Перейти до змісту

З днем ВДВ!


Luychi

Рекомендовані повідомлення

Правильно ли я понимаю твою логику: если не служил, то нефиг размышлять о вояках и их поведении??

Ну и соответственно по той же логике, если не окончил экономического факультета, то нефиг у работодателя спрашивать о зарплате - он ведь лучше знает сколько "вешать" ??

Как-то так выходит unsure.gif

Написав так щоб не називати речі своїми іменами, як це роблять більшість на форумі, ображаючи цим самим як форумчан так і інших людей.

Я не служил ибо в тот момент заканчивал англ. филологию, но в тупик своею фразой ты поставил даже меня.

Ти вважаєш себе "Самим умним" тоді тобі до Тіни Канделакі, на передачу зніматись з аналогічною назвою.

Р.С. Не помиляється той хто нічого не робить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 67
  • Створено
  • Остання відповідь

Валянок, тобі задали конкретне питання - а ти вдаєшся у філософію, і примітивно викручуєшся.

Вся твоя аргументація звелася до питання "а ти служив?" (пост №9) і констатації факту - мол, мені ясно, ху із ху (пост №47). Не знаю, чому тебе там в армії вчили - але ти виглядаєш непереконливим. Крім того, ти уникаєш називати речі своїми іменами (пост №51). Я вважаю, що це - вияв блюзнірства і лицемірства.

Я вважав, вважаю, і вважатиму, що українська армія (рядовий склад) переважно складається з шпани, тупих малоліток, і бидла. Офіцерський склад - теж значною мірою (хоча й не все) тупе бидло, яке виросло з тієї ж шпани, і менше всього думає про офіцерську честь. Більшою мірою стурбоване власними вигодами, отриманням житла, що б кому загнати. А молодший офіцерський склад ще й любить прикласти кулак до рядового складу.

Я вважав, вважаю, і вважатиму, що українська армія не здатна захистити Україну від зовнішньої загрози, від кого б вона не виходила - чи від внутрішніх ворогів, чи від зовнішніх, чи від сомалійських піратів. Українська армія здатна лише збивати пасажирські літаки, регулярно тішити державу вибухами на складах боєприпасів, і щороку дарувати громадськості заголовки новин на кшталт "Рядового Рибку сержанти забили ногами". Українська армія не може захистити своїх солдатів від щурів.

Після всього викладеного, а також після того, що я знаю про українську армію від знайомих, з інтернету, та з інших джерел - я вважав, вважаю, і буду вважати, що п'яне бидло, яке виходить щороку в тільняшках та беретах 02 серпня на вулиці українських міст не заслуговує ні на повагу, ні на гордість. Та обставина, що цих хлопців півтора-два роки тримали в казармах, не заставить мене ними гордитися, так як для цього треба зробити ВЧИНОК, а не "відслужити". Слугами не гордяться. Гордяться героями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти вважаєш себе "Самим умним" тоді тобі до Тіни Канделакі, на передачу зніматись з аналогічною назвою.

Точнее будет сказать: я считаю тебя не совсем понятным или даже совсем не понятным. Что за аморфность такая?

Объясни свою точку зрения, а не задавай только тебе понятные вопросы, потом с прищуренным видом выдавая "ну всё с вами ясно".

Да и к чему эти PS-афоризмы ? Мы тут все тоже много читали, мы тоже знаем такое.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось пропустив тему, тому поздоровлю з запізненням.

З ювілеєм хлопці, Військам Дяді Васі - 80 ! Ніхто крім нас !

281647_275254.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik яка держава такі й слуги і ти в тому числі. Якби рік-другий-третій отим хлопцям показали, що не дадуть їм такого робити, після чого ви їх називаєте б..., думаю на четвертий рік це було б щось схоже на зустріч випускників через 20 років - тихо спокійно посиділи б погомоніли та й розійшлись.

