Перейти до змісту

Тренування... щоденно ввечері.


Lexx_Giant

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 316
  • Створено
  • Остання відповідь

Що ж ти, дядько бородатий, підбиваєш людей на тренування коли мені не виходить...

ех, шкода, сьогодні пропущу, скоріше за все.

Обставини зіграли в мою користь. :0155: Поїду 100% ще й малого на шосері з собою візьму.

Народ активніше!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поїхав додому, на 19 буду біля Лесі. :0123: :0123: :0123:

З.І. Каски на голови повдягайте !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Покатушка - агонь.

Жаль, что на обратной группа порвалась. Я потерялась. В первый раз я на вашей тренировочке.:)

Буду щас судороги успокаивать. А вообще, даже не утомилась особо.

пс: Лекс, ты бескасочным "щеглов" раздал? Что-то они совсем тебя бояться перестали ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та не лише

бескасочным

. Я як мінімум двох із затичками у вухах нарахував. Третій(не будемо показувати пальцями) їхав усередині групи взагалі на шині, у якій повилізали "горби" камери. Лопнула б камера на першому ж гарному камінцю - завалив би чоловік 10 як мінімум. Пипець, коротше. :_14:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я зробив висновки.. тому другу половину покатушки їхали собі так, як нам було зручно.

На наступний раз.. попереду їдуть шосери.. за ними всі інші.

ШОСЕРИ.. блядь !!! Читають, як правильно давати і приймати зміну, а всі інші зарубують собі на де хочуть.., що як рвонула перша пара вперед.. то ніхто за ними не пре бо вони здають зміну!

А покатались люкс.. 30 середня.. 2 рази на трасі 50 їхали.) КУЛ!

Дякую всім за компанію !! )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трек. Дорога назад. http://www.sports-tracker.com/#/workout/Roman90/7m8anjvartgbcu10

Якщо вірити то витратилося 1800 ккал на дорогу туди й назад. :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні наша покатушка набула формату стада, дуже прикро, тому розворот з Дерно влупили з Максом вперед, за нами BlackFox та Богдан сіли, 31,3 була середня за всю дорогу, але це з врахуванням руху по Лесі Українки, та інших "повзінь". Прогрес є, це радує, закатуємось далі.

Від Дерно доїхали без змін на одному подиху, легкий фініш на знак Луцьк, і супер, біля Лесі думав ноги повідлітають, але це поки від не звички.

Lexx_Giant, ти на майбутнє, перед виїздом з такою купою народу проведи інструктаж, і все буде супер. Без образ.

Радує така кількість байкерів цього року, виїзджайте друзі, не закидайте своїх заліних коней пилитися по балконах, гаражах...на них треба їздити.

Треба їздити, щоб підтримувати себе в формі та бути здоровим. Кароч пишу як дєдушка :_07:

Скажу так, наступного разу перед виїздом Бородач дасть прип....донів, обумовимо наперед рух в колоні і все в шоколаді.

Всім дякую за компанію!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їхати в кінці групи, було просто пісєц як стрьомно. Перед мною два рази тормозили блокуванням колеса, постійно рвали то вперед то назад. Карочє вафлі. За Лексом їхати була зовсім інша справа). Дімаха і Макс, дякую за паравоз, докатував до Луцька вже на автопілоті, Танюха ніби теж)). Як ти казав, "Ноги вроді є, але вроді їх і нема". Давно вони не отримували таких про3,14здонів, ох як давно. Чудовий вечір, дайте два.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проснулась и одна мысль только - если человек не умеет ездить в группе и не хочет учиться ездить в группе, на какого хера ехать на шоссейную тренировку?

Я так кайфанула за Лексом и Кмд до Дерно, а назад мне Соболь подвернулся. Думала он делает, как надо, а у него были судороги, ему было не до группы. Я и не знала, что нужно было встать в Дерно. Весь кайф поломался.

С нетерпением жду следующего поезда раза :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Враховуючи мій перший виїзд на шосе, поматрасили прикольно :)

Їду норм, а от на ривок поки не вистачає.

Відчувається скатаність з Лексом, роки тренувань :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Додам...

Пари формуються приблизно по силі.. і їдуть рівняючись по передньому колесу. Якщо вивалює один з пари... другий стає в хвіст групи.

