Перейти до змісту

Домашній інтернет від Київстар (Beeline)


Рекомендовані повідомлення

сайт техпідтримки наскільки знаю то це - www.beeline-inet.com а з приводу розірвання договору то потрібно уважно читати умови договору про це я писав раніше, а саме в пункті 9.4. передбачено, що В односторонньому порядку Договір може бути розірваний з ініціативи Оператора у кожному з наступних випадків:

9.4.1. У разі, якщо Абонент протягом 6 місяців з моменту тимчасового припинення чи обмеження надання Послуг не поповнив свій особовий рахунок. У такому випадку Оператор може не здійснювати окремого попередження Абонента про розірвання Договору, оскільки договір вважатиметься припиненим, а кінцеве обладнання Абонента відключеним, у перший день після спливу вказаного 6-місячного строку.

Тобто можна місяць не заплатити і вони самі до тебе позвонять запитати чому не платиш а далі самі розірвуть договір. правда один нюанс за останній місяц існуючого підключення згідно їхніх умов потрібно буде заплатити.

а з приводу швидкості то необхідно їх підгружати..... постійно.... в договорі вони посилаються на граничні норми показників якості надавання послуг, то на даний момент так-як нормативного акту який би регулював дане питання (показники надання доступу до мережі інтернет) не існує ( а точніше в розробці http://www.mintrans.gov.ua/uk/alias_51/19621.html) то керуються вони такими нормативами (http://www.uazakon.com/document/spart25/inx25091.htm) і з цього можна побачити що граничним показником є 40 відсотків від заявленої швидкості на що і можна спирати.

Ну наразі напевно все... може ще щось знайду то відпишу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Невже все-таки розширили канал?

MTI5MDE5NDI4OC0zNzQxNS4wOTItNDAyNy42NzYtNDEuODU1LTE4NTQ4Mw==.gif

Вперше за останні 3 тижні в цей час така швидкістьsmile-zachot.gif А то ледве до 1 Мб дотягувало...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У вас випадково не Гордіюк ???

Підтримую думку, таж ситуація! З берлоги тяне до 20 Мб\с а ззовні до 100 кб\с - який тут н*х кабель, тільки гроші на вітер!..

Проблема в тому що на берлозі мало чого є що мені потрібно, тому вона хоч і є хоч якимось бонусом але щодо софту який мені потрібен впрольоті, а качати пакети утиліт по 3-4Гб на швидкості 60 кб\с ох як важко :(

Я живу на Гордіюк і станом на цей момент при тарифі 5Мб от така ситуація

post-8855-0-73664300-1290194499_thumb.gi

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хватить постити ці тести спідтеста, бо показує він нереальну швидкість. Скрін нижче

1037253674.png

більш реальну швидкість показав торрент (ресурс rutor.org)

post-8656-0-31709400-1290198551_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В жопу вашу скорость, когда у меня страницы полминуты загружаются :0156:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да-да... Сьогодні і-нет приємно радує! :smile-zachot:

І оскільки включень по Луцьку вже менше має бути, напливу нових абонентів такого як раніше - не буде, тому можна надіятися, що такі показники надовго!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та я сам удивлен, неужели когото дое...етосамео... Давненько в мене такого небуло!!!

1037310389.png

:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще одна тема, досягла свого критичного рівню гівна і зачиняється.

Вже набридло читати одне й те ж кожного дня - глючить, все погано, біжу відключатись.

На наступний - ой як класно - канал роширили, все літає.

Ще через день те ж саме.

Є правда вийнятки, які умудряються зберігати ту чи іншу позицію постійно, всовуючи свій пост після кожного дописувача.

Зрозумійте, що не стане дана послуга у такій реалізації, як вона є, в один момент ідеальною.

Білайну (Київстару) плюс за те, що вони прийшли. Покрили досить багато будинків, в яких люди чекали хоч якийсь інтернет.

Величесний мінус за:

- службу пітримки

- відсутність UPS`ів в ящиках

- забави підрядників, аля хто більше включив за день

- ігри з тарифами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Єдине додам. Таки розчехлився (тьху-тьху).

Маю чесний 1Мбайт в нет і з нета.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...