Перейти до змісту

Мене дратує, коли...


erica

Рекомендовані повідомлення

...обьеденится...как коты в марте...

шикарний намьок :smile-zachot:

Ну если намек понял только ты, то придется тебе отдуватся :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Мене дратує коли хтось чавкає за столом, "дико бесит, хочется взять и бебать" а ще більше дратує коли чавкає з повним ротом :angry: :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене дратує вінда, яка при загрузці Мля!"№ким голосочком каже "привет", а при виключенні таким самим - "пака" :mdr: :mdr: :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мене ніщо не дратує... я лох? :D:g05::unsure:

А знаєте чому мене ніщо не дратує? а тому що "я спешу посмеяться над всем..." продолжение в подписи... :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нашелся шнурочек :rolleyes: он, собака дыка,упал за монитор :unsure: но я его выловил... :smile-zachot::0123:

ЗЫ: этот пост в ветку про "маленькие радости жизни" :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...бачиш в топіку три абсолютно беззмістовні, непотрібні та примітивні пости одного й того ж автора - і всі три підряд.

От як зверху :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

три абсолютно беззмістовні, непотрібні та примітивні пости одного й того ж автора

Ярчик,для этого и создана эта тема. Полезные, содержательные, глубоко нравственные,изумительно талантливые посты создаются в других темах.

С ув.Гетто :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

три абсолютно беззмістовні, непотрібні та примітивні пости одного й того ж автора

Ярчик,для этого и создана эта тема.

Якби ж то таке було тільки в цій темі... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дык ж сам понимаешь,иногда работа настолько приедается, что хочется подурачиться, пофлеймить, пофлудить.. :rolleyes:

вообще то для этого есть спец отдел на Борде "Грёбанный рабочий день" называется, но там всё как то уныло... а по всему форуму пищи для троллинга немеренно :D:smile-zachot:

шас меня отправят в баню :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мене ніщо не дратує...
а таки да... дратує... куда делся мой шнур юсб ????
нашелся шнурочек :rolleyes:

Якесь прям розТроєння особистості :)

p.s. Цілих 32 хвилини шнура шукав? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цілих 32 хвилини шнура шукав?

дык я в этот период ещё и людей обслуживал... так что всё по феншую :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

....коли, питають "що нового?" (в асьці, контакті) люди, які, по суті, і не в курсі, що в тебе було старого.

а найгірше, коли питає давній друг чи подруга. Ти з радістю ділишся новинами, запитуєш "а що в тебе?" і тобі відповідають кількома словами - все добре (нормально, по-старому) і діалог на цьому завершується. Питається: "якого милого було писати і цікавитися?" :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

....коли, питають "що нового?" (в асьці, контакті) люди, які, по суті, і не в курсі, що в тебе було старого.

а найгірше, коли питає давній друг чи подруга. Ти з радістю ділишся новинами, запитуєш "а що в тебе?" і тобі відповідають кількома словами - все добре (нормально, по-старому) і діалог на цьому завершується. Питається: "якого милого було писати і цікавитися?" :(

так и обычно начинают диалоги:

- Привет! Как дела?

- Привет. Клево! А у тебя как?

- Да тоже хорошо, слушай ...

[и дальше уже по делу]

так паро раз повториться и уже второй человек усвоит это и будет сам так начинать беседу.

я почти всегда так пишу или даже в реальном общении начинаю разговор,

но бывает и без продолжения, типа:

- привет

- привет

- как дела?

- норм

и все =), просто от нечего делать человек зашел в чат(скайп, аську), выбрал жертву и написал что-то по привычке...

например девушки так часто звонят куда-то, набирает номер какой-то подруги, а вот про что говорить еще мысли не было

буду теперь знать как нельзя начинать разговор =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

....коли, питають "що нового?" (в асьці, контакті) люди, які, по суті, і не в курсі, що в тебе було старого.

а найгірше, коли питає давній друг чи подруга. Ти з радістю ділишся новинами, запитуєш "а що в тебе?" і тобі відповідають кількома словами - все добре (нормально, по-старому) і діалог на цьому завершується. Питається: "якого милого було писати і цікавитися?" :(

просто от нечего делать человек зашел в чат(скайп, аську), выбрал жертву и написал что-то по привычке...

буду теперь знать как нельзя начинать разговор =)

та саме так і треба починати розмову :) але потрібно її хоч трошки підтримувати, а не просто спитати від нічого робити. Тут думаєш, що цікавляться твоїми справами, а насправді виходить, що людині нічим зайнятися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доганяємо Америку - колись Задорнов чудово висміяв цю привичку американців здороватись фразою: як справи. І дуже гарно це пояснили в фільмі Брат-2 http://media.film.ru/brat2/media/how_are_you.mp3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще мене дратує коли хтось ставить себе вище всіх, тіпа я више их они просто жалкие людишкі. :angry2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Відсутність елементарної культури і поваги до інших та до себе.

Приклад.....В "Сільпо" виділили дві каси для одиничних покупок (до 5 одиниць товару). Я вже була зраділа, а не треба було з цим спішити.

Люди тупо валять туди з візками, доверху набитими покупками, кількість яких в кілька разів перевищує тих п"ять одиниць. На зауваження касирів покупці не реагують, кричать, сваряться, придумують відмазки.

Та і зауважень касири вже не роблять - не допомагає :(

Соромно має бути за таке....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відсутність елементарної культури і поваги до інших та до себе.

Приклад.....В "Сільпо" виділили дві каси для одиничних покупок (до 5 одиниць товару). Я вже була зраділа, а не треба було з цим спішити.

Люди тупо валять туди з візками, доверху набитими покупками, кількість яких в кілька разів перевищує тих п"ять одиниць. На зауваження касирів покупці не реагують, кричать, сваряться, придумують відмазки.

Та і зауважень касири вже не роблять - не допомагає :(

Соромно має бути за таке....

А ще хочуть культуру... +500, мене це теж дратує.

А особливо дратує, коли наше шановне людство бидло смітить на кожному кроці, плюється, бухає і матюкається, коли заради якоїсь "супер-знижки" всі валять гуртом в кучу, пхаються бо не встигнуть купити кефір з супер-знижкою в 10 копійок, коли народ жмотиться заплатити в транспорті (а ще вякають, чого тарифи підіймають) і ще при цьому (sic!) хочуть в ЄВРОСОЮЗ!

Запам'ятайте, люди! Свиней у ЄС НЕ БЕРУТЬ! Поки ми не станемо культурними і не створемо культуру "для себе", а не для того, "щоб нас взяли в Європу",

ми будемо свинями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от коли перестанеш називати інших бидлом, і робити помилки у постах, тебе одразу запишуть до Євросоюзу :rolleyes:

ПеСе, ця тема так давно не спливала, я аж потумав, що у деяких життя налагодилось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...