Якщо хтось приєднується до групи... то він має ПРОПУСТИТИ ГРУПУ, спуститися в її кінець.. по ходу знайти собі пару.. і тоді вже можливі варіанти переміщення по групі в залежності від його вміння їхати саме в групі.. і виходячи з того на скільки він буде корисним для неї. Але.. якщо пара не знайшлася.. то він стає В ХВОСТІ групи і не жужить !!! ))

Ще нюанс.. від того хто стоїть за парами, які виходять на зміну.. теж у великій мірі залежить комфорт групи... перша статична пара.. назвемо її так умовно... має акуратно прийняти пару, яка прийшла зі ізміни і без дьоргань продовжити рух... бо вони в той момент коли відбувається зміна стають для основної маси ПЕРШОЮ парою. Бажано щоб в ній був хоча б 1 шосер.. або той.. хто хоч якесь має поняття САМЕ РОБОТИ на цьому місці.

Далі.. обовязковий дубляж жестів по групі, як мініму до двох її третин... і взагалі візьміть собі за правило.. побачив, що перед тобою щось показали.. ПРОДУБЛЮЙ !!! покажи це тому хто їде за тобою.

Як показали покатушки.. це стосується ВСІХ учасників групи. Вчимося разом.. бо їдемо стрьомно і навіть туристи а також гонци (хоч і любителі) зі стажем врубують в групі тупого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прокинувся зранку з думкою, що буде кріпатура. А її нема.

Тому: "Є бажаючі на сьогодні? " :g33:

Будемо спільно вчитися культури поведінки в групі та нарощувати темп. Давайте до обіду визначимось, щоб знати як планувати вечір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проснулась и одна мысль только - если человек не умеет ездить в группе и не хочет учиться ездить в группе, на какого хера ехать на шоссейную тренировку?

Я так кайфанула за Лексом и Кмд до Дерно, а назад мне Соболь подвернулся. Думала он делает, как надо, а у него были судороги, ему было не до группы. Я и не знала, что нужно было встать в Дерно. Весь кайф поломался.

С нетерпением жду следующего поезда раза :)

Я згідний, але трактористи особо не відставали, хоче деякі руйнували мішок. ну і на шосерах були кадри що робили невідомо що, навіщо ставати в середину колони і пертися посередині, питання як після такого їхати заднім? і ще одне навчитися і натренуватися правельно можна лише від досвідчених людей! не думаю що ти їхала ідеально в перше своє тренування! тому це все діло тренувань і досвіду!

Разу достатньо ! ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Дімаха.

Я буду і готовий попрацювати на групу і повчити народ. Рулив групою зі 100 чоловік.. чуть досвіду маю.)

З.І. Перше правило.. Всі маневри робити ПЛАВНО, ПЕРЕДБАЧУВАНО і ЗРОЗУМІЛО !!!

Відтягнувся попити.. з тобою відтягнулася твоя пара, попив і плавненько зайняли своє місце.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не думаю що ти їхала ідеально в перше своє тренування! тому це все діло тренувань і досвіду!

На детский выпад не поленюсь ответить. Я ехала на подвесе с шоссерами, у меня была одна задача продержаться, как можно дольше. И я хочу учиться ехать в группе. Стараюсь, как могу, когда в глазах черная вода. На идеал, само собой, не предендую.

Был момент, я поздно заметила жест Командора и ниче лучше не придумала, как обозначить ямы, вильнув вправо. Но я пыталась обозначить, мне то по бую, я могла и так через них проскочить. Получила от Лекса сразу, но не в обиде. Тренировка, есть тренировка. И тут мы все на равных получаем, без поблажек.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Флягу (буває) перепригував... про гальма якось і не думав...))))

Навчимось, все буде люкс.. головне бажання вчитися і в чомусь прищемити свої амбіції на благо групи.

Повернеться з торицею... особливо кайфануть ті.. хто прийме участь у двіжусі.. яка починається за паро км до знака "ЛУЦЬК".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Флягу (буває) перепригував... про гальма якось і не думав...))))

Навчимось, все буде люкс.. головне бажання вчитися і в чомусь прищемити свої амбіції на благо групи.

Повернеться з торицею... особливо кайфануть ті.. хто прийме участь у двіжусі.. яка починається за паро км до знака "ЛУЦЬК".

коли і де старт?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну.. де.. думаю відомо.)

А от КОЛИ.... то думаю на 19:00.. бо бато народу працює до 18 год.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...