Перейти до змісту

З днем ВДВ!


Luychi

Рекомендовані повідомлення

Хоч я і не в ВДВ служив але вискажу свою думку про їх святкування.

Якщо хлопці вважають що це їх свято то нехай святкують, рухаються організованою колоною про проїжджій частині, нехай даже випивші нехай рухаються головне щоб нікого не чіпали, думаю почекати поки вона пройде можна, он в 2004 році в "революцію" ціла вулиця волі буле перекрита мітенгувальниками і нічо ж не сталось. Хочуть провести показуху в парку з розбиванням предметів головою і демонстрацією рукопашного бою, так я тіко за. А хто починає ламати лавочки чи бити перехожих то це і є бидло і не важно що на нього натягнуто, спортивні штани чи голубий берет, чи погони, воно як було бидло так їм і залишилось і ні армія ні куча університетів з нього людину не зроблять, поки він сам нею не стане.

Якщо в них повелись такі традиції (і зародились вони далеко не в незалежній) то нехай так і буде, головне щоб був порядок.

А отморозки завжди найдуться, і із за них гребти всіх під одну гребінку не варто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 67
  • Створено
  • Остання відповідь

А дійсно було б цікаво знати чи хтось із тих хто тут часто любить "називати" речі своїми іменами (бидлом і т.п.) служив строкову службу чи ні?

Р.С. Zeuss, Yarchik, Shkoder ... їх тут багато таких

Не "служив", і не прислужувався. Косив, як міг. Допомагав косити іншим. З мого двору, з моїх ровесників тільки троє людей пішло "служити" - і то ті бики, які не користувалися в дворі ні авторитетом, ні повагою. А вернулися з армії взагалі абсолютними ідіотами. Один на базарі сторожем працює, двоє інших спилися.

Однак перед армією в боргу не залишився - в 2003-2004 роках завдяки моїй допомозі Збройні Сили України не заплатили для Волиньобленерго біля 50 тис. грн. Вважаю, що цим вніс позитивний вклад в розвиток та становлення обороноздатності України. В усякому випадку, замість того, щоб мене кормити-одягати-зігрівати, тратити на мене кошти, армія зекономила і на мені, і на оплаті послуг енергопостачальної компанії. Більшого від мене прошу не вимагати.

:)

Чия піська буде довшою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Есть люди для которых это действительно праздник, а есть ущербные личности, для которых это лишний повод

вырасти в собственных глазах, прогулявшись в тельняшке и с бутылкой пива в руках.

Вчера по Воли вечером тоже наблюдал не одну компанию "приятных" ВДВшников, одни из которых пытались бросаться около

универмага на маршрутку! Воистину не знает предела героизм наших доблестных защитников.

Основная же претензия в том, что 80% разгуливающих в тельняшках к ВДВ имеют такое же отношение, как я к танкам.

Судя по всему, некоторые не совсем представляют, что это за служба в ВДВ. Таких людей видно из далека: осанка, "рама", походка - вот так

выглядят те, кто там служил.

А мы что вчера видели? Сгустки перемещающихся горбатых, искривленных, подвыпивших личностей с соловьиными глазами и заплетающимся языком, которые гнут маты и пристают к прохожим. Да и по возрасту они не подходят на служивших.

Так что нечего клеить претензии, служил кто-то или нет? Как уже сказал Шкодер, для того чтобы увидеть быка пытающегося доколупаться к гуляющим - служить совсем не нужно.

Есть у меня знакомые служившие там, есть офицеры. Как они празднуют? Да никак. Собрались, выпили коньяку, вспомнили службу - без матов, без понтов, без шума и гама. Они берегут честь мундира и человеческую.

А всё вышеописанное - происки быдлоты, которым в очередной раз узаконили повод подебоширить.

зы

кстати, хочу подчеркнуть тельняшка - вовсе не означает, что человек быдло. Быдло видно по поведению - и одежда тут не при чем.

Просто сложилось так, что вчера процент тельняшек среди неадекватов был очень высок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lisovic, Valyanok от поясніть мені такий феномен...

Чого в день повітряних військ чи сухопутних чи ракетних (не придерайтесь до термінології, влом гуглити) ніякого рецедиву не видно? Окрім гопоти, яка, там тільки по їм зрозумілим причинам, вирішила покопати холодильник для води (я наприклад). Як тільки день ВДВ - так купа ідіотів ведуть себе гірше гопоти і саме головне цим гордяться. Я говорю не про Луцьк. В любому місті ці придурки присутні.

