Перейти до змісту

Домашній інтернет від Київстар (Beeline)


Рекомендовані повідомлення

Інет полюбасіку от вірусів. І не бреши шо перейшов і все вірусами закінуло, бо на комп іншого користувача ти так зайти не можеш тільки через хаб! чи я не правий?

не правий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

А де гарантія що все не повториться? На дата груп був 4 роки.

Если ты 4 года не переустанавливал винду, то как раз самое время :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не могу я тарабайт инф уничтожить, может достаточно диск С форматнуть.

переустанавливал раза 2.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не могу я тарабайт инф уничтожить, может достаточно диск С форматнуть.

переустанавливал раза 2.

Форматируеш диск С, ставиш винду, не заходя ни на один из жестких дисков ставиш антивирус, включаеш полную проверку компа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тікі антівірус береш не з своїх дисків а в друга чи з інтернета на чисту флешку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не правий.

Ти зміг законнектитись до іншого клієнта без хаба???

ти маєш на увазі щоб через провідник заходити на його диски, не знаю не пробував немає з ким, та й не треба.

чи що значить "законектився"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, які у вас проблеми з блокуванням доступу, але в мене на тарифі 5 Мбіт (29 грн) все добре. Я 25-го липня заблокував доступ, сьогодні розблокував - гроші як були так і залишилися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке питання

Якщо я використаю свій ліміт 50гб то потім в мене швидкість доступу зменшується до 512 Кбіт/с на скачування та віддачу інформації тобто закачка максимум стане 64кб/с?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке питання

Якщо я використаю свій ліміт 50гб то потім в мене швидкість доступу зменшується до 512 Кбіт/с на скачування та віддачу інформації тобто закачка максимум стане 64кб/с?

Все правильно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Переставив віндовз і всі приложения. Антивируска авіра. Пару годин поки працює. Але качає з берлоги та з летітбіт по 50 кБ/сек. так повинно бути. Пакет для начала 29 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З берлоги теж з такою швидкістю качає, вже. Але ж обіцяли для берлоги 100 мБ/сек. Хіба не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

deluxkangoo, от провайдера количество вирусов на компе не зависит какбэ :)

За умови, якщо комп добре захищений. Враховуючи особливості побудови мережі Beeline - без правильно налаштованого firewall глюки і віруси гарантовані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З берлоги теж з такою швидкістю качає, вже. Але ж обіцяли для берлоги 100 мБ/сек. Хіба не так?

Обіцянки як то кажуть.. В договорі це прописано? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі "глюки" комп'ютера після підключення інтернету від Білайна виникають від вірусної активності в мережі.

Перед підключенням бажано відразу перевірити систему на наявність вірусів, поставити антивірус, а ще краще антивірус+фаєрвол :rolleyes: і тільки після цього підключати мережевий кабель і налагоджувати ВПН з'єднання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відпишусь про проблему яку описував ще у старій темі.

ото було так десь три тижні, все мав дзвонити в підтримку але ж інет впринципі працював, та й якось було ліньки з'ясовувати причину неполадки.

і от сьогодні як нічого не бувало все працює, берлога, хаби, і вся локалка.

шо можна сказати чудєса і все :g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Берлога і хаб у всіх працюють??? а то в мене вже другий день не грузить. Берлога пінгується нормально!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мну працює все чудово :)

2Boss: у мене нема фаєрвола, тільки антивір, і вірусів нема. А особливості побудови мережі Білайна не сприяють попаданню вірусів на комп, так шо не нада ля-ля про правильне налаштування фаєрвола, яке нібито захистить тебе від вірусів, його задачі трохи інші ;) аль нєт ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 А особливості побудови мережі Білайна не сприяють попаданню вірусів на комп

Було б цікаво почути про які саме особливості йдеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А особливості побудови мережі Білайна не сприяють попаданню вірусів на комп, так шо не нада ля-ля про правильне налаштування фаєрвола, яке нібито захистить тебе від вірусів, його задачі трохи інші аль нєт ?
Сам придумав?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А особливості побудови мережі Білайна не сприяють попаданню вірусів на комп, так шо не нада ля-ля про правильне налаштування фаєрвола, яке нібито захистить тебе від вірусів, його задачі трохи інші аль нєт ?
Сам придумав?

Все вірно задача "ВогняноїСтіни" спалювати всі "хакерські" пакети при підльоті до компа,

треба тільки щоб кабель не провисав (інакше електрони пагано долітати будуть),

ну і брати гарний запал для стіни, бо багато пакетів пагано горять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А особливості побудови мережі Білайна не сприяють попаданню вірусів на комп, так шо не нада ля-ля про правильне налаштування фаєрвола, яке нібито захистить тебе від вірусів, його задачі трохи інші аль нєт ?
Сам придумав?

а чьо не так ? то поясни темному :closedeyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чьо не так ? то поясни темному
Вірусня працює на прикладному рівні, тобто яким би макаром мережа не була побудована, які б файрволи не використовувалися всеодно ж броузер якось в інтернет заходить не зважаючи на файрвол. Файрволом швидше собі більше проблем створите в роботі, як перепон вірусам.

З.І. Самий страшний вірус це не думаючий юзер він і плодить віруси. Самий кращий антивірус це обережність поводження в інтернеті і з незнайомими носіями даних.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...