Перейти до змісту

Дорожная обстановка


Рекомендовані повідомлення

Сьогодні їхав в маршрутці. На перехресті Рівненської і Відродження, маршрутка ледве стартувала зі світлофора. Зупинки - жах. Там суцільний лід, маршрутки буксують так, що їх розвертає. Водії, будьте обережні, як будете підніматись по Відродження до Лучеська. Там біля зупинки, перед поворотом на Декабристів, там утворився льодовий лежачий поліцейський. Бачив, як там одна машина підскочила і її добряче понесло, ледве вирівнялась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За містом Піпєц що робиться, ще на відкритих трасах хоч троха вітер здуває, а чуть закрома і відразу перемет!!!

Казали знаючі люди, що в москалів, особливо на півночі, траси на високому насипі, навіть не на болоті, і дерев збоку нема. Зимою сніг не перемітає, але "виліт" з траси - каліцтво гарантоване (висота траси - метрів два і більше). Чи правда - не знаю.

Ну а в нас тиждень будуть чистити дороги "державного значення", два - місцевого, а поки до сіл доберуться - весна настане. Ну або там хтось помре/народиться - тоді швидше. Сумні реалії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як думаєте, доїду я завтра пасатом до Маневичів, чи навіть не рипатися?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні їхав в маршрутці. На перехресті Рівненської і Відродження, маршрутка ледве стартувала зі світлофора. Зупинки - жах. Там суцільний лід, маршрутки буксують так, що їх розвертає. Водії, будьте обережні, як будете підніматись по Відродження до Лучеська. Там біля зупинки, перед поворотом на Декабристів, там утворився льодовий лежачий поліцейський. Бачив, як там одна машина підскочила і її добряче понесло, ледве вирівнялась.

Є там таке..Сам попав. Гальмувати пізно було, та й небезпечно. Добре підкинуло..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там утворився льодовий лежачий поліцейський

Аналогічний навпроти старого "Аверса" Соборності 28. Обережно!

P.S. Неізольовані теплотраси неглибоко.

Як думаєте, доїду я завтра пасатом до Маневичів, чи навіть не рипатися?

В четвер дорога була розчищена і як на зиму - чудова. Але на ділянці за Тростянцем перемете 100%.

Змінено користувачем Scabiosa
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прибудинкові дороги взагалі жах. Поки сходив у гості і назад помагав випхати 3 автомобілі (ланос на вокзалі, жига сімка біля сільпо, та вольксваген тешка біля самого будинку).

З.І, Будьмо добрішими допомагайте іншим, на такому ж місці може бути кожен.

Як думаєте, доїду я завтра пасатом до Маневичів, чи навіть не рипатися?

думаю не варто. у мене мама по сільських базарах на виїзді торгує їй те саме говорю. на трасах на ківерці кажуть снігу намело немало, берлінго врізалось у автобус по дорозі на Озерце

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а яка обстановка на Рованцях,може хтось їхав найближчим часом????

а то завтра,вже сьогодні:-),їхати на роботу!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу коротко: Дорожня обстановка - жопа.

Краще не виїзджати навіть по місту, а без лопати в багажнику - то 100%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тількі що повернувся з Львова,їхав через радехів..просто дупа!!! від львова до радехова каток а далі сніг по 2 метри....аварій на дорозі х**ва туча!!! фури злітають з дороги як дурні...Одним словом ЖАХ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їхав з володимира сьогодні біля 18 години. на більшості ділянках невидно дороги хоть і чистили в обід.

викликав о 21 таксі гостям - передзвонили сказали що застряг. пішли відкопали його і до 23 ходив в дворі з лопатою допомагав відкопувати авто які заїхали в двір. під підїздом так намело що неможливо двері відкрити.

страшно уявити що буде зранку.

жодні ланцюги на колеса не допоможуть - сідєш на підвіску чи пузо і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на 33-му в двори не заїхати

І не виїхати...

Кілька хвилин тому спостерігав, як група з кількох осіб намагалася випхати авто з замету - спочатку відкопали його, з місця зрушили на кілька метрів, а далі ніяк... Врешті решт запхали автомобіль на місце і пішли пішки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теща працює в Ківерцівському автодорі, то каже що у них брак дизпалива для розчищення вулиць. Виділяють дуже мало. Так то.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всем привет. Вышел я на улицу,провалился по пояс. (в прямом смысле) позвонили с работы,сказали сидеть дома и не рыпаться!

так что не знаю,как у вас, а в Киверцах дорог нет. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

offtopic:

Теща працює в Ківерцівському автодорі, то каже що у них брак дизпалива для розчищення вулиць. Виділяють дуже мало. Так то.

Ну так, покращення вже сьогодні !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Збираюся в обід їхати на Львів через Дубно, підкажіть хто знає до Рівненської траси доїхати можна? Думаю що траса має бути чиста (принаймі проїзна)

Вчора десь біля 22.00 був в Рованцях - їхати можна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мне показалось или троллейбусы даже не ездят?

їздять, і то в достатній кількості

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Збираюся в обід їхати на Львів через Дубно, підкажіть хто знає до Рівненської траси доїхати можна? Думаю що траса має бути чиста (принаймі проїзна)

Вчора десь біля 22.00 був в Рованцях - їхати можна

на Дубно дороги не буде! якщо наші машини підуть чистити в ту сторону, то вони біля Городниці розвернуться назад, а далі ніхто нічого чистити не буде! перед Новоукраїнкою перемітає до 2х метрів!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теща працює в Ківерцівському автодорі, то каже що у них брак дизпалива для розчищення вулиць. Виділяють дуже мало. Так то.

Зазвичай снігопади ще в листопаді розпочинаються. В листопаді снігу не було, не було що прибирати, по ідеї гроші лишились, але все одно не вистачає... А тут 4 рази випав сніг, і вже нема на дизель...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"нова" влада :) все стабілізувалося, все клас!

А звітували, що до зими готові!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...