Перейти до змісту

Домашній інтернет від Київстар (Beeline)


Рекомендовані повідомлення

наверно не по теме.но когда был подключен к датагруп-все какбы хватало.и скорости и трафика.перешёл на билайн-вообще ничего не хватает.я уже 200 гиг выбрал,а еще не конец месяца.обидно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

А скільки треба ждати, щоб підключили??? Я написав заяву в четвер.

гггг. не в тему: я зробив заяву ще на початку червня) казали-жди! от і жду....

п.с. підключать коли буде на районі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо в них є офіс???

В ТЦ "Гостинець" знаходиться офіс білайна, зайди розпитай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо я перейду за 50 гр. на 5/29 то вартість переходу на 10/59 буде знову 50гр. :0026:

Ні, перехід з 5 Мбіт на 10 безкоштовно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і шо - по роутерам так нічого і не підкаже? :unsure:

використовуючи пошук, можна побачити, що Tum@n вже неодноразово писав

DIR300/NRU якраз і є такою какашкою. (950#)

Є дуже велика різниця який роутер брать під такий тип підключення.

Ну от не навчились нормально реалізовувать Dual режими.

Нормальну роботу білайна бачив на TP-Link TL-WR941ND.

Орієнтовна вартість 50$.

Підтримує Wi-Fi N (300 Mbit/s), що в умовах високої швидкості внутрішньої мережі білайна є великим плюсом.

Для дому обрав саме цю модель.

Так. дорожче за середню ціну, але для прикладу TP-Link TL-WR542G за 30$ під білайном глючить.

Може декілька днів працювати, а може лягти так, що спасе тільки витягування з wan дроту білайна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

використовуючи пошук, можна побачити, що Tum@n вже неодноразово писав

Дякую, дійсно не побачив.

Але як кажуть, "не TP-Link'ом єдиним"...

Невже ніхто інші моделі не використовує?

Зокрема цікавить використання бюджетних девайсів, також девайсів з LAN-інтерфейсом (без вай-фаю)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Назріло ще одне питання, тому вирішив його задати окремим постом. Сестрі підключили білайн, добитись коннекта vpn-з"єднання при завантаженні компа вдалося. А от якщо комп загнати в ждущий/спящий режим, то після ввімкнення системи vpn не можу автоматом підняти, мусово або батнік стартувати, або заходити в сетевые подключения і там клікати по ньому, щоб підключити. Перечитав багато інтернету, толкової поради так і не знайшов. Роутера нема, в комп заходить просто лан білайна.

Хто толково порадить, тому :smile-zachot::)

Є одна приблуда написана в часи коли у мухобджіл залипав впн - називається myvpn знайти можна тут http://myvpn.zapto.org/

Вона постійно пінгує сервак та будь який вказаний тобою сайт і при відсутності пінгу перепіднімає впн + має автозагрузку статистику і ще пару цікавих фіч. Спробуй!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пишіть кому потрібно перевірити якусь адресу, я перевірю і відпишу. Уже є дуже багато нових домів для підключення

подивись будь-ласка відродження 12

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, шось не можу зрозуміти...Може, допоможете розібратись.

В мене тариф "Чемпіон світу".

Коли залогінююсь у свій еккаунт на їхньому сайті, пише на закладці "Тарифні плани" про мій тариф наступне: 99.00 грн., швидкість 5 Мбіт/с, траф не обмежений.

АЛЕ

На головній сторінці їхнього сайта вказано про цей тариф: швидкість 100 Мбіт/с, 69 грн., трафік анлім.

І як пояснити таку розбіжність у швидкості на різних джерелах одного і того ж ресурсу? Це по-перше.

По-друге, спробував тест швидкості інету через один онлайн тул - виходить такє: Входящая скорость: 3222.4 кбит/с (402.8 КБ/с), Исходящая скорость: 1958.8 кбит/с (244.9 КБ/с).

По суті, я не претендую на отримання теоретично можливої задекларованої швидкості, але, погодьтеся, 100 Мбіт/с тут і не пахне.

Значить в мене швидкість все-таки 5 Мбіт/с. Тоді питання - чому на веб-сайті вказано 100 Мбіт/с?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, шось не можу зрозуміти...Може, допоможете розібратись.

В мене тариф "Чемпіон світу".

Коли залогінююсь у свій еккаунт на їхньому сайті, пише на закладці "Тарифні плани" про мій тариф наступне: 99.00 грн., швидкість 5 Мбіт/с, траф не обмежений.

АЛЕ

На головній сторінці їхнього сайта вказано про цей тариф: швидкість 100 Мбіт/с, 69 грн., трафік анлім.

І як пояснити таку розбіжність у швидкості на різних джерелах одного і того ж ресурсу? Це по-перше.

По-друге, спробував тест швидкості інету через один онлайн тул - виходить такє: Входящая скорость: 3222.4 кбит/с (402.8 КБ/с), Исходящая скорость: 1958.8 кбит/с (244.9 КБ/с).

По суті, я не претендую на отримання теоретично можливої задекларованої швидкості, але, погодьтеся, 100 Мбіт/с тут і не пахне.

Значить в мене швидкість все-таки 5 Мбіт/с. Тоді питання - чому на веб-сайті вказано 100 Мбіт/с?

