Перейти до змісту

Мене дратує, коли...


erica

Рекомендовані повідомлення

Ми не можем ніяк розібратись: чи завжди те, що діється в наших головах, дієьтся саме у нас в головах, чи не завжди?

Через це і дратуємся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене дратують 90% знайомих які думають що знають більше за всіх але загальному від розуму що є 14 років в свої 21-22 далеко не відійшли

Дратує вінда з якою мені приходить працювати на роботі (по привичці запускаю всі проги підряд і воно звісає на пару хвилин) і люди які думають що нічого кращого нема при цьому яро це доказуючи (хоча в загальному і некоритсувались нічим вище ХР а про інші не віндові системи навіть говорити не треба так як вони про них і не чули)

Дратує коли мене називають програмістом (повбивав би)

Дратує коли хочеш комусь допомогти а вони тобі відповідають з насмішкою "Добре що ти такий розумний" (ппц я допомогти хочу а не виставти тебе дурним)

Дратують непунктуальні люди яких треба ждати по 20-30 хв хоча по телефону говорять уже доходжу/доїжаю

Дратує поп-музика (особливо наша вітчизняна)

Дратує бидло і люди які ведуть себе як бидло, але при цьому думають, що це круто

Раніше дратували продавці в вопаці що в центрі але зараз вони такі добрі стали (щось тут не чисто походу начальство того їх :0076::0023: )

... люди, які слухають музику на мобілках без навушників

... люди, які придумали мелодію на дзвінок телефону хазяйки, у якої я знімаю кімнату

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОФФ

Вже декілька разів переглядала цю тему.

Невже в нас усіх все аж так погано???

Колись на іншому, правда, сайті madkot створив тему "Ділимося радістю", де люди писали, що

-в когось в малюка прорізався зубчик

-сонечко світить

-давня подруга знайшлась

-і т.д.

Таку тему читаєш - посміхаєшся і настрій піднімається, а тут...

Колись давно мені подарували листівку з надписом: В жизни так много маленьких радостей. Желаю тебе (див. Вам усім) не пропустить ни одной!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oksana04, занадто чорно-білим все сприймаєш, людина яка не дратується, не може відчути і радість, так само як темрява є причиною існування світла. Люди, які достатньо щасливо живуть - зазвичай дратуються по усіляким дрібницям, відповідно нещасні люди радіють дрібницям. Порівнювати важко - в кожної людини є щасливі та нещасні періоди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oksana04, занадто чорно-білим все сприймаєш, людина яка не дратується, не може відчути і радість, так само як темрява є причиною існування світла. Люди, які достатньо щасливо живуть - зазвичай дратуються по усіляким дрібницям, відповідно нещасні люди радіють дрібницям. Порівнювати важко - в кожної людини є щасливі та нещасні періоди.

Я не порівнюю. Просто цікаво, чого немає такої радісної теми, яка б притягувала позитив? ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oksana04, занадто чорно-білим все сприймаєш, людина яка не дратується, не може відчути і радість, так само як темрява є причиною існування світла. Люди, які достатньо щасливо живуть - зазвичай дратуються по усіляким дрібницям, відповідно нещасні люди радіють дрібницям. Порівнювати важко - в кожної людини є щасливі та нещасні періоди.

Я не порівнюю. Просто цікаво, чого немає такої радісної теми, яка б притягувала позитив? ^_^

СТВОРИ ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oksana04, занадто чорно-білим все сприймаєш, людина яка не дратується, не може відчути і радість, так само як темрява є причиною існування світла. Люди, які достатньо щасливо живуть - зазвичай дратуються по усіляким дрібницям, відповідно нещасні люди радіють дрібницям. Порівнювати важко - в кожної людини є щасливі та нещасні періоди.

темрява і світло це одне. але дратівливість(не-) порівнювати із щастям(не-) то зовсім інше. здається, роздратування проходить швидше, ніж нещастя. і нещасні люди, які радіють (навчились радіти) дрібницям...хм, може не такі вони й нещасні? дивлячись, що для кого щастя. бо хто щасливо живе, але дратується по пустякам, то хз, чи такий вже й щасливий. може там спокою менше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мене дратує, що моя, скм, люба теща ходить до нас додому щодня і без попередження, як на роботу, скм.

А ще дратує, що іі (тещі, трясця їй) мама ходить до нас тоже як на роботу. Ні, як до себе додому.

Приходять, скм, і учать нас (мене) жити. Повбивав би. :mdr: :mdr: :mdr: :mdr: :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мене дратує , те що всі люблять коли їм лижуть зад! починаючи від школи і закінчуючи роботою!

просто хочеться взяти і сказать все що ти думаєш про свого боса, викладача, вчителя але не можеш , бо вилитиш з універа\роботи ! і ще мене дратують люди які люблять лизать зад іншим, ну ті шо подхаліми чи як їх там...

