Перейти до змісту

Коли включать?


P0HIH

Рекомендовані повідомлення

Ну нету у меня тех. возможности повесить бойлер , когда делали ремонт то про него не думали   а надо было 

а повесить просто сверху и по плитке пустить трубы и провода, это как то не по феншую, да и электрика в ванной, стремновато, еще током шарахнет  

В туалеті над зливним бачком висить 100 л бойлер і клав він свої труби і дроти на фен-шуй. Тобто, йому не обов'язково бути у ванній.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 199
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

SunSeth , ОК , куда ??? і яким чином підєднатися до ванної, стєенку довбати?   :angry2:  тоді новий ремонт потрібно, а ми поки не готові до такого 

82d56c4bead7.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тоді новий ремонт потрібно, а ми поки не готові до такого 

грійте в каструлях

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SunSeth , ОК , куда ??? і яким чином підєднатися до ванної, стєенку довбати?    :angry2:  тоді новий ремонт потрібно, а ми поки не готові до такого 

а що слабо головою нормально подумати - не знаєш - запроси сантехніків: вклинюєш труби від бойлера в стандартну трубу гарячої води і все

post-2373-1283295912,64_thumb.jpg

post-2373-1283295925,68_thumb.jpg

post-2373-1283295912,64_thumb.jpg

post-2373-1283295925,68_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бойлер - это кипятильник. Какое нафиг разрешение??? Вы о чём???

Врезался в систему (холодная вода) - и кипятишь её себе, платишь за электрику.

Я вот тоже подумал: какое нафиг разрешение чтобы повесить бочку с водой на стену в ванной?

Может для душевой кабины тоже надо разрешение? Хорошо хоть не для унитаза. Или может тоже надо? Я ж ведь не вкурсах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бойлер - это кипятильник. Какое нафиг разрешение??? Вы о чём???

Врезался в систему (холодная вода) - и кипятишь её себе, платишь за электрику.

Я вот тоже подумал: какое нафиг разрешение чтобы повесить бочку с водой на стену в ванной?

Может для душевой кабины тоже надо разрешение? Хорошо хоть не для унитаза. Или может тоже надо? Я ж ведь не вкурсах.

У меня бойлер висит также как и у madkot

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все таки правий був ursa , понили понили, і воду включили  :g05:

я думаю це була якась аварія. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все таки правий був ursa , понили понили, і воду включили  :g05:

я думаю це була якась аварія. 

сумніваюсь. скоріше за все, що споживання гарячої води напередодні 1-го вересня було настільки велике, що ресурс її розрахований на день був вичерпаний досить швидко, а далі вода просто не встигала нагріватись. як аргумент - вода з гарячого крану все ж йшла (якби аварія постачання б припинили зовсім) і до того ж вона не була настільки холодна, а десь ближче до 23:00 температура її почала підвищуватись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хаха!

Сейчас по холодной системе валит горячая вода! Халява! Типа "Отключайте бойлеры! Юзайте горячую, тов.жильцы! ПлатИте как за холодную!"

Страна непуганных идиотов, блЯ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хаха!

Сейчас по холодной системе валит горячая вода! Халява! Типа "Отключайте бойлеры! Юзайте горячую, тов.жильцы! ПлатИте как за холодную!"

Страна непуганных идиотов, блЯ.

Старнно, но у меня не идёт.

Хммм, может когда-нибудь из горячей линии пиво польётся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене також всяка вода зранку пропала. Добре було вмиватися мокрою серветочкою і чистити зуби з мінералкою (добре шо хоч вона а не кампот чи борщ. гггг)Це я так розумію больна тема на 33му сьогодні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То вас напевно вночі плющить... нічьо не вживали нє ? :smile3:

Если тебя плющит по ночам - это не означает, что остальных тоже ;)

Такая ситуация повторяется не реже одного раза в год. Бывает и днём, и ночью. В разных районах города. Связано, скорее всего, с ремонтными работами на трубопроводах.

