Перейти до змісту

Як космонавти їдять і п'ють на орбіті?


sergmaestro

Рекомендовані повідомлення

59dddd1dcf86.jpg

Це досить цікаво, і до цих пір ми тільки чули про те, як космонавти справляються з відсутністю тяжіння. Звичайно, все не так просто, і чути - одне, але бачити - набагато цікавіше. Сьогодні Ви можете своїми очима переконатися, що життя на орбіті - зовсім не те, що життя на поверхні планети. Це не тільки складно, але і дуже цікаво!

http://www.youtube.com/watch?v=Ta5ziJJ1exM&feature=player_embedded

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені завжди було цікаво як вони справляються в протилежній харчуванню ситуації rolleyes.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот более новая фотография, целый пир устроили )

c3fc89d2a625b6b9477f8a2aa7d21738.jpg

обратите внимание - вся жратва и консервы приклеены липучками к столу

вот с видеоблога М.Сураева фрагмент с ютуба:

вот ролик по ЧаВо:

лучше бы запости это в астрономию, хотя лучше бы тема называлась космология...

з бабаном весело было ))))

мені завжди було цікаво як вони справляються в протилежній харчуванню ситуації

включают встроенный пылесос, пристегивают ноги, точнее ступни липучками к полу стенке дабы не улететь в процессе, не из-за реостатики :smile3: , просто в невесомости невозможно сидеть - улетишь, ну и собственно к процессу готов )

очень интересная традиция: при смене командира МКС - бьют в колокол:

1183381.jpg

Каждый раз, когда на МКС меняется командир, на станции звонят в этот колокол. На фото у колокола позирует Максим Сураев

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені завжди було цікаво як вони справляються в протилежній харчуванню ситуації rolleyes.gif

Читай!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені завжди було цікаво як вони справляються в протилежній харчуванню ситуації

))))))) Я колись чула, що винахід дитячого підгузника був простимульований конфузом, який трапився з Ніксоном на місяці)))) ну, не втерпів :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я це чув, що винайшли снайпери, які по кілька днів мали і могли лежати на одному місці вичікуючи ціль..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наскільки я пам"ятаю, то я про це дізналася з передачі СТБ про конфузи публічних людей.. Там ще згадувалося про якогось радянського космонавта, який матюкнувся, а в цей час ішла радіотрансляція))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені завжди було цікаво як вони справляються в протилежній харчуванню ситуації

))))))) Я колись чула, що винахід дитячого підгузника був простимульований конфузом, який трапився з Ніксоном на місяці)))) ну, не втерпів :D

а помоему "конфуз" случился значительно раньше, во время первого американского полёта, с Аланом Шепардом

старт был задержан на пару часов, было принято решение не винимать космонавка и корабля

и полетел он с мокрыми штанами в первый полёт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не маю можливості дивитись ютуб. Але те що бачу на фото, явно не зходиться з тим, що бачив в радянському планетарії. Я розумію, що технології йдуть уперед, але ж закони фізики та інші не змінились. До чого я веду:

1. Їдять космонавти дуже мало - м'язи не протидіють силі тажіння, її просто немає, калорії не спалюються. Якщо він буде їсти, як на Землі, то запливе жиром. Тому порції мікроскопічні.

2. Відсутність сили тяжіння робить ложку не потрібною, вся їжа в тюбиках, пластинах (як шоколад), навіть хліб.

Зараз хіба не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нет не так. см. видео в 3-м посте )

Не можу я відео дивитись, писав же ж. З телефона сижу в неті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, на кораблі є тренажери і заняття на них для космонавтів по важливості стоїть на одному місці з науковими дослідами, такщо енергії вони витрачають достатньо ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, на кораблі є тренажери і заняття на них для космонавтів по важливості стоїть на одному місці з науковими дослідами, такщо енергії вони витрачають достатньо ;)

соррі, п'яний був.. ги-ги..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ооооо!! smile.gif Zheny@, користуючись модерськими правами швиденько виправляй своє повідомлення щоб ніхто не побачив, бо "позорисько" тут ти wink.gif

======================

ах да. Ще для особливо... кхе-кхе... розумних додам: термін "невагомість" не означає відсутність гравітації, а отже всі фізичні закони діють нормально і без всяких аномалій biggrin.gif

пс: Zheny@, ти мене може фізиці хочеш повчити? laugh.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, на кораблі є тренажери і заняття на них для космонавтів по важливості стоїть на одному місці з науковими дослідами, такщо енергії вони витрачають достатньо ;)

не забувайся, що космонавти тренуються і на Землі, щоб витримати потужні навантаження під час взльоту. Тому, як не крути, мінусується земне тяжіння. Пригадай, як доставали радянських космонавтів з капсул, які майже рік були на орбіті: в них мязи атрофувалися, їм навіть сидіти було важко, реабілітація місяцями тривала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скажи мені якого року приземлення я маю згадувати? Це десь в 60-х? 70-х? Порахуй скільки років пройшло - думаю за цей час біоінженери (чи біофізики? хз хто там в них цим займається...) могли зробити висновки по цьому питанню wink.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

норма для современного космонавта пробежать 10 км на беговой дорожке в день

+ еще специальные силовые тренажеры + костюмы "пингвин"

так что это мы атрофированные, а не они )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://epizodsspace.narod.ru/bibl/salah/kak.html

ну і?

думаю за цей час біоінженери (чи біофізики? хз хто там в них цим займається...) могли зробити висновки по цьому питанню wink.gif

ну да, штучна гравітація вже давно освоєна ;)

норма для современного космонавта пробежать 10 км на беговой дорожке в день

+ еще специальные силовые тренажеры + костюмы "пингвин"

так что это мы атрофированные, а не они )

правильно, на Землі бігають, тренуються і т.д. А що залишається в космосі? Читай статтю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://epizodsspace.narod.ru/bibl/salah/kak.html

ну і?

думаю за цей час біоінженери (чи біофізики? хз хто там в них цим займається...) могли зробити висновки по цьому питанню wink.gif

ну да, штучна гравітація вже давно освоєна ;)

думаю eNyk имел виду средства для поддержания тонуса людей при длительных полетах в невесомости, то-есть соответственное питание, тренажеры, индивидуальные упражнения - типа зарядка дабы суставы подвигались и т.д. , а вовсе не технические способы преодолеть невесомость =)

вообще то в РРК "Энергия" есть отдельная группа ученых, с отдельным финансированием которые занимаются вопросами хдоровья космонавтов и проблемы с атрофией мышц уже как-бы не основные...

Читай статтю

видео с моего предыдущего поста снято на МКС

а статья интересная +1 , именно чувствами космонавтов после выключения двигателей, дальше не. очень

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю eNyk имел виду средства для поддержания тонуса людей при длительных полетах в невесомости, то-есть соответственное питание, тренажеры, индивидуальные упражнения - типа зарядка дабы суставы подвигались и т.д. , а вовсе не технические способы преодолеть невесомость =)

вообще то в РРК "Энергия" есть отдельная группа ученых, с отдельным финансированием которые занимаются вопросами хдоровья космонавтов и проблемы с атрофией мышц уже как-бы не основные...

про штучну гравітація - це сарказм. Атрофія - результат малих нагрузок, як доказ малої потреби в калоріях.

П.С. Шкода, але твоє відео не можу дивитися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...