Чи ви вважаєте, що я зараз наговарюю на славних представників ЗС України?

Такий факт має місце. Такі ідіотські традиції є!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І в святкуванні інших родів військ прецедентів хватає, повір. Просто хлопці не передіваються в форму, тому їх не видно.

А взялися ці традиції ще в союзі, коли десантників робили самими крутими в ЗС. І зараз такі святкування через те що в військах їх виховують як самих "крутих" бійців. І роблять це не просто так, а через те що у випадку бойових дій вони перші попадуть в саме гаряче місце, і щоб вижити там кожен не повинен сумніватися що він зможе це пройти. Тому і набирати в десант намагаються "нарваних" хлопців, і от частина яких після дємбєля і витворяє такі викрутаси.

Як парадокс, крім деяких вийнятків, чим менше такий чел має відношення до справжньої служби тим більше він святкує, і тим круче він себе намагається показати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоч я і не в ВДВ служив але вискажу свою думку про їх святкування.

Якщо хлопці вважають що це їх свято то нехай святкують, рухаються організованою колоною про проїжджій частині, нехай даже випивші нехай рухаються головне щоб нікого не чіпали, думаю почекати поки вона пройде можна, он в 2004 році в "революцію" ціла вулиця волі буле перекрита мітенгувальниками і нічо ж не сталось.

хочуть рухатись - нехай рухаються але є купа людей котрі через їхні бажання не можуть нормально проїхати. треба святкувати так щоб і тобою гордились і ти нікому не заважав, а масове самовільне ходіння в тельняшках по дорогам бо вони тіпа ВДВ це просто неповага до інших і за це їх треба наказувати згідно законодавства

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Масово ходять по дорогах не тільки ВДВ, але до*лись чогось тільки до них.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Масово ходять по дорогах не тільки ВДВ, але до*лись чогось тільки до них.

Ага. Ще хресні ходи по дорогах ходять. Харять, не сперечаюся. Але від дядьків у рясах тільки незручності у вигляді перекритої дороги, а від гопніків у тільняшках можна чекати чого завгодно. Особисто я, якщо доживу до наступного дня ВДВ, виходжу на вулицю ще з кількома приятелями, бейсбольними бітами і стволами. Вчора було бажання начистити іпальник тим виблядкам, які перевертали лавки, і не варто було його стримувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А дійсно було б цікаво знати чи хтось із тих хто тут часто любить "називати" речі своїми іменами (бидлом і т.п.) служив строкову службу чи ні?

Р.С. Zeuss, Yarchik, Shkoder ... їх тут багато таких

да, я прожил лишние два года своей активной молодости занимаясь тем, что нравится, а не тем, что прикажут деды или командиры. вот если ты, Valyanok, воевал, участвовал в реальном вооруженном конфликте, тогда да - снимаю шляпу. а "служил срочную службу" - это оттрубил полтора-два года занимаясь непонятно чем и неясно нафига. хорошо, если нервы крепкие и устояли, тогда из "школы жизни" еще вынес некий портфель знаний, который нигде и никогда больше не пригодится. ибо эффективность солдата-раба ниже плинтуса, а моральный дух и того хуже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага. Ще хресні ходи по дорогах ходять. Харять, не сперечаюся. Але від дядьків у рясах тільки незручності у вигляді перекритої дороги, а від гопніків у тільняшках можна чекати чого завгодно. Особисто я, якщо доживу до наступного дня ВДВ, виходжу на вулицю ще з кількома приятелями, бейсбольними бітами і стволами. Вчора було бажання начистити іпальник тим виблядкам, які перевертали лавки, і не варто було його стримувати.

Так і не тільки дядьки в рясах мішають, багато є таких моментів коли дороги перекривають, і тоже буває харить то.

А те шо

начистити іпальник тим виблядкам, які перевертали лавки
тут я солідарний, ібо бидло воно і в Африці бидло, і то ІМХО не робить честі ВДВ.

А от

якщо доживу до наступного дня ВДВ, виходжу на вулицю ще з кількома приятелями, бейсбольними бітами і стволами.
не страшно нарватись на відповідь від справжніх десантників, а не тих що тіко лавки перевертати вміють?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кількома приятелями, бейсбольними бітами і стволами

:0012: Боже, цей тестостерон.... :0002:

начистити іпальник тим виблядкам

добро переможе зло..поставить його на коліна, відрубає голову і вип"є кров!