У тебя старый тариф 5 Мбіт/с за 99 грн, перейди на новый и будет тебе счастье.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, шось не можу зрозуміти...Може, допоможете розібратись.

В мене тариф "Чемпіон світу".

Коли залогінююсь у свій еккаунт на їхньому сайті, пише на закладці "Тарифні плани" про мій тариф наступне: 99.00 грн., швидкість 5 Мбіт/с, траф не обмежений.

АЛЕ

На головній сторінці їхнього сайта вказано про цей тариф: швидкість 100 Мбіт/с, 69 грн., трафік анлім.

І як пояснити таку розбіжність у швидкості на різних джерелах одного і того ж ресурсу? Це по-перше.

По-друге, спробував тест швидкості інету через один онлайн тул - виходить такє: Входящая скорость: 3222.4 кбит/с (402.8 КБ/с), Исходящая скорость: 1958.8 кбит/с (244.9 КБ/с).

По суті, я не претендую на отримання теоретично можливої задекларованої швидкості, але, погодьтеся, 100 Мбіт/с тут і не пахне.

Значить в мене швидкість все-таки 5 Мбіт/с. Тоді питання - чому на веб-сайті вказано 100 Мбіт/с?

У тебя старый тариф 5 Мбіт/с за 99 грн, перейди на новый и будет тебе счастье.

А на який саме новий порадиш перейти?

На цей: 10 мегабіт, 10 Мбіт/с, 59 грн ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на який саме новий порадиш перейти?

На цей: 10 мегабіт, 10 Мбіт/с, 59 грн ?

Це вже твій вибір :smile3:

В мене 5 Мбіт - 29 грн - 100 Gb трафіку. Хватає позаочі!!!

А перейти на новий тариф можна в особистому кабінеті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

В мене 5 Мбіт - 29 грн - 100 Gb трафіку. Хватає позаочі!!!

поправлю, 5 мегабіт» - 50 ГБ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

В мене 5 Мбіт - 29 грн - 100 Gb трафіку. Хватає позаочі!!!

поправлю, 5 мегабіт» - 50 ГБ

Хм...Ну дійсно, який зміст мені платити 99 грн. за ту саму швидкість, якщо можу, скажімо, за 59 грн. чи навіть за 29 грн. отримати практично те саме. Додам, що більше 20Гб не вигрібаю в місяць.

Дзвонив у їх колл-центр - повідомили, що ціна переходу 50 грн. Ну і нехай.

От тільки чи дійсно на твому тарифі швидкість така, як обіцяна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Назріло ще одне питання, тому вирішив його задати окремим постом. Сестрі підключили білайн, добитись коннекта vpn-з"єднання при завантаженні компа вдалося. А от якщо комп загнати в ждущий/спящий режим, то після ввімкнення системи vpn не можу автоматом підняти, мусово або батнік стартувати, або заходити в сетевые подключения і там клікати по ньому, щоб підключити. Перечитав багато інтернету, толкової поради так і не знайшов. Роутера нема, в комп заходить просто лан білайна.

Хто толково порадить, тому :smile-zachot::)

Є одна приблуда написана в часи коли у мухобджіл залипав впн - називається myvpn знайти можна тут http://myvpn.zapto.org/

Вона постійно пінгує сервак та будь який вказаний тобою сайт і при відсутності пінгу перепіднімає впн + має автозагрузку статистику і ще пару цікавих фіч. Спробуй!

Толі я шось не вкурив, толі ссилко відкриває пусту сторінку. :unsure: Можливо вона є в тебе ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поправлю, 5 мегабіт» - 50 ГБ

В брата також 5 Мбіт - 29 грн. Той "висидів" 100 Гб, так після цього щвидкість впала до 0,512 кбіт. Можливо це тільки в нього таке щастя :smile3:

От тільки чи дійсно на твому тарифі швидкість така, як обіцяна?

Обіцяна...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є одна приблуда написана в часи коли у мухобджіл залипав впн - називається myvpn знайти можна тут http://myvpn.zapto.org/

Вона постійно пінгує сервак та будь який вказаний тобою сайт і при відсутності пінгу перепіднімає впн + має автозагрузку статистику і ще пару цікавих фіч. Спробуй!

Толі я шось не вкурив, толі ссилко відкриває пусту сторінку. :unsure: Можливо вона є в тебе ?

Скачав по ссилці вказаній вище

MyVPN.rar

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юра поясни мені таке або Ви шановні білайнівці: як при аплоуді (обмеження) 70 кілобіт в секунду в статистиці за 22 число написано аплоад 10 гіг???? ретрекер діє тікі на локально (наскільки я розумію) тоді де вони поділись?

Якщо треба картинкО я предоставлю!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юра поясни мені таке або Ви шановні білайнівці: як при аплоуді (обмеження) 70 кілобіт в секунду в статистиці за 22 число написано аплоад 10 гіг???? ретрекер діє тікі на локально (наскільки я розумію) тоді де вони поділись?

Якщо треба картинкО я предоставлю!

В торренті в кілобайтах швидкість, а не кілобітах, тому якщо стоїть обмеження в 70 кілобайт і хоча б два торренти роздається, то за добу якраз і віддається 10 гб, а якщо торрентів на віддачу більше чим 2, то і того більше :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...