і тоді визначимо, як краще?

І взагалі, є якась одна людина, відповідальна за ГОНКУ? Чи всі потроху за все потроху?

Це так, маленький офтоп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мож давайте зробимо голосувалку "В який день краще всього проводити гонку" і тоді визначимо, як краще?

угу. и получится по результатам, скажем, среда, 4.30 утра :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І взагалі, є якась одна людина, відповідальна за ГОНКУ?

Відповідальний за гонку - Di , відповідальний за трасу - odna. Головний суддя - Вячеслав Березін aka Berleon ("Велозона"). Секретар змагань - є сестричка odnoi особи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, предваительно зарегались:

Гунько Алексей (рыжий) - Днепропетровск

Дорофеев Виталий (TheSpy) - Луганск

Мельник Віталій (Melnik) - Черкаси, Київ

и

Коломиец Надежда (Lucky) - Харьков

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Орієнтовний час кіл (траса злегка підмочена):

коло Еліти - 19:59

коло Аматорів - 18:45

для еліти і аматорів різні кола? де ви таке бачили?

Пиредлагаю просто : "Плюш ХС".

не годиться. карколомний плюш більш агресивніше звучить(звичайно, якщо траса справді карколомна)

Тут возникла совместная идея в связи с названием сделать логотипчик для гонки такого плана:

logoplush.png

Красный и синий (на ленточке) символизируют трассы любителей и элиты :)

А в качестве призов или просто на память каждому участнику давать такую (похожую) игрушку (брелок) :D

дуже крута ідея!!! але було б ще краще (звісно якщо будуть спонсори), якби це був не брелок, а м`яка іграшка

Пиредлагаю просто : "Плюш ХС".

Согласен с названием! Нужно срочно в течении двух дней подготовить положение и запустить на все борды.

Времени очень мало. Надо делать такие категории: девушки (все вместе не делить на любителей и элиту).

мальчики: элита, любители, ветераны 40+ и запускать всех вместе в один заезд чтобы была борьба и заруба.

Львов показал что раздельные старты категорий не дали борьбы и растянули время на целый день.

старт треба давати гандикапом 1 хв. між категоріями. так було завжди і скрізь. хай навіть на цілий день. це ж буде цілий день свята у нас

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це змагання з крос-кантрі і порядок їх проведення ніхто обговорювати не збирається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bla bla bla

для еліти і аматорів різні кола? де ви таке бачили?

bla bla bla

не годиться. карколомний плюш більш агресивніше звучить(звичайно, якщо траса справді карколомна)

blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

дуже крута ідея!!! але було б ще краще (звісно якщо будуть спонсори), якби це був не брелок, а м`яка іграшка

Пиредлагаю просто : "Плюш ХС".

blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

старт треба давати гандикапом 1 хв. між категоріями. так було завжди і скрізь. хай навіть на цілий день. це ж буде цілий день свята у нас

Че это было?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...