по стіні би розмазав таку людину!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о! Оце на днях зрозумів, що ще мене дратує: коли їсиш хліб з маслом і медом, а мед весь час хоче "втікти" і якщо не догледів, то одразу пальці стають "солодкими" :rolleyes: Це не так вже щоб прям дратувало, але напрягає трохи - замість смачного чаювання виходь така собі битва з медом ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о! Оце на днях зрозумів, що ще мене дратує: коли їсиш хліб з маслом і медом, а мед весь час хоче "втікти" і якщо не догледів, то одразу пальці стають "солодкими" :rolleyes: Це не так вже щоб прям дратувало, але напрягає трохи - замість смачного чаювання виходь така собі битва з медом ^_^

в тебе, напевно, якісь неправильні "пчьоли", і вони роблять неправильний "мьод" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Достали личности которые переходят на личности после того ,как у них закончились аргументы

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли знайомі викладають десятки або сотні майже однакових фоток, в яких немає ніякої гарної задумки, - наприклад 30 фото в сауні, 20 - після сауни за столом. От скажіть, невже комусь буде цікаво дивитися фото, де зображені 6 чи 7 людей майже в однакових позах за столом, або 100 фоток в нічному клубі в диму????

Дратує, коли заходиш подивитися новини вконтакті і окрім тупих статусів малолєток, нічого цікавого нема.

Підлітки 14-16 років пишуть через день: "Люблю тебе, мій котику, сонечку, зайчику, на все життя".

"Чмокаю вас всіх і люблю"

"Кохаю тебе, моє сонечко"

І думають, що всім цікаво слідкувати за їхнім особистим життям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дратує, коли заходиш подивитися новини вконтакті

нічого цікавого нема.

окрім тупих статусів малолєток

я знал,что ВКонтакте ето зло.

только-что,даже не знаю почему,был зверски раздражен кассиршей в Слоне своими тупорылыми вопросами.

-"чем розраховуватись будете:готивкою чи карточкою?"

как будто сказав "карточкою",а на самом деле дам купюры,она их не возьмет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

только-что,даже не знаю почему,был зверски раздражен кассиршей в Слоне своими тупорылыми вопросами.

-"чем розраховуватись будете:готивкою чи карточкою?"

как будто сказав "карточкою",а на самом деле дам купюры,она их не возьмет.

Вона робить свою роботу і ні в чому не винна. Уявіть, як її дратують такі покупці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вона робить свою роботу

хреновая у неё работа-дратувати покупцив

як її дратують такі покупці.

ето не ко мне ,я промолчал

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще про касирок в магазинах. Не те щоб дратує, але трохи примушує задуматись чи все в нормі у них з головою. А такі думки виникають, коли у них перед носом дістаєш пакет, розгортаєш його щоб покласти продукти, а вони питають: "Вам пакет потрібен"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще про касирок в магазинах. Не те щоб дратує, але трохи примушує задуматись чи все в нормі у них з головою. А такі думки виникають, коли у них перед носом дістаєш пакет, розгортаєш його щоб покласти продукти, а вони питають: "Вам пакет потрібен"?

Виною цьому "корпоративні стандарти поведінки з покупцем". Для касирів, як і інших працівників прописують коли дуже чіткі, коли більш загальні правила поведінки з покупцем. Потім, в міру свого інтелектуального розвитку і культурного рівня касирки намагаться їх дотримуватися (інакше їм "ріжуть" ЗП і премії).

Дещо почитати про Корпоративні стандарти поведінки з покупцем можна наприклад тут http://kontrakty.com.ua/show/ukr/article/10/3200663488.html

А, взагалі, намагайтеся не дратуватися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не дратуйтеся. Життя таке класне і нерозумно навіть хвилинку втрачати!

Живі і здорові - це ж чудово!!! Скільки людей мають проблеми з здоров"ям (онко, калясочники і т.д.). І ті намагаються радіти.

А ми, через якусь дрібницю гніваємося.

Невже така вже життєво важлива передача по ТВ, яку вам не дали подивитися?

Чи у Вас відвалилася нога через те, що хтось ненароком наступив на палець?

Не драматизуйте і не нервуйте!!!!

Шукайте позитив!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Як мене вже дістала ота передвиборна макалатура засунута в двері і положена в поштові ящики   :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ООО, якби ви знали, як дратуть дяді і тьоті, яким безпробудно вже місяці робила рекламу..... тігіпко-регіонало-бютіво-непанятнохто... в голові каша... а ще вони на вулиці мєлькпють всюди... %(....

І от коли вже здавалось би кінець.... нарешті... приходить до мене за три дні до виборів якесь блін чудо, хоче фотосесію і флаєр.....

так і хочеться сказати4 "Куди ти сунерся, дядя!? Там вже давно все поділили"

ггрррр, краще б буквар дітям надрукували чи просто ..... дали б мені:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...