В мене також всяка вода зранку пропала... Це я так розумію больна тема на 33му сьогодні

Выйди к "ПростоМаркету", там второй день в яме ковыряются...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може трошки не в тему, но гарячої води стоується.  Платила сьогодні за квартиру 

за газ (лічильника немає) стоїть сума  23,70 . в верху стоїть тариф газ\люд 7,82040    кількість проживаючих 2.   я взяла калькулятор і почала додавати, по їдеі має получитися  приблизно 15,70 , а де взялося 23,70 ХЗ. Я вже почала думати:  що я курила, що математика не сходиться . 8 грн це звичайно не великі гроші, але цікавість річ вперта.   Дзвоню на волиньгаз ( 77-69-42  може комусь пригодиться) розповідаю ситуацію,   від відповіді я офігела. Виявляється в нашому районі в той період не було  гарячоі води , і волиньобленерго подав списки в волиньгаз щоб за цей період збільшити плату за газ .   Зразу виникло питання, звідки   волиньобленерго знає чим я грію воду . а може в мене бойлер стоїть. На що мені відповіли , що в такому разі  треба ставити лічильники на газ, а бойлери вони не  рееструють , і це взагалі мої проблеми що я воду грію бойлером а не газом  :_09:

Тому виникло питання до тих людей які дійсно гріють воду бойлером і лічильника на газ немає,  у вас така ж ситуація ? 

і чи реально поставити лічильник на газ якщо він (газ) підключений тільки до газової плитки .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жесть. Я ухоювае с находчивости Волынь Газа :mdr:

Буду платить - посмотрю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж користувалися бойлером. Така ж ситуація за липень: тільки ціна на газ ще 5,2096. К-ть проживаючих:4. Математика каже 4*5,2096=20,89. А от Волиньгаз каже 28,59. Дозвонитися, правда не можу.

:0121: Уроди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 sweetlena  а що поможе дзвонити , вони Тобі кажуть те що й мені,  вони не винуваті це все обленерго, ще сказали, що так було завжди, прото раніше суми не такі великі були і того можливо не замічали. Ще в ту газету  не можу дозвонитись, борг виставляють вже другий місяць а я все плачу і плачу 

Обідно просто , що на рівному місці так на....ть  нехай навіть на незначну суму. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Умножь эту незначительную сумму на количество прописанных в городе... хех

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поставиш лічильники, будуть брати гроші за те, що поставив і бойлера, а не каструлями воду грієш. Їхні нові заморочки не піддаються логічному поясненню ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну нету у меня тех. возможности повесить бойлер , когда делали ремонт то про него не думали  :( а надо было 

a1793a4db1b2.jpg

а повесить просто сверху и по плитке пустить трубы и провода, это как то не по феншую, да и электрика в ванной, стремновато, еще током шарахнет :0167: 

и врядле мне Кропива с  Шибой веночек принесут 

вот такое вот селяви, каждый год

Бойлер можна поставить в туалеті :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виявляється в нашому районі в той період не було  гарячоі води , і волиньобленерго подав списки в волиньгаз щоб за цей період збільшити плату за газ .   Зразу виникло питання, звідки   волиньобленерго знає чим я грію воду . а може в мене бойлер стоїть. На що мені відповіли , що в такому разі  треба ставити лічильники на газ, а бойлери вони не  рееструють , і це взагалі мої проблеми що я воду грію бойлером а не газом 

шось я не вкурю до чого тут обленерго, може водоканал?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм, теж невкурю до чого тут Обленерго.

А щодо бойлера, то теплокомуненерго бере на замітку в кого бойлер висить.

Принаймі мене кілька разів діставали чому я неплачу за г. воду (стоїть лічильник на х. та г. воду) доки не пердзвонив і попросив внести в базу що користуюсь бойлером. Періодично приходять і звіряють покази лічильника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  Я напевне напутала щось,    який там орган відповідає за гарячу воду, от вони і подають графіки відключення води на Волиньгаз, а Волиньгаз в свою чергу  піднімає тариф за газ на цей період :(  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...