Перейти до змісту

Немає протоколу без доказів та свідків


rulet7000

Рекомендовані повідомлення

Хтось знав що даішник не має право складати протокол без доказів та свідків порушення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, тільки твоїх свідків він ніколи в житті не впише, зато в нього на підхваті завжди знайдеться зо два фіктивних.

Мені вже почав вписувати якихось двох чуваків, тільки я в поясненнях написав, що свідки, вписані інспектором не були присутні під час зупинки ним мене і не можуть свідчити про порушення.

На шо він усно мені сказав шо вписує свідків того, що я не згоден з протоколом. Хоча в протокол вписуються свідки саме порушення, а не моєї незгоди з протоколом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось знав що даішник не має право складати протокол без доказів та свідків порушення?

на что опираешься?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось знав що даішник не має право складати протокол без доказів та свідків порушення?

на что опираешься?

Ото ж бо. Голослівна заява. Де нормативка, з яких міркувань ти прийшов до такого висновку?

А щодо свідків? Будь-ласка, хай вписує лівих людей. А потім спробує їх привести на засідання суду, для показів. :) Це тільки на руку тобі.

Якщо свідки живі, то варто з ними поспілкуватись перед тим, як вони підписи поставлять. Сказати, що ти їх полюбому викличеш в суд (якщо вони до цього готові), що свідчити можуть тільки про те, що вони самі бачили, і т.д. Дивись, і підписувати всяку фігню у них бажання пропаде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут десь була інша тема, де люди співставляли імена свідків, вписаних в їхні протоколи. І, о диво! Дуже часто чомусь в різних протоколах, складених в різних частинах міста фігурували ті самі свідки. Чого б це?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут десь була інша тема, де люди співставляли імена свідків, вписаних в їхні протоколи. І, о диво! Дуже часто чомусь в різних протоколах, складених в різних частинах міста фігурували ті самі свідки. Чого б це?

бо вони співробітники ДАІ. :) Дійсно перед створенням нових тем варто почитати старі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://video.i.ua/user/6695/20930/160671/ http://video.i.ua/user/6695/20930/160419/ http://video.i.ua/user/6695/20930/161263/ прикольний цей чувак!!!нагрузити гаішника сходу не так то просто!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

(1.6. Виключити випадки складання відносно водіїв транспортних засобів адміністративних протоколів без доведення їхньої вини чи достатніх доказів допущення ними порушень ПДР (фото-, відеоматеріалів, показів свідків тощо)--1.4. Виключити випадки документування порушень встановленого швидкісного режиму руху транспортних засобів у зонах дії дорожніх знаків, що обмежують максимальну швидкість, на в’їздах у населені пункти на відстані меншій ніж 1000 метрів від його початку-------------3 метою запобігання конфліктним ситуаціям, об'єктивного розгляду справ, а також як допоміжний засіб для попередження протиправних дій та розкриття правопорушень допускається використання кіно-, фото-, відео- та звукозаписувальної техніки, а під час оформлення матеріалів ДТП воно є обов'язковим.--розпорядження 466 витягнув!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я це роспорядження вже давно викладав. Роздрукувати і возити з собою в машині, попередньо кілька разів перечитавши.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

(1.6. Виключити випадки складання відносно водіїв транспортних засобів адміністративних протоколів без доведення їхньої вини чи достатніх доказів допущення ними порушень ПДР (фото-, відеоматеріалів, показів свідків тощо)--1.4. Виключити випадки документування порушень встановленого швидкісного режиму руху транспортних засобів у зонах дії дорожніх знаків, що обмежують максимальну швидкість, на в’їздах у населені пункти на відстані меншій ніж 1000 метрів від його початку-------------3 метою запобігання конфліктним ситуаціям, об'єктивного розгляду справ, а також як допоміжний засіб для попередження протиправних дій та розкриття правопорушень допускається використання кіно-, фото-, відео- та звукозаписувальної техніки, а під час оформлення матеріалів ДТП воно є обов'язковим.--розпорядження 466 витягнув!

Ти це ДАІшникам казав/читав?

Я казав у відповідь почув. "Я бачив, що порушили і все".

В позові правда я так і написав що він бачив.

А свідками вони вписують напарників. Вони ж не дарма по 2-3 чоловіки їздять. Один пише, інший свідок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, в розмові з інспектором це слабкий агрумент, бо, як правило, їм пох. А от в суді інша справа.

Хоча, по бачених мною роликах в інеті, на нього часто спиняються. Типу так:

"Згідно п.1.6 роспор. 466 прошу надати мені докази скоєнного мною правопорушення". І т.д.

