Перейти до змісту

Дорожная обстановка


Рекомендовані повідомлення

Як дорога на Горохів?

Полатана, за виключенням 3-5 км перед Гороховом. З Горохова до Радехова на три порядка гірше. А з Радехова до Львова - вона відсутня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А полосу дороги з Горохова до Луцька вже полатали? Бо полоса з Луцька до Горохова вже давно була підлатана.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А полосу дороги з Горохова до Луцька вже полатали? Бо полоса з Луцька до Горохова вже давно була підлатана.

Практично всю. Вчора їхав в цьому напрямку 100-110 км/год (за виключенням населених пунктів та інших деяких участків), і мене обганяли "льотчики" з явно більшою швидкістю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПДР тут обговорюють? Якщо так, то хто знає чи можна завершувати обгін на суцільній, якщо почав на переривчастій ( В Росії ніби вже можна).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПДР тут обговорюють?

тут - дорожню обстановку. :)

NoGood, твоя ситуація. І тут (але це для пдр рф :) ).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось чув коли вже начнуть робити міст через Стир на рованці, а то я вже задовбався кожен день їхати через ті ями. З кожним днем їх там все більше і більше вже не знаю кудою їхати. Там на середині є така яма що можна з авто ловити рибу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось чув коли вже начнуть робити міст через Стир на рованці, а то я вже задовбався кожен день їхати через ті ями. З кожним днем їх там все більше і більше вже не знаю кудою їхати. Там на середині є така яма що можна з авто ловити рибу :)

І як кльов? )))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Риба прям сама в машину пригає :)

Змінено користувачем Andreyxxx
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ну побачимо як вони будуть робити. Після снігів вони просто взяли здерли асфальт і все. Я думаю на цей раз буде так само, або засиплять чимось щоб пролежало літо і все.

Це фото що Ви скинули зроблено після того як вони здерли асфальт. На даний момент там ситуація набагато гірша.

Змінено користувачем Andreyxxx
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всьо, панове, місто стало... :(

Відсьогодні перекрито рух транспорту вулицею Сенаторки Левчанівської

У зв’язку з ремонтом дорожнього покриття на вул. Сенаторки Левчанівської з 28 травня 2013 року до завершення робіт зупинено рух транспорту вказаною вулицею.

Сьогодні ж, з 14.00, у зв’язку з капітальним ремонтом, зупинять рух транспорту (по одній смузі) проспектом Перемоги на ділянці від перехрестя з вул. Шопена до шляхопроводу. Рух транспорту буде відновлений після завершення робіт.

Відповідне розпорядження підписав Луцький міський голова Микола Романюк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пустити по іншій смузі маршрутки, а всіх інших на об'їзд!

єдине що напрягатиме в даній ситуації, це те, що об'їжджати по залізничних переїздах лазо-карпенка-карого та лідавській, і на них часто опускають шлагбаум та і дорога там вузька. А на набережній взагалі можна залишити підвіску в ямах, не кажучи про дибільне перехрестя саме по собі.

сідайте на велосипед панове, аби дощу не було :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Луцьку на вулиці Яровиця розбиратимуть залізничну колію. Відповідне розпорядження підписав Луцький міський голова Микола Романюк.

«Відповідно до ст. 42, п. 8 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» у зв’язку з демонтажем залізничної колії на вул. Яровиця зупинити рух транспорту (по одній смузі) вказаною вулицею з 30.05.2013 по 14.06.2013», ‒ зазначається в документі.

Виконавцями робіт є філія «Луцький райавтодор» (Єрко В.Б.) ДП «Волинський облавтодор» .

ДАК «Автомобільні дороги України» ‒ повинні встановити необхідні попереджувальні знаки на проїжджій частині вулиці. Підприємства повинні відновити благоустрій після завершення робіт до 14 червня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будьте обережні! Щойно встановили кірпіч по вул. 8 Березня в напрямку з вул. Огієнка на пр. Перемоги!

Думаю гайці вот-вот сюда заявляться :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будьте обережні! Щойно встановили кірпіч по вул. 8 Березня в напрямку з вул. Огієнка на пр. Перемоги!

Думаю гайці вот-вот сюда заявляться :)

Нарешті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я зовсім цьому не радий. Тепер щоб в офіс заїхати потрібно багато питляти. Хоча якщо дорогу по проспекту зроблять то буде дійсно гуд :)

Щойно був на Ковельській, пробка величезна! На Володимирському кільці аварія за участі УАЗика, маршрутки та рогатого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будьте обережні! Щойно встановили кірпіч по вул. 8 Березня в напрямку з вул. Огієнка на пр. Перемоги!

А також з Огієнка на Грибоєдова!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заборонили знаком 3.21 "В'їзд заборонено" в'їзд з вул.Шевченка на вулицю Франка, але рух по Франка від перехрестя за Сапалаївкою до Шевченка лишився двостороннім.

До речі, отой знак 1.26 "Двосторонній рух", що є на яндекс.панорамі по другому лінку, зняли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А також з Огієнка на Грибоєдова!
Це як? Може Рух заборонено?

Чи то комусь геть кірпічами голову перемкнуло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будьте обережні! Щойно встановили кірпіч по вул. 8 Березня в напрямку з вул. Огієнка на пр. Перемоги!

А також з Огієнка на Грибоєдова!

тепер на Грибоєдова взагалы немає в'їзду?Бо ж з проспекту також знак.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А також з Огієнка на Грибоєдова!
Це як? Може Рух заборонено?

Чи то комусь геть кірпічами голову перемкнуло.

кірпіч точно.

Будьте обережні! Щойно встановили кірпіч по вул. 8 Березня в напрямку з вул. Огієнка на пр. Перемоги!

А також з Огієнка на Грибоєдова!

тепер на Грибоєдова взагалы немає в'їзду?Бо ж з проспекту також знак.

мєнти з пожежниками акуєлі.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кірпіч точно.
мєнти з пожежниками акуєлі.
З Огієнка до міськвідділу часто люблять ДАЙці їздити. Тепер їх можна буде там ловити як під знак їдуть.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...