Я не прошу щоб усіма гордилисль, але ПОВАГА до людей повинна бути. Будь то герой будь то проста людина. Чого у ВАС тут на форумі декому можна обзивати як йому захочеться і коли, при нагоді і без. Ви думаєте що схопили Бога за бороду, згадайте прислів`я - не завжди так буде.

akamuza ось моя точка зору.

Надіюсь тепер усім зрозуміло до чого я вів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Valyanok

Мы наверное не поняли друг друга и поэтому говорим о разных людях.

Лично я имею ввиду тех, кто к ВДВ, а иногда и к армии вообще не имеет никакого отношения,

а пытается отпраздновать на широкую + занимается отъявленным и преднамеренным хамством граничащим

с хулиганством.

То есть вот если бы я надел в ПН тельняшку и пошел бы под градусом дубасить лавки и клумбы - то я был бы не прав, мягко говоря.

А такое было повсеместно. Вот об этом все твердят.

А все те, кто реально там служил, такое вряд ли себе позволяют. Есть, конечно, исключения, но совесть им судья.

Так что о никаком неуважении к ВДВ и служившим людям речи не идёт, а даже наоборот: честь им и слава! Но не всему

понедельничному отребью.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

Сбили с ног - сражайся на коленях,

Встать не можешь - лежа наступай!

4597d30abadcb9abdcd52287e5214af3.gif За ВДВ! 1db22c00a388ceb0b79eb1d76e1cf29b.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ось і перші жертви:

Чоловік проломив череп 3-річної дитини!

Святкування Дня десантника закінчилося в Дніпропетровську трагедією - чоловік, одягнений у тільняшку і блакитний берет, проломив голову 3-річнії дівчинці.

Це сталося близько половини восьмого вечора в парку на Монастирському острові, недалеко від зоопарку. 3-річна Злата каталася на поні, коли господиня тварини посварилася з чоловіком, що проходив повз. Пройшовши п'ять-сім метрів, чоловік різко розвернувся і кинув порожню пляшку з-під пива, яку тримав у руці, в напрямку дівчини, але потрапив в головку крихітки. Пляшка розбилася об її голову, в результаті чого у дівчинки серйозна черепно-мозкова травма. Удар був такої сили, що кістка черепа увійшла всередину на кілька сантиметрів. Винуватець моментально втік з місця події, і поки міліція його не знайшла.

Каретою швидкої допомоги малятко терміново доставили в реанімацію обласної клінічної дитячої, де їй зробили операцію. Наразі лікарі продовжують боротися за її життя.

Батьки дівчинки просять відгукнутися всіх свідків інциденту. Можливо, є очевидці, які встигли зробити фото або відеозйомку трагедії, які допоможуть у розшуку злочинця. Інформацію можна надіслати на адресу [email protected], або подзвонити за телефоном 102.

©
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...
  • 1 рік потому...

і цього року забули :)

Певно, нема на Борді десантників...

А от в Житомирі не забули

У Житомирі під час святкування Дня ВДВ у 95-ї автомобільної бригади п'яний чоловік вибіг прямо під колеса військового автомобіля.

Внаслідок інциденту транспортний засіб переїхав чоловікові обидві ноги.

Очевидці стверджують, що чоловік був у стані алкогольного сп'яніння і кілька разів намагався вибігти за огорожу, що відділяє глядачів від рухомої військової техніки.

Згідно з інформацією, чоловікові на місці одразу ж була надана перша медична допомога, у нього закриті переломи обох ніг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і цього року забули

Не забули.

В центрі другого числа досить багацько бачив хлопців в тєльняшках. До речі, абсолютно адекватних.

За ВДВ!

Сбили с ног - сражайся на коленях,

Встать не можешь - лежа наступай!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Десант - это мужество высшего класса, это храбрость первой категории.

Командующий ВДВ СССР генерал армии Василий Маргелов

Останні події в Україні можуть слугувати підтвердженням цих слів.

Слава ВДВ!

Слава воїнам, які віддають усього себе для блага нашої Батьківщини!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...