Про свідків я вже писав. В мому випадку також був приписаний напарник. Заберу рішення суду - подивимось, що вони там напишуть :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заберу рішення суду - подивимось, що вони там напишуть :)

а що був суд і ти не знаєш рішення, не ходив на суд?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приходив 2 рази. Обидва рази відповідач не зявлявся. Підписав заяву, щоб розглянули без нього. Сказали забрати рішення через 20 днів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приходив 2 рази. Обидва рази відповідач не зявлявся. Підписав заяву, щоб розглянули без нього. Сказали забрати рішення через 20 днів.

я також судився з дайцями, на суд вони не прийшли, суд всерівно відбувся, суд я виграв. Зараз щось змінилося, що суд без них не відбувається?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Близько місяця тому був у мене суд (я в схожій гілці описував ситуацію). УДАІ взяло на роботу юриста (з вусами такий дядько) який тепер ходить на суд.

Судді мої аргументи про невиннійсть і двох свідків-напарників були пофігу, хоча моя позовна заява один-в-один з виграних справ.

Все залежить від судді, насправді. Порекомендував подавати апеляцію до Львова. Штраф був у 250 грн. Так шо зі справедливим правосуддям у нас нічого не змінилось.

Бісить, що тобі той гад (полосатий "прапор-недоучка") в очі сміється і каже "А мені пох шо ти будеш скаржитись"

p.s. Спочатку правда були відповіді на мої скарги до УДАІ і в прокуратуру. В них написано по смислу "сам дурак" і на півсторінки процитовано ПДР.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все залежить від судді, насправді. Порекомендував подавати апеляцію до Львова.

Я хоч і порушив і суд виграв, згідний що все залежить від судді. В мене під час засідання суддя вів мову в такому тоні: ніфіга ти не доб'єшся. Думку змінив, коли під час засідання потолок протік.

Хто порадив? Суддя?

Якщо так відписує прокуратура, то, можливо ти дійсно не правий або фігово описав ситуацію. Та й має значення з чим ти звертався в прокуратуру: якщо просто оскаржував постанову дайця, то 100% відфутболять, а якщо вказував на порушення дайця, то, зазвичай, вони за таке беруться з радістю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є такий суддя в міськрайонному - Ковтуненко (він бувший мент). Якщо хтось в нього виграє справу по оскарженню постанови - виставлю поляну )))

p.s. таких випадків ще замічено не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є такий суддя в міськрайонному - Ковтуненко (він бувший мент). Якщо хтось в нього виграє справу по оскарженню постанови - виставлю поляну )))

p.s. таких випадків ще замічено не було.

В мене є. Навіть дві! :0011:

Так шо з тебе як мінімум одна "поляна"!

:0003:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є такий суддя в міськрайонному - Ковтуненко (він бувший мент). Якщо хтось в нього виграє справу по оскарженню постанови - виставлю поляну )))

p.s. таких випадків ще замічено не було.

В мене є. Навіть дві! :0011:

Так шо з тебе як мінімум одна "поляна"!

:0003:

:smile-zachot::):smile-zachot: Прийдеться виставляти! :D Якраз п'ятниця сьогодні :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

ТО krava

Цей Ковтуненко твій знайомий, чи родич, чи можливо за подяку працює ? :mdr:

Бо при розгляді моєї позовної заяви він мене порвав як тузік грілку :blink:

Зклалося враження що я перед тим мав неуважність йому в чай напудити :D

Якби десь зустрів в темному місці без свідків - шпаківню розніс би :mdr: .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТО krava

Цей Ковтуненко твій знайомий, чи родич, чи можливо за подяку працює ? :mdr:

Бо при розгляді моєї позовної заяви він мене порвав як тузік грілку :blink:

Зклалося враження що я перед тим мав неуважність йому в чай напудити :D

Якби десь зустрів в темному місці без свідків - шпаківню розніс би :mdr: .

розказуй на чому "порвав", може комусь і пригодиться в майбутньому. І тоді ми почнем суди вигравати і дайців рвати як грелку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та не підготувався я так, як слід, не почитав

КУпАП, от він мене і провів на елементарних знаннях своїх

прав, це я вже зараз такий розумний, а тоді надіявся що все

буде так як в судді Кухтея :rolleyes:

Той дядько не злий і мабуть немає симпатії до смугастих підарів :mdr: , от він

і розглянув справу як суддя, а не як обвинувачувач.

Можу порадити взнати про процедуру відводу судді, якщо вам назначать розгляд

в Ковтуненка :mdr: , або,якщо є сенс, прийти з адвокатом :).

Особисто я буду взнавати про мождивість оскарження, кажуть є там якийсь

нюанс, до Львова потрібно "челобітную" подавати.

Заодно взнаю чи є можливість на основі аудіопрокотолювання засідання

поскаржитись на Ковтуненка :mdr: :mdr , хоча, дивлячись на

його не обтяжену інтелектом і людяністю пику, здається йому все п...й.

А взагалі потрібно вивчати закони, як відомо саме їх знання може звільнити від відповідальності і

встановити справедливість.

Хай не буде в вас поломок і спілкування з смугастими підарами !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...