Перейти до змісту

Домашній інтернет від Київстар (Beeline)


Рекомендовані повідомлення

Інформація для тих, хто сидить на 10 Мб. Виключав доступ, на декілька днів, але гроші продовжувало знімати. На довідці сказали, що для даного тарифного плану просто блокується доступ, а абонплата продовжує стягуватися :(

Так блокування інтернету доступне тільки в старих пакетах 1,2,5 і 10мбіт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

З недорогих моделей раджу роутер dlink dir300.. сьогодні налаштовував, все запрацювало без проблем.

Продається тільки DIR-300/NRU (візуально глянцевий) так ось підняти на ньому сесію і одночасно достукатись до ресурсів не вдалось.

Знайти стару ревізію можна хіба що Б/У.

Але це не настільки класна коробка, щоб її спецом шукати.

Не радив би орієнтувати на D-Link взагалі. За ті самі гроші можна взяти набагато функціональніше рішення від TP-Link.

А тим хто в майбутньому буде купувати бездротові роутери раджу вибирати з повною підтримкою N Wi-Fi.

З варіантами, запропонованими Maniko експлуатаційних проблем взагалі не буде, тільки треба людину яка б початково все налаштувала правильно, або достатньо часу і бажання почитати і розібратись самому. На них може й побачите обіцяні 100 Мбіт в торрентах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інформація для тих, хто сидить на 10 Мб. Виключав доступ, на декілька днів, але гроші продовжувало знімати. На довідці сказали, що для даного тарифного плану просто блокується доступ, а абонплата продовжує стягуватися :(

Так блокування інтернету доступне тільки в старих пакетах 1,2,5 і 10мбіт.

Не бачу тоді потреби в пункті "блокування", якщо гроші знімає. Короче як завжди, поки набивали клієнтуру, хоч до одного місця прикладай, а потім починається, то те відмінять то інше, то старих користувачів кинули з акцією, то ще якась фігня випливе. Але конкуренція це якість, і їх хтось так похєрить як вони Укртелеком і інших, якщо не будуть постійно радувати і втримувати своїх користувачів. Доречі ця їхня послуга по тимчасовому блокуванню зіграла значну роль при визначенні чи переходити з УТ на Білайн. Зараз маю тариф 100, від попереднього 10 нічим не відрізняється, ні на тестах ні на торентах. От якого милого, питається, скасовувати послугу блокування доступу і ніде про це не написати? От їду я через тиждень на відпочинок, розраховував заблокувати на цей період, на тобі, вийшов облом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От їду я через тиждень на відпочинок, розраховував заблокувати на цей період, на тобі, вийшов облом.

от не треба було кидатися на ті нові тарифи, ясно що вони собі в збиток не зроблять. сиджу на старих і нормально, тепер бачу що правильно зробив і не погарячкував. а те що про відміну блокування ніде не писало це справді підло зробили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так народ хто на білайні попінгуйте гугл чи ше шось у всіх рве коннект чи ні (а особливо при включеному уторренті)???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так народ хто на білайні попінгуйте гугл чи ше шось у всіх рве коннект чи ні (а особливо при включеному уторренті)???

Все в нормі, здається ( включений µTorrent):

post-1086-1280579368,99_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От їду я через тиждень на відпочинок, розраховував заблокувати на цей період, на тобі, вийшов облом.

от не треба було кидатися на ті нові тарифи, ясно що вони собі в збиток не зроблять. сиджу на старих і нормально, тепер бачу що правильно зробив і не погарячкував. а те що про відміну блокування ніде не писало це справді підло зробили.

Тут написано жирними літерами "Послуга тимчасове блокування не надається"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто шо думає на рахунок Asus WL-500g Premium V2 ? Може спробувати таку цяцьку, хоча трохі дороговата... ((

ще як варіант дивився на Linksys WAG120N або Zyxel P-330W, але прочитавши отзиви ... якось перехотілось :)

пробував linksys 120n - не запрацював він в мене, з альтернативними прошивками не грався, просто повернув.

стосовно Asus WL-500g Premium V2 - читав на форумах що класна штука. товариш купив дір320 - в нього постійно підвисали сторінки, після прошивки його в Asus WL-500g Premium V2 - все запрацювало на ура.

ось такий досвід

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От їду я через тиждень на відпочинок, розраховував заблокувати на цей період, на тобі, вийшов облом.

от не треба було кидатися на ті нові тарифи, ясно що вони собі в збиток не зроблять. сиджу на старих і нормально, тепер бачу що правильно зробив і не погарячкував. а те що про відміну блокування ніде не писало це справді підло зробили.

Це з серії коли хтось шукає г*мно на сметані.

Скільки халяви не давай, комусь все одно мало :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут написано жирними літерами "Послуга тимчасове блокування не надається"

Дивина, на днях відїзжав з міста, заблокував без проблем, розблокував теж , тариф 100 Мбіт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажіть будь-ласка чи є можливість підключення по Проспекту Волі і Коперника?На оф сайті пише що не підключено жодного будинку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На кінець цього місяця повинно бути

черканіть в тему, коли бджоли будуть на ГПЗ. Цікавить вул. Шота Руставелі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене сьогодні цілий день нет взагалі паршивий.

Пінг такий що капец. закачки практично немає. більше 50 кб/с не перевищує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене сьогодні цілий день нет взагалі паршивий.

Пінг такий що капец. закачки практично немає. більше 50 кб/с не перевищує.

У мене все в нормі - і закачка 8-10 Мб/сек, і пінг (напр., google.com) : post-1086-1280955649,52_thumb.jpg

В кого працює берлога і бізоне???

У мене працює smile.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажіть мені чи варто переходити з ОГО 4+ на Beeline???? Кажуть він глючить, навіть якщо не використовувати роутерів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За місяць користування глючив тільки 2 дні. Цілком задоволений що перейшов з ДГ на Beeline :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За місяць користування глючив тільки 2 дні. Цілком задоволений що перейшов з ДГ на Beeline :smile-zachot:

Я перейшов з дата груп на білайн і почались проблеми. Швидкість дуже часто дуже мала. Тех підтримка каже проблема в компі. Д цього не було ніяких проблем. Вірусами завалює, через кожну хвилину. доктором вебом сканував по 40 - 70 вірусів в день удаляв. Антивіруска аваст проф. уторент качає пару хвилин і зупиняється. Може хтось щось порадить. Чи вже віндовз переставляти? А де гарантія що все не повториться? На дата груп був 4 роки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

deluxkangoo, от провайдера количество вирусов на компе не зависит какбэ :)

Все таки винду стоит переустановить, попутно форматнув все розделы, если 70 вирусняков в день (зараженых файлов), то ты что то интересное потцепил. Возможно изза этого вируса и глючит инет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інет полюбасіку от вірусів. І не бреши шо перейшов і все вірусами закінуло, бо на комп іншого користувача ти так зайти не можеш тільки через хаб! чи я не правий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...