Перейти до змісту

Дорожная обстановка


Рекомендовані повідомлення

Liberta, якщо мені треба десь їхати, то я взяв лопату і поїхав.

я ще не навчилась лопатою їздити...

п.с. підтримала випадково

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дорогу на Липини з Відродження в сторону Коста-брави взагалі ніхто не чистив.

До ранку не позамітало, бо цієї ночі снігу не було ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я їздив після обіду пів дня по місту, дороги чистились, але відразу ж замітало знову.

Польша... Їдеш собі, чистенько, все прибрано. Переїжжаєш в Україну чи то тайга, чи тундра, одним словом шо на північний полюс потрапив)

На кордоні 20 км черга з фур, бо ніто не хоче переїжжати на Україну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може, на цій фото снігу випало менше, ніж у нас?

481051.jpg

Автостради очищені до асфальту:

481040.jpg

То я маю бути вдячний владі за те, що вони за мільйони баксів купують і покращують свої вертольоти, а не можуть забезпечити необхідної кількості снігоочисної техніки? Блін, да немає грошей на закупівлю машин - придумайте якісь снігочисні приблуди-навіси на танки, танки в нас є і ще можуть їздити, і вперед!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

танки в нас є і ще можуть їздит
Танки не можуть випустити на асфальт, бо після танку не буде вже що очищувати. ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на бронетехніку, наскільки мені відомо, можна почепити резинові накладк, чи не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- Повідомте, будь-ласка, яка ситуація на дорозі Луцьк-Львів. Дякую

- ти шо на приколі???? Луцьк - Львів нема такої дороги

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То я маю бути вдячний владі за те, що вони за мільйони баксів купують і покращують свої вертольоти, а не можуть забезпечити необхідної кількості снігоочисної техніки? Блін, да немає грошей на закупівлю машин - придумайте якісь снігочисні приблуди-навіси на танки, танки в нас є і ще можуть їздити, і вперед!

Вже давно пора зрозуміти, що проблеми індєйців вождя не ї...ть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SysR, можна, для асфальту є спец гусениці, і накладки для звичайних гусениць, правда при таких розкладах в нашій армії врядлі вони збереглись в звичайних частинах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SysR, можна, для асфальту є спец гусениці, і накладки для звичайних гусениць, правда при таких розкладах в нашій армії врядлі вони збереглись в звичайних частинах.

Збереглись, на паради в таких накладках випускають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Збереглись, на паради в таких накладках випускають.

Нє ну те що вони є в ізбраних це точно, але не факт що є в звичайних частинах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наші комунальщики та МНСівці напевно не здогадувались, що зимою може випасти трішки снігу - трішки настільки, що вони не взмозі його вчасно прибрати та забезпечити дороги нормальним станом покриття.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, а хто сидить і чекає весни? ВИ особисто їздили по місту і бачили, що дороги не чистять?

За суботу не треба розказувати брехню. Я їздив після обіду пів дня по місту, дороги чистились, але відразу ж замітало знову.

А щоб не допустити такого стану речей, це їм мабуть брезент треба було над Луцьком натягнути?

я теж їздив в суботу. Те, скільки машин їздило в такий снігопад, це те ж саме, що взагалі не їздило! І не треба розповідати, що вони бідні й несчасні ледве справляються! Парк очисних машин в них достатній! Чому їх не повиганяли ще тоді?!?! Чому вони їздили, в кращому випадку, по одній машині! Створювали видимість роботи? А в неділю ДЕ вони були??? А комбайни їхні ДЕ?!

Комбайнів тих уже років з десять не видно. Колись вони належали "Луцькавтодору", але зараз вони мабуть вже давно порізані. А в "Луцькспецкомунтрансу" по ходу тільки 6 МаЗів на весь Луцьк.

post-18174-0-70198100-1355743158_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ніхто їм не заважав НЕ ДОПУСТИТИ такого стану речей!

Ще й до ото всього сказаного вони, напевно, і з синоптиками посварились.

МНСівці напевно не здогадувались

Можливо помиляюсь, але їх залучають коли вже попа. Вони уже розгрібають, те, що про...рали комунальники/синоптики/всякі дори і т.д.т.п.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Liberta, якщо мені треба десь їхати, то я взяв лопату і поїхав.

я ще не навчилась лопатою їздити...

п.с. підтримала випадково

Я ціную вашу іронію, але я думаю, ви зрозуміли, що саме я мав на увазі.

Вулиця Кравчука розчищена. В моєму дворі ще вчора було чисто і чистили не жильці лопатами, а почистив трактор!

І в моєму домі не живе ні Романюк, ні Клімчук, а ні хтось іще...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ні хтось іще...

Або когось пропустили з того списку, або просто повезло. Вашому двору...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Liberta, якщо мені треба десь їхати, то я взяв лопату і поїхав.

я ще не навчилась лопатою їздити...

п.с. підтримала випадково

Я ціную вашу іронію, але я думаю, ви зрозуміли, що саме я мав на увазі.

Вулиця Кравчука розчищена. В моєму дворі ще вчора було чисто і чистили не жильці лопатами, а почистив трактор!

І в моєму домі не живе ні Романюк, ні Клімчук, а ні хтось іще...

може в вашому дворі живе тракторист

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от у моєму дворі в центрі міста ніфіга не розчищено! Вчора мусив йти на базар, купувати лопату, і вигрібати машину з-під завалів. Вигріб, переставив на менш засніжене місце. Та 150 метрів дороги для неї я лопатою не зміг розгребти, а тому сьогодні не зміг виїхати, і невідомо коли зможу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нашому дворі (Теремнівська) також не розчищено....вчора два тракторця проїхалися по дорозі, майже нічого не розчистили...і навіть в двори не заїжали...а там понаметало "бархани" в 2 метри висоти....до дороги виїзду немає.....зібрались з сусідами прочистили 30 м виїзду, щоб вранці меньше роботи було.....ніби все добре...аж поки ввечері якесь "немудре" на бусі (Т4) закопалось...покінуло машину поперек дороги і всім загородив виїзд...сьогодні лише в обід витягли...на роботу прийшлось їхати на маршрутках (((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні зранку намагалась на автостанції передати посилку в Ужгород. По телефону запевняли що всі рейси працюють, навіть за 5хв до прибуття автобуса рейс мав бути, а на ділі, більша половина рейсів знята (напрямок Горохів Львів...) а деякі взагалі відмінені (Ужгород, Локачі...). На запитання де рейс, відповідь:"якщо не приїхав через 10-15хв після часу посадки, то його вже і не буде. Пояснення - дороги не розчищені.

А біля під"їздів ніхто не чистить (Конякіна), хіба свої з лопатами вигрібають свій автотранспорт.

Дороги ще пів біди, а от сосульки з криши конкретно жахають, адже досягають уже в три поверхи довжини і ніхто навіть не збирається їм щось робити.

Змінено користувачем Tanichka
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Н-да сьогодні я зрозумів що 4х4 нічого особливого. головне покладка між кермом і педалями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дорога прочищена на головних магістралях міста - Мерія - ЦУМ - Диеркторія!

Прочищена. але з 11-00 до 13-00 (а може і пізніше) там машини рухались тільки в одну колійку.

бо вумники біля Буратіни парковку влаштували. так що 2 маршрутки розїхатись не могли.

аналогічно і по пр-ту Волі. грейдер іде, але розчистити/розширити колію не може, бо з однієї і джругої сторони вулиці "жипи" стоять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...