Перейти до змісту

Хто вам заважає вільно спілкуватися на Борді?


Zeuss

  

174 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Ітаг, таваріщі! Давненько у нас не було душещіпатєльних тем про утиски на борді.

Почитавши повідомлення бордівців, виникло відчуття, що на борді присутня тоталітарна група користувачів, яка не дає вільно спілкувати і висловлювати думки на форумі. От цитати:

Просто є певний контингент що віписується у певних темах...

Моїх коментарів у "Політиці" майже не має, але це не означає, що мене не цікавить політика, суспільство і т.д. Перечитую майже всі теми, а не відписую, тому що є певний контингент, з яким неможливо вести цивілізовану дискусію. Якщо твоя думка хоч на один градус розходиться з їхньою, то ти автоматично перетворюєшся на ворога: на "щирого українця", на москаля чи жида, троля і т.д. Вони навіть не здогадуються що правда не в крайнощах, а десь посередині. Тому намагаюсь не забувати старе англійське прислів'я: джентельмени не розмовляють про політику і релігію.

А дійсно було б цікаво знати чи хтось із тих хто тут часто любить "називати" речі своїми іменами (бидлом і т.п.) ... їх тут багато таких

Зразу хочу попередити!!! Тема створена не для обговорення модераторських дій! Якщо вас забанили - значить була причина.

Наприклад, ви хочете відписатись в якійсь темі, висловити свою думку або створити нову тему, але не робите цього тільки через те, що зараз налетять "коршуни", почнуть стібатись, обзивати "ідіотами", нагло хамити у відповідь енд азе. Так от давайте обговоримо, хто вам заважає, ому це вони собі дозволяють, і що б ви змінили. Аргументовано!

Для тих, хто баіЦЦа висловитись, прикручена голосувалка. Зразу хочу попросити вибачення у тих, хто в перелік тоталітарних діктатарафф не потрапив. Читаю тільки суспільні теми "Lutsk.talks", "Відпочинок", "Новини", "Психологія / Філософія / Релігія", "Політика і тд і тп"

Тема створена в флеймі, тому відписуємся без страху модерації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 161
  • Створено
  • Остання відповідь

Так от давайте обговоримо, хто вам заважає, чому це вони собі дозволяють, і що б ви змінили. Аргументовано!

Для тих, хто баіЦЦа висловитись, прикручена голосувалка. Зразу хочу попросити вибачення у тих, хто в перелік тоталітарних діктатарафф не потрапив. Читаю тільки суспільні теми "Lutsk.talks", "Відпочинок", "Новини", "Психологія / Філософія / Релігія", "Політика і тд і тп"

Тема створена в флеймі, тому відписуємся без страху модерації.

Не боюсь. Di собі дозволяє багато. Коли ввічливо пишеш - ввічливо і відповідає. Але є й таке, що поясненню не піддається. Ні з того, ні з сього - мати, обзивалки і т.д. Та голосувати ні за кого не буду. Підстав, як таких немає.

Ще офф. Не знаю в кого запитати, чому закрили тему в "Lutsk.talks", в якій я активно брала участь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як там капітан Смоллєт з "острова скарбів" казав?

-Меня не устраивает это корабль, меня не устраивает эта каманда...

И вообще... Меня ничего не устраивает...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

імхо ніхто нікому не заважає, на тупі виклики типу "троль", від тупих авторів можна просто не реагувати. Просто є такі чуваки, як Діфото, Толік_ІТ і мікс_всегда і ще Sunthet які ведуть себе некоректно, на мою думку, хамлять і поводяться як оте саме бидло.... такі речі неприємні, хочеться взяти цеглу і повибивати нею зуби. а з другої сторони - яка мені нафіг різниця, в особистому житті не перетинаємся - і х.. на них.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перш ніж писати на огляд тисяч людей свої пости треба подумати. Для кого це пишеться і для чого. Чи просто для самоствердження свого "уміща", або "за кумпанію". Сурово-кроваві модери якраз і намагаються припиняти такі витвори мистецтва. А те, що вони, модери, теж люди - значить можуть мати недоліки, можуть ругацца, обзивацца. Ілі паддєвать, як шановний Анатолій. :)Але то все фігня. Бо, ІМХО, пост, який ти хоч раз прочитав перед відправкою не накличе "немилість богів". Думаєм, коли пишем - і всьо буде ок...та й не стидно буде ;).

ЗІ. Ну, мені поіменовані в опитуванні особи жить абсолютно не заважають. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗІ. Ну, мені поіменовані в опитуванні особи жить абсолютно не заважають. :)

ех, нєдарабативаєм...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Возможно от того, что я не есть слишком активным пейсателем на борде, у меня возникло некоторое удивление от этого опроса? А разве кто то из выше перечисленных людей мешает общению? Странно, не замечал этого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ілі паддєвать, як шановний Анатолій

шановний Анатолій - то сенсей паддєванія)))

моя скромна думка (я тут недовго. так що..)

Ді, Толік - балаболи, дікіє, но сімпатішниє

Шкодер. Зевс - алампійські боги, одним словом

Мікс - діктатор і тіран :P

Женя - побутовий гуру

все, нічого лічного,джаст бізнес ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, я папрашу, Толік_ЛТ, а не ІТ:D

А ти буквачку зроби великою, щоб вапросів в нових юзерів не виникало ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А!! і ще одне: а чого ромахи нема? він сала багатьом за шкуру залив :0001:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справа не в тиранах і в заважанні вільно спілкуватись, справа в тому, що НЕМАЄ БАЖАННЯ спілкуватись з певними людьми, через їхній вузький світогляд, несприйняття відмінної від їхньої точки зору, постійний (остогидлий) сарказм, невиправдану агресію і т.д. Просто я сам вибираю з ким мені спілкуватися, як в житті так і на борді. На борді навіть легше це зробити, особисто я не пишу через це в "Політиці" (та найдовша цитата в першому пості - моя). Там є люди з якими абсолютно немає бажання вступати в діалог, це постійні дописувачі і далеко не всі вони - модератори, тому не голосував. Хоча й деяких модераторів важко нормально сприймати і тим більше ставити в приклад (а якщо не модера ставити в приклад, то кого? Модер, в першу чергу, - зразковий юзер, і тільки потім модер). Хоча якщо модер - самодур, то й в розділі буде менше юзерів, що явно не гуд для форуму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как пріятно хоть в одной голосовалке пабіждать!

Ді, Толік - балаболи, дікіє, но сімпатішниє

ой... мерсі за компліма :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось вже після фінального пункту буде не естетично :D

Та і останнім часом яду меньше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну чого ж, у нього своє коло шанувальників, додай-додай, хай хван-клуб порєзвиться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...