ЗІ "с волками жить - по-волчьи выть"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо доживу до наступного дня ВДВ, виходжу на вулицю ще з кількома приятелями, бейсбольними бітами і стволами.

не страшно нарватись на відповідь від справжніх десантників, а не тих що тіко лавки перевертати вміють?

Є висока ймовірність, що я буду в їх компанії. До того ж може бути ще один розвідник, пару прикордонників... кожен розважається, як може!

кількома приятелями, бейсбольними бітами і стволами

:0012: Боже, цей тестостерон.... :0002:

Фу, як примітивно... так само поверхово, як і списувати поганий настрій/істерики/відмови/і т.д. жінок на ПМС чи критичні дні.

А якщо копнути глибше - я починаю усвідомлювати, що врятувати країну від нашестя бидла може тільки формування небидла у загони, групи, дружини. І батогом, а не пряником, вказувати бидлу на неприпустимість порушення як законів писаних, так і загальноприйнятих норм поведінки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фу, як примітивно...

ну, звиняйте))))))))) освіта вища тільки одна, а стереотипні відповіді напрошуються на відповідну поведінку))))

ви як будете загони небидла формувати, можна я вас називатиму "Мій фюрер"? Ви ж одноосібно будете визначати, хто бидло. а хто ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І, наостанок, все ж таки не варто узагальнювати. Варті привітання не та пацанва без царя в голові і елементарного виховання і культури, а ті люди, які спроможні на ВЧИНОК. Які побували в гарячих точках, вижили і навчилися з цим жити, які не заради грошей, а заради Батьківщини беруть в руки зброю. Я від своїх слів не відмовляюся, такими людьми варто і треба гордитися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...Я від своїх слів не відмовляюся, такими людьми варто і треба гордитися

А від цих слів:

Юхууууу)))) чекаю, коли почнуть бити пляшки об голову)))))))

Слово - не горобець...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто я, якщо доживу до наступного дня ВДВ, виходжу на вулицю ще з кількома приятелями, бейсбольними бітами і стволами ... начистити іпальник ...

бидло(у), яке лдедве тримається на ногах...

мужиг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якщо серйозно

!!! отже? правильно, то був жарт ;)

юхууууууу))) вам таке знайоме? альо, з контексту вирвали неправильно, ога

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І, наостанок, все ж таки не варто узагальнювати. Варті привітання не та пацанва без царя в голові і елементарного виховання і культури, а ті люди, які спроможні на ВЧИНОК. Які побували в гарячих точках, вижили і навчилися з цим жити, які не заради грошей, а заради Батьківщини беруть в руки зброю. Я від своїх слів не відмовляюся, такими людьми варто і треба гордитися

Просльозився...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просльозився...

ой - ой!!! а я знаю, це сарказм!!!! не плакайте, від цього зморшки з"являються

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питань до Zeuss, Yarchik, Shkoder більшще немаю, вони самі сказали про себе в своїх повідомленнях ху із ху, а хто ... .

Р.С. Умний пойме ... ніколи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питань до Zeuss, Yarchik, Shkoder більшще немаю, вони самі сказали про себе в своїх повідомленнях ху із ху, а хто ... .

Р.С. Умний пойме ... ніколи.

это какой-то специальный юмор для прапорщиков?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питань до Zeuss, Yarchik, Shkoder більшще немаю, вони самі сказали про себе в своїх повідомленнях ху із ху, а хто ... .

Р.С. Умний пойме ... ніколи.

это какой-то специальный юмор для прапорщиков?

Відімо, січас нада встать в строй і аддать чєсть... ну, я нє в курсє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Р.С. Умний пойме ... ніколи.

blink.gif

Я не служил ибо в тот момент заканчивал англ. филологию, но в тупик своею фразой ты поставил даже меня.

Раньше считал себя, если не умным, то хотя бы не дураком, но видимо ошибался.

Правильно ли я понимаю твою логику: если не служил, то нефиг размышлять о вояках и их поведении??

Ну и соответственно по той же логике, если не окончил экономического факультета, то нефиг у работодателя спрашивать о зарплате - он ведь лучше знает сколько "вешать" ??

Как-то так выходит unsure.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...