Перейти до змісту

Тренування... щоденно ввечері.


Lexx_Giant

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 316
  • Створено
  • Остання відповідь

І я тебе бачив) Встиг тільки привітатись на Лесі Українки.) Жаль, що пізно побачив пост - приєднався б.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жаль що сьогодні був на роботі,а так приєднався.У вівторок зможу виїхати в 19.00 від Лесі,проїхатись км 50-90.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так во вторник КК тренировка у нас с Dgura же. бери ведро для адреналина и приезжай. если что сломается, мой механик посмотрит :smile3:

heQ2c.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Я сегодня проехался. Так в сторону Ровно хорошо ехалось ;) Хорошо что хотел досмотреть этап Тура и за Зверовым решил развернуть оглобли :) Назад на открытых участках дороги реально сдувало. Ветер вмордяшно-боковой :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, меня тоже, чуть не унесло в Ровно. Но я вовремя догадалась, от куда ветер дует :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та я тоже догадывался, но только развернувшись понял насколько он сильный и порывистый.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...
  • 2 року потому...

Бачу вмерла ця темка.. жаль.

Я от думаю.. мож в кого є бажання поматрасити зі мною на перших порах.. скажімо Дерно.. ммм?

А то шось взяла мене така ностальгія.. шо капєц.))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз частина людей перелізла в ФБ

Ось група Луцькі трейли https://www.facebook.com/groups/431005237058987/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Тема ап. Сьогодні виїзд 17:05 від прохідної заводу МОТОР. Маршрут  вишків- жидичин- рівн.кільце- гараджа піддубці- дерно. І назад. Буду радий будь якій компанії, темп покатушно тренувальний,гнати ніхто не буде,задача в сідлі провести 3 години. Тел для довідок 09пять-сто 40-сім9-нуль9. Сергій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, KO3AKCIPKO сказал:

Тема ап. Сьогодні виїзд 17:05 від прохідної заводу МОТОР. Маршрут  вишків- жидичин- рівн.кільце- гараджа піддубці- дерно. І назад. Буду радий будь якій компанії, темп покатушно тренувальний,гнати ніхто не буде,задача в сідлі провести 3 години. Тел для довідок 09пять-сто 40-сім9-нуль9. Сергій

 

Я завтра в другій половині дня планую. МТВ. Грунти. Середня 20км/год+. відстань 35-40км

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 11.05.2018 в 12:14, KO3AKCIPKO сказал:

Тема ап. Сьогодні виїзд 17:05 від прохідної заводу МОТОР. Маршрут  вишків- жидичин- рівн.кільце- гараджа піддубці- дерно. І назад. Буду радий будь якій компанії, темп покатушно тренувальний,гнати ніхто не буде,задача в сідлі провести 3 години. Тел для довідок 09пять-сто 40-сім9-нуль9. Сергій

Пізно побачив. А чого ти не пишеш у ФБ? Зараз всі там.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...