Перейти до змісту

Хто вам заважає вільно спілкуватися на Борді?


Zeuss

  

174 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Діма, як не соромно штучно завишать свій рєйтінг!

я лічьно сєбє мєдальку уже повесіл, под аватаркой, за пєрвоє мєсто. Ви нє протів?

яку?

перше хамло форуму :D

Ні. Перший VIP-матюгальник форуму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 161
  • Створено
  • Остання відповідь

а хто такой polsno? :smile3:

Два месяца как зарегался, а недовольства - на пару лет бордовой жизни...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Або будемо на Русі, або пропадемо усі.

якісь вєщєства вживав?

я мав на увазі, що нам усім потрібно поважати одне одного при спілкуванні, тоді буде якийсь толк!

ЗІ. а ще женуть на укр. політиків та ви подивіться один на одного на форумі немає порядку, а в державі тим більше :0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я мав на увазі, що нам усім потрібно поважати одне одного при спілкуванні, тоді буде якийсь толк!

ЗІ. а ще женуть на укр. політиків та ви подивіться один на одного на форумі немає порядку, а в державі тим більше :0011:

Точно вживав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Di, якщо візьмеш перше місце то з тебе пиво ;)

нівапрос!

галасуйтє за мєня!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я мав на увазі, що нам усім потрібно поважати одне одного при спілкуванні, тоді буде якийсь толк!

+1

..... а з другої сторони - яка мені нафіг різниця, в особистому житті не перетинаємся - і х.. на них.

От тут не згідна. На них, незалежно від того, які вони в спілкуванні на борді, нічого не треба. Як показує практика, життя нас періодично зіштовхує з тАААкими людьми...

Здається, якби хтось пару років назад сказав: тобі в біді допоможе такий-то і такий-то - очі б вицарапала. А виходило дійсно так. І не один раз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здається, якби хтось пару років назад сказав: тобі в біді допоможе такий-то і такий-то - очі б вицарапала. А виходило дійсно так. І не один раз.

а в нас на борді тим, шо потребують допомоги, іноді допомагає таке хамидло!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нівапрос!

галасуйтє за мєня!

Пізно вже відав свій голос за

жизнь прєкрасна !
:) Хотілось би почути тих кому мішають Zheny@ і Shkoder де і чим вони комусь насолили.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я мав на увазі, що нам усім потрібно поважати одне одного при спілкуванні, тоді буде якийсь толк!

ЗІ. а ще женуть на укр. політиків та ви подивіться один на одного на форумі немає порядку, а в державі тим більше :0011:

Точно вживав...

точно не кстате

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

іноді вжити навіть дуже кстаті))) деякі ,таке враження з постів, просихати не встигають :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хороша тема, настрій підняла :smile-zachot: Особливий зачот Дімі, почуття гумору в людини на 5+. І головне не посварився ніхто і обстановка дружня. Були б всі в одному районі можна було б зараз на пиво вийти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотілось би почути тих кому мішають Zheny@ і Shkoder де і чим вони комусь насолили.

можливо, треба бути простішими і тоді потягнуться люди. Повторюсь, не голосував взагалі.

То Dі, неодноразово наблюдав як ти допомагаєш людям на борді (не тільки збором коштів), знімаю шляпу. Але писати в тих темах, де вже відмітився ти, немає бажання, через твою відштовхуючу манеру спілкуватися. Ніби ложка дьогтю в бочці меду. Тебе в школі били чи що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шось мало кандидатів. голосовать нема за кого

прєдложитє-добавят

кста, а я чим не кандідатура?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шось мало кандидатів. голосовать нема за кого

прєдложитє-добавят

кста, а я чим не кандідатура?

а ти мені ваще не мішаєш........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Анатолій, вам не дають спокою лаври Ді?  :P

ну да! та і мікс на п"яти настпуає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шо вам за прикол бути уособленням зла на борді?)))

щоб усі боялись, щоб не насміхались? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міксу, з подачі Сонечка, так чіста як колишньому калєгє, присвоємо звання "ДіктатАр і тірАн" :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...