Перейти до змісту

Коли включать?


P0HIH

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 199
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

2 роки тому терпів негаразди із гарячою водою - плюнув, і поставив бойлер.

2 роки я не знаю, що таке "немає гарячої води", хіба вимкнули електрику і холодну воду.

ты горячую воду отключил полностью или включаешь бойлер только когда такие "плановые отключения"?

(я тоже, когда увидел, что в этом году отключат воду на целый месяц, поставил себе бойлер..теперь вот думаю - может мне и не отключать его...идут они лесом со своей еле горячей...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже 8 років стоїть бойлер - забувся як то в тазіку митися :smile-zachot: .

А якщо хочете знати коли включать гарячу воду у вашому будинку - запитайте бабульок, які живуть у вашому будинку. Ті ВСЕ знають!!! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

georg, перекрив. І не користуюся взагалі. За 2 роки ніразу не вмикав.

Бойлер працює 24/7.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто знає коли включать гарячу воду? :0065:

бо вже почав звикати приймати холодний душ :0117:

В МЕНЕ Є ДУЖЕ ГАРЯЧА ВОДААААА!!!!

Мали по графіку включити вчора. Сьогодні вранці вже є.

а який у Вас район?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 роки я не знаю, що таке "немає гарячої води", хіба вимкнули електрику і холодну воду.

не дай Бог чтобы Кропиве отдали в концессию облэнерго или водоканал.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кропива напевно має якусь частку від продажу бойлерів...........

звичайно бойлер то добре, але вразувати момент шо періодично виключають то холодну воду то світло, то і він не допоможе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от ви й темнота... просто всі як один записались в позаштатні кореспонденти бабко-сємко-інформ :)

кропиві невигідно не подавати воду і зупиняти котельню

планові зупинки для чого? правильно для ремонтно-профілактичних робіт по експлуатації теплових мереж. а мережі експлуатує хто? правильно, луцьктепло. а підпорядковується луцьтепло кому? правильно, міськвиконкому, управлінню жкг разом з шибою. значіцца в звязку з проведенням таких робіт (ремонтно-профілактичних) думаєця мені що то кропива отримав лист від мега "найгавнішого міста" з розпорядженням з такого-то числа зупинити подачу теплоносія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

планові зупинки для чого
для ремонтно-профілактичних робіт

то раніше так було і ці планові зупинки не затягувалися на місяць(ці)

банальщина - економія. закінчення опалювального сезону, нафіга подавати гарячу воду в систему? зайвий головняк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в моєї подружки того року включили тоді і коли в батареях стало тепло....і графік їм давали коли коли включать......а от вирішили шо уключить нада саме в жовтні..........

Цього року, з оглядкою на вибори, напевно, включать по графіку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В МЕНЕ Є ДУЖЕ ГАРЯЧА ВОДААААА!!!!

Мали по графіку включити вчора. Сьогодні вранці вже є.

а який у Вас район?

пр-т Волі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це вже стало традицією :  "Каждый год 31 декабря мы с друзьями ходим в баню" (С)

а мені пофігу, я  на морі   тут води гарячої не треба  40 градусів . море як ванна з гарячою водою,  холодна горілочка, пиво квас,  приходиш на обід  замовляеш  її рідненьку  і бігом купатися  прямо в одязі,  поки все принесуть  уже й обсохнула :0003:   трохи секасу не хватає , але це діло нажевне  :rolleyes:

так що там на 40-й ще без води ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схожа тема вже є

В мене наприклад виключили точно по графіку, а дата коли мають включити ще не настала(19.07 - 17.08). Якщо 17-18 води не буде можна буде знову кричати шо деякі люди шиба, кропива мудакі...

З.І. А без гарячої води звичайно незручно, але не смертельно, давно звик холодною митись.

Ну и 17 число настало, и где моя горячая вода??????????????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ура!!!! Из гарячего крана течет вода, правда холодная еще, может к вечеру нагреется............ :0123:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ура!!!! Из гарячего крана течет вода, правда холодная еще, может к вечеру нагреется............ :0123:

Соборності 32А - дуля з маком, а не гаряча вода.

Навіть холодна не тіче з гарячого крана.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Из гарячего крана течет вода, правда холодная еще, может к вечеру нагреется..........

Якщо вода вже є, то скоро буде і гаряча

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ура!!!! Из гарячего крана течет вода, правда холодная еще, может к вечеру нагреется............ :0123:

Соборності 32А - дуля з маком, а не гаряча вода.

Навіть холодна не тіче з гарячого крана.

...Доки по традиції бігав з кастрюлями, з гарячого крана шось побігло. Щоправда, холодне.

Практика показує, шо скоро має бути гаряча.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, буде прикольно прийти з роботи, а тут на тобі гаряччу воду включили...

Я вот на ето надеюсь. :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...