Перейти до змісту

Тренування... щоденно ввечері.


Lexx_Giant

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 316
  • Створено
  • Остання відповідь

Буду сьогодні.Всім відразу скажу що я поновому переєструвався,колишній нік "Діма".Це я.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lexx_Giant Ну тоді і я приїду і, може з міста випроваджу. Що з собою брати, є шолом, інструменти, на техніці сьогодні їздив, ніби справна, насос є, аптечки намає (є лише серветки, сухі, вологі)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цього достатньо.

Не бери рюкзака...і флягу наповни, ланцюга протри і змаж... надуй гуму до 3.5 мінімум.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фляги на раму немає нажаль, немає зараз чим заміряти, до скількох надую (цеп зараз протру, змажу і знов протру). Спробую покрепше накачати. В мене стальний підвіс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОГО! Думав доїхати до Гаразджі, але трохи захопився і заїхав у Звірів, з групою середня ~30, їхав додому, то впала до ~27.

За сьогодні мій ашан наїздив ~75 км і від нього нічого не відкрутилося..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От це молодець.. Бачиш.. а ти казав.... не готовий, байк гавно.. ща там щось придумував.))) Прикатуй ще.

Кльово катнули... 78 км в мене на спідометрі... )))) Від дому, до дому... ноги землі не торкались.)))))

І фініш хороший..))) :0129:

З.І. Трактористи молодці.. тримались до останнього.)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кожен раз сер. швидкість більша і більша). Вже перед Дерном притопили. І як верталися назад в Гараджі притопили, 39 - 40 тримають і ще й на гірку наярюють. :g33:

Сьогоднішній трек назад майже від самого Дерно до вїзду в Луцьк.

Середня 34 км.год!!!!!! :blink: на протязі 23 км. Макс-46.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наступний раз завтра? Ви в Дерно не відпочиваєте?

Дякую за пораду, підкачав колеса і він ніби сам поїхав))

Ще флягу може якусь втулю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шкода мені невийшло, я вже був їхав переодітися :0138: , як раптом почув що каретка співає :0146: , завтра на то :0143:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гарно проїхали!!! Команда те що треба!!!

По швидкості супер, тримали ритм 35-40км\год. :0095:

Дякую всім за компанію... :101010:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені також нажаль невийшло, дача травою заростає, вже задовбався косити, мож сьогодні відкошу від косіння)))

їдемо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна було б, ТО вже пройдено, залишилося обкатати. цікаво скільки людей буде бо може покупатися краще згонити, поки погода.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра точно поїду,вчора не вийшло,різко змінились обставини,а повідомити не міг оскільки ще на борді мені треба написати 4 повідомлення і в мене закінчеться ліміт повідомлень і зможу друкувати скільки завгодно.Завтра на яку годину???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене тож.. чуть різко не змінились обставини, як я ту хмару побачив на Львівській.)))))

Як завжди... на 19:00.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні хочеться покрутити педалі..... на дистанцію 40км чи 100 км

Хто За??? :0020:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

буду, поідеї з Максом, хотілось би поменше, адже попереду (якщо не буде ніякого форс-мажору) чекають 300 км Бревету

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Докрутимо дол Дерну..а там побачимо..

Дьоргатии полюбе ніхто не буде... Будемо їхати в спокійному розміреному темпі.. З гірок, звичайно, пригальмовувавти не будемо.))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо буду то теж лише до Дерна, або й раніше.Напрягатися в жару не хочеться :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...