Перейти до змісту

Домашній інтернет від Київстар (Beeline)


Рекомендовані повідомлення

В мене теж немає вже добу, не бачить навіть локальних ресурсів. Дзвонив оператору в підтримку - сказали що зараз діє якесь механічне обмеження і проблема вирішиться 11 вересня.

Региональные call centers

Київ - 044 393 01 73,

Одеса - 048 738 50 07,

Дніпропетровськ - 056 790 56 06,

Житомир - 0412 559 559,

Запоріжжя - 061 228 50 00,

Львів - 0322 42 40 92,

Харків - 057 728 22 22,

Луцьк - 0332 701 152,

Кременчук - 053 679 33 12

Кривий Ріг - 056 405 55 05

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

У мене все нормально працює. Може ви робили фінансове блокування тому і не робить?

до Tum@n позавчора була проблема з пінгом на УА-ІХ але вчора все було ок, так що це не нагрузки а якісь проблеми на лінії були.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, у кого-нибудь ещё есть такая проблема? Уже сутки нет интернета от Билайна. При подключении пишет "ошибка 868". Что это может быть? И может кто-то знает, есть ли у них тех поддержка непосредственно в Луцке, а то звонил в Киев, там ничего конкретного не говорят.

В мене теж така трабла була, але розібрався з нею, оказалось, що мені присвоїли адресу хх.хх.хх.159, убунту показала, що адреса була присвоєна 06.09.2010 року і на 24 години, я включив комп 8 числа, і така помилка, все вирішилось таким чином:

1. ПКМ на "Подключение по локальной сети" ---> "Отключить"

2. Після того як виключилось ПКМ на "Подключение по локальной сети" ---> "Включить"

комп отримав нову адресу і зєднання ВПН пройшло устпішно!

Спробуй, може домпоможе!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора ввечері - все запрацювало, без всяких рухів з моєї сторони. 

Лише зайти не міг на http://forum.beezone.info/   і   http://berloga.net/

Як не дивно з під іншого провайдера - захожу без проблем. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є питання: По якому номеру звонити щоб анулювати заяву на підключення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вечные проблемы с берлогой откровенно задрали .. что за грёбаный сервис такой ?..

админы что-то там себе настраивают, а юзеры после етого должны наяривать в ТП - слушать тупые отмазки ... млин ну чо за нафиг такой?!

при етом серваки берлоги сильно перегружены - вечером напрямую нихрена не скачаеш даже видео с сайта хрен грузится - один мегабайт из 10 еле зальется, а потом дисконект по таймауту! если бы не торент то вообще беда ..

я на билайн сключительно изза берлоги перешел - всётаки сервис позиционируется как фича сети провайдера - хотя владельцы сайта видимо не билайны - но если ты чето рекламируеш - надо както отвечать за базар? или нет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Banzai есть много других торрент трекеров, чего все на берлогу рванули, непонятно. Рутрехер и много другого есть на них ретрекеры ставишь в уторрент айпифильтр блокировка всех кроме айпи адресов билайна и качаешь с внутренней сетки без проблем и сколько хочеш. Плюс есть ещё хаб билайновский, на берлоге не так всего много.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не в етом дело , торен.сру я тоже пользую , лично мне по нраву контент берлоги - ради нее и подключался - а получается что регулярно берлоги нет а контент грузится с горем пополам ..

и ето меня сильно огорчает ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Берлога Білайну не належить, а так як Білайн почав агресивну політику виходу на ринок, к-сть користувачів зросла суттєво, вот і "лягає" спати вона разом з медведами які там живуть, і правда, якби не торент то була б торба берлозі, а так мене влаштовує :)

погано тікі що відео фіг подивися, ну дууууже тупить :angry2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 дня нет инета, просто ужас! Техподдержка работает неудовлетворительно, звоню туда каждый день, говорят заявление приняли, в соответствии с договором, в течении 5 суток постараются решить, что делают для этого, на каком этапе, обо всем этом умалчивают, просто нет слов, как тут не скажешь, что "разрывов не было!!!!!!" На выходных я так понимаю тоже никто ничего решать не будет, если сотрудники Билайна читают ветку, прошу помочь мне с ошибкой 868

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, на берлогу взагалі неможливо зайти останні кілька днів.

А взагалі, інет від Білайна нормально працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Берлога глючить вже декілька днів, але сьогодні (нарешті) пан evgeniy заворушився: 

Со вчерашнего дня начали поступать обращения с проблемой доступа к сайту из локальной сети Билайн в регионах.

Симптомы: "Сайт плохо открывается", "Страницы открываются не полностью", "Чтобы открыть страницу - ее недо несколько раз обновить".

В Киеве все ок. У кого есть подобная проблема - отпишитесь.

Для диагностики проблемы сделайте следующее:

1. ping -n 10 -l 10 berloga.net 

2. ping -n 10 -l 100 berloga.net 

3. ping -n 10 -l 1000 berloga.net

4. ping -n 10 -l 10000 berloga.net

5. tracert berloga.net 

Результат выполнения команд дайте мне, он должен выявить причину.

Эти действия надо выполнять только тем, у кого есть проблемы с доступом к сайту.

Обязательно укажите в каком городе Вы находитесь и когда появилась проблема.

Результаты кидать желательно на почту info песик berloga.net

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, на берлогу взагалі неможливо зайти останні кілька днів.

Треба звонити в техпідлтримку і казати, щоб включили доступ до берлогі. В мене теж така фігн була.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

swen1989

Нє, зайти можна після n-го натискання F5. А так видає "З’єднання скинуто"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба звонити в техпідлтримку і казати, щоб включили доступ до берлогі. В мене теж така фігн була.

Та Za#@}|u знову локальну мережу відрубило, чого питається? Коли останній раз дзвонив щоб поновили доступ то казали, "що в них там глюк коли тимчасово інет блокуєш то локальна вирубається навіть коли вже поновив доступ в інет" Ну а зараз шо? просто від балди пропала :mdr:

А Берлога почала лагати ще до цього, і так думаю непов'язана з вище написаним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Дзвонив на супорт, казали "берлога не наша, але в них зараз проблеми". По переривчастому доступу до сайту імхо дуже схоже на DDOS. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я трохи не в тєму і розумію, що чувак із служби підтримки може бути зовсім не з Луцька. Але хочеться передати палкий привіт тому чоловіку із служби підтримки, який сказав, що налаштувати білайн під макось неможливо. Щастя тобі і довголіття. Ага, і карєрного росту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Могу только позавидовать тем у кого нет доступа к берлоге, у меня инета нет уже 4 дня, это не то что бы плохая работа техподдержки, я так понимаю, это отсутствие вообще какой либо работы!!!! Даже близкие сроки не называют, говорят только что в соответствии с договором 5 дней вполне может отсутствовать интернет, ну что ж завтра уже будет 5 дней!!!!!!!! Посмотрим, но даже решать проблемы в такой срок, думаю просто неприемлемо!!! Вообщем два билайну за техподдержку и за работу с клиентами!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 дня нет инета, просто ужас! Техподдержка работает неудовлетворительно, звоню туда каждый день, говорят заявление приняли, в соответствии с договором, в течении 5 суток постараются решить, что делают для этого, на каком этапе, обо всем этом умалчивают, просто нет слов, как тут не скажешь, что "разрывов не было!!!!!!" На выходных я так понимаю тоже никто ничего решать не будет, если сотрудники Билайна читают ветку, прошу помочь мне с ошибкой 868

Настройки на комп'ютері правильно зробив? виклади скріни. можливо проблема у тебе і пітримка тут нічим не допоможе.

Доречі в інтернеті пишуть помилка 868 часто зустрічається в ОС Віндовс7.. тому можливо проблема з системою.. перестав її на якусь іншу версію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Ви всі гоните, проблем в білайна нема і бути не може - це самий ідеальний провайдер! Дивно, що люди дось засиджуються на інших провайдерах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

serega

Чув що в укртелекомі за день проходить близько 180 відключень від інтернету.. думаю у вас картина не краща.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І дозвон в техпідтримку - в середньому година   :angry2:   

Взагалі, якщо нова контора на початку "лагає" - це повний норм. Інша річ, якщо монополіст ринку за сім років не може налагодити власну техпідтримку до прийнятного рівня. Або інший місцевий монополіст "розродився" новими тарифами на півтора  місяці пізніше "стрибка" конкурента (я про ADSL). І логіки в цінах я  не бачу. 

Я взагаліто Серьогу розумію, але давайте  без образ :)  Як тут хтось  казав - "клієнт -мігруюча нація". Хочете, щоб народ підтягнувся -дайте ціни  і швидкість відповідні конкуренту, зробіть прямий дозвон на техпідтримку, вирішіть проблему з "сірим" IP,  продумайте якісь бонуси за заливку на обмінник чи пустіть АДСЛ-ників до хабів ДМ.  Із-за нього (обмінника) я в свій час прийшов на ДГ, і ізза його нульової ефективності я тепер пішов.  Роздавати і мати рейтинг на торрентах, пастися на Берлозі  і відповідно  мати доступ до всього, що тільки душі заманеться для мене набагато прийнятніше, ніж дарма волати на форумі "зали-иийте офіс!" .

Прошу не сприймати, як тут прийнято за    :naezd: , буду радий, якщо все-таки  якось-чимось допоміг...  :0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі в інтернеті пишуть помилка 868 часто зустрічається в ОС Віндовс7.. тому можливо проблема з системою.. перестав її на якусь іншу версію.

Win 3.11, мабуть, ідеальний варіант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі в інтернеті пишуть помилка 868 часто зустрічається в ОС Віндовс7.. тому можливо проблема з системою.. перестав її на якусь іншу версію.

Win 3.11, мабуть, ідеальний варіант.

идеальный вариант для оператора - это проплатить, но не